X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

SVATEBNÍ INSPIRACE

MojeParty BLOG SVATEBNÍ INSPIRACE Svatební dny v Clarionu 2019

zpět na seznam

Svatební dny v Clarionu 2019

Svatební dny v Clarionu 2019

 

 

Plánujete svatbu? Pak určitě nevynecháte příležitost ke slevám na Svatebních dnech v hotelu Clarion

Leden bývá ideálním měsícem pro začátek příprav na svatbu. V tomto období se nejlépe vybírá z nabídky svatebních šatů i z dalších dodavatelských služeb.

Proto ve dnech 11. 1. – 12. 1. 2019 proběhne pro všechny nastávající nevěsty a jejich partnery, svědkyně, svatebčany i pro všechny, kdo hledají svatební inspiraci svatební veletrh SVATEBNÍ DNY 2019 v CLARION CONGRESS HOTEL PRAGUE.

Na ploše přes 3000m2 bude více než 150 svatebních vystavovatelů, připraven je doprovodný program s módními přehlídkami, ochutnávky sladkých i slaných dobrůtek a nápojů.


Svatební dny se rok od roku zvětšují

Doba, kdy svatby nebyly u mladých párů moc moderní, je už minulost. Každý rok přibývá počet novomanželů, což je důvodem, proč se Svatební dny v hotelu Clarion v pražských Vysočanech zvětšují. Na jednom místě si tak návštěvníci prohlédnout svatební trendy napříč všemi obory. Letos se sjede na místo přes 160 vystavovatelů. Největší svatební veletrh u nás proběhne 11. - 12. ledna 2019.

 

Nebudeme chybět ani my... 

MojeParty.cz na Svatebních dnech

 

MojeParty.cz, jako jeden z největších  českých distributorů dekorací pro rodinné oslavy, již tradičně seznámí návštěvníky veletrhu, s novými svatebními trendy v dekoracích a stolování.

Najdete nás jako tradičně na stánku č. 29 v atriu naproti lobby baru
Pod  obchodní značkou Moje stylová svatba jsme připravili k prodeji  novinky ze svatebních trendových dekorací za výhodnější ceny. To ale není všechno. Přímo na veletrhu si u nás  můžete nezávazně zarezervovat schůzku se svatební koordinátorkou a objednat si tzv. svatbu na klíč s 10%ní slevou za včasnou rezervaci.

Pokud navštívíte náš stánek, můžete si zkusit štěstí a vylosovat  trendové dekorace zdarma. Kdo se nepokusí, nevyhrává...

 

Jak a kdy na svatební veletrh

Svatební dny 2019 proběhnou již tradičně v pátek a v sobotu v prostorách hotelu Clarion Congress Hotel Prague. Veletrh nabízí plochu přes 3000 m2, kterou využije více než 160 vystavovatelů. Pro nastávající novomanžele je to ideální místo, kde mohou čerpat inspiraci pro vlastní svatbu. Návštěvníci se však neskládají pouze ze zasnoubených párů. Každoročně navštíví veletrh různé skupiny lidí napříč generacemi. Vystavovatelé se nespecializují pouze na svatby, ale jejich služby nebo produkty se využívají i na různé oslavy, konference apod.

 

Proč bychom neměli svatební veletrh minout?

Přijít na Svatební dny se vyplatí! Na jednom místě v jeden den shromáždí široká nabídka svatebních salonů, cukrářů, fotografů, svatebních agentů, šperkařů, kosmetických značek a mnoho dalších. Velká výhoda je možnost si vyzkoušet šaty, ochutnat dorty a zákusky, vybrat ty pravé snubní prsteny ze široké nabídky za veletržní ceny nebo se nechat nalíčit či načesat. Svatební dny šetří budoucím nevěstám a ženichům čas, ale i peníze. 

Svatební dny 2019 bude znovu moderovat oblíbený herec a moderátor Petr Vágner.

Nejoblíbenější částí programu jsou módní přehlídky.

Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketpro. Prvních pátečních i sobotních 200 návštěvníků automaticky získá dárek.

 

7.1.2019
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK