X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

SVATEBNÍ INSPIRACE

MojeParty BLOG SVATEBNÍ INSPIRACE Svatba v zimě

zpět na seznam

Svatba v zimě

Už jste si předali zásnubní slib a plánujete svatbu ? Milujete romantiku a padající sníh ? Dlouhé večery, světlo svíček a vůně z krbu Vám připadají velmi poetické ? Nenechávejte si svůj velký den na jaro nebo léto, jak je u nás zvykem. Svatba v zimě může být krásná, ale i velmi výhodná. Mimo svatební sezónu ušetříte a ještě můžete být originální.

 

Bílá barva k zimě patří. V kombinaci s jasně červenou bude Vaše svatba zářivá a vášnivá. Stříbrná barva dodá bílé svatbě punc elegantního luxusu. Svatba ve zlaté nebo smetanové zdůrazní noblesu svatebního rituálu, starorůžová s bílou krajkou přidá trochu retro nostalgie ...

Zimním svatbám sluší světlo svíček, podsvícené vázy a textilní voály, závěsné křišťály a sklo.

Pokud Vás "ledová krása" neoslovuje, inspirujte se tradičními barvami vánoc. Kombinace červené a zelené, hnědé a smetanové nebo přírodní zimní dekorace - šišky, červená cesmína, to vše může Vaši svatbu naladit do zimní a předvánoční nálady a dodat jí kousek hřejivého tepla.

Dobře uděláte, když si zvolíte pro svatební hostinu místnost s krbem. Nostalgická pohoda u otevřeného ohně jistě stojí za to.

K dekoracím, které ladí se zimní atmosférou patří i svatební dort. Ozdobit jej můžete živými květy, které jsou součástí květinových aranží, saténovými stužkami, ledovými cukrovými krystalky a průzračnými vločkami.

Bojíte se, že díky zimě si nebudete moc dopřát krásné šaty s odhalenými rameny ? Bílá bolerka z kožešinky nevěstám také velmi sluší, stejně jako nadýchané doplňky z bílého tylu a peříček. Výběr krásných šatů vhodných pro zimní svatby je zcela jistě velký.

Pro všechny, kteří uvažují nečekat do příštího léta, máme navíc velmi příznivou zprávu. Našim svatebním klientům, kteří využijou naše služby od prosince do března, poskytneme slevu na svatební dekorace 20% a na svatební služby (svatební kytice a aranže, svatební dekorace, obřadních míst a svatební tabule, koordinace svatby)10% slevy. Konzultaci s floristkou, dekoratérkou, včetně návrhu stylové svatby mají naši klienti zdarma.

 

25.9.2012
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK