X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

SVATEBNÍ INSPIRACE

MojeParty BLOG SVATEBNÍ INSPIRACE Svatební den krok po kroku

zpět na seznam

Svatební den krok po kroku

1 Svatba_krok_za_krokem

 

Už nevíte, co odpovídat babičce nebo rodičům na otázku "tak, kdy bude svatba, děti"? Pokud jste se rozhodli do toho konečně praštit, máte dvě možnosti jak na to. Jaké? Čtěte dál!  

Svatba na klíč

Tak jednak můžete všechno nechat na nás. Naše svatební koordinátorka a svatební tým má za sebou stovky svateb. Pro 30 i 300 lidí. Veselky doma na zahradě, na Karlštějně i u moře. Kontakt najdete na našich stránkách. Jestli ale chcete mít celý den pod palcem, posaďte se, udělejte si kávu a přečtěte si, co vás čeká. V odkazu pod článkem najdete naše tipy a rady jak na svatbu krok po kroku

 

Už víte jak na to a stačí vám pár dekorací a roztomilých svatebních drobností

Přečetli jste si náš návod, jak zvládnout svatební den svépomocí a začínáte plánovat. Několik svatebních nezbytností, najdete i na našich stránkách. Inspirujte se naší doporučenou nabídkou.

 

Bílá klasika

Bílá elegance se zlatými akcenty je evergreen. Svatební noblesa se hodí nejen do zámeckého prostředí, ale i do jiné lokality, kde je potřeba zvolit střízlivou a decentní jednoduchost. Mezi našimi doplňky nakdete i pár tipů na originální svatební doplňky a dekorace.

 

1 Svatba_v_bile

 

Přírodní romantika

Svatby s přírodními a nature doplňky jsou stále žádanější. Romantické lokality s přírodními jezírky, lesními koutky, kvetoucími loukami, venkovskými sýpkami a stodolami, jsou to pravé co potřebujeme, pokud jsme se bláznivě a romanticky zamilovali. Říci si ano pod širým nebem, je to nejkrásnější, co si mnozí z nás umí představit. Naše dekorace v nature stylu jsou neokázalé, ale opravdu trendové. Tenhle svatební styl je tak nostalgicky půvabný, že mu odolá málokterá nevěsta.

 

1 Svatba_nature

 

Rose Gold

Opravdová novinka a náš zaručený svatební tip! Popularita růžovo-zlatavého odstínu je v současnosti jednou z nejmódnějších barevných variant. Pozor, nemluvíme o cukrkandlové růžové! Barva růžového zlata je měkká, nenásilná a elegantní. V našem e-shopu najdete kategorii s dekoracemi a doplňky i v téhle úžasné barevné kombinaci. 

 

1 Svatba Rose Gold

 

 

15.3.2019

Související dokumenty:

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK