X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

SVATEBNÍ INSPIRACE

MojeParty BLOG SVATEBNÍ INSPIRACE Svatební festival bude! On-line a Moje Party u toho nesmí chybět!

zpět na seznam

Svatební festival bude! On-line a Moje Party u toho nesmí chybět!

Satebni_veletrh_on-line

 

Ať už to letos dopadne jakkoli, ať už budete mít svatbu pod PSA nebo pro celou rozvětvenou rodinu, kamarády i lidi z ulice, svatba je vážná věc. A nedá se odsouvat donekonečna. Snoubenci proto určitě uvítají, že existuje možnost inspirovat se na jednom místě o všem, co se svatbou souvisí. Prstýnky, šaty, hostina, fotky, kytky, dekorace. To vše najdou letos na online svatebním festivalu, který se koná od 22. do 24. ledna. A my na takové akci samozřejmě nemůžeme chybět. Jak by vypadala, byť i malá, svatba bez dekorací?!  

 

1 Svatebni_veletrh


V předposledním lednovém víkendu se exkluzivně pod širým virtuálním nebem na platformě https://svatebnifestival.online/ sejdou největší dodavatelé na českém svatebním trhu. Festival plný inspirací, networkingu a virtuálních zážitků pro návštěvníky i dodavatele je nekonečný prostor pro inspiraci. Čekají nás workshopy, panelové diskuse, umělecké show, přehlídky svatebních šatů, jídla, dekorací i výzdoby, soutěže o hodnotné ceny, slevové vouchery, DJ sety a bohatý doprovodný program, který bude průběžně doplňován. A vtipní pořadatelé slibují, že jako jediní mohou garantovat stabilní počasí.

A kdy a jak se na festivalu potkáme spolu? 

Stačí si zakoupit vstupenku a navštívit náš stánek o tomto víkendu 22 - 24.1.. Pokud nestihnete být na veletrhu každý den, pořadatel garantuje záznam a všechny získané výhody mít stále pro Vás otevřené. To znamená, že náš kupon na slevu, který platí do konce března Vám neuteče.

 

19.1.2021
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK