X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

SVATEBNÍ INSPIRACE

MojeParty BLOG SVATEBNÍ INSPIRACE Svatba nejsou jen šaty a prstýnky! Dekorace a doplňky na které byste neměli zapomenout!

zpět na seznam

svatba na co nezapomenout

Svatba nejsou jen šaty a prstýnky! Dekorace a doplňky na které byste neměli zapomenout!

Řekli jste si, že si svůj velký den vezmete na starost sami? Žádná agentura, koordinátoři, jen pár kamarádek a mamina? Klobouk dolů! Taky máte ovšem nás. Na našich stránkách najdete spoustu krásných dekorací,nápadů a inspirace , jak ze všedního prostoru udělat krásný. No a ještě vám chceme připomenout pár drobností, bez kterých se sice pod čepec dostanete, ale byla by škoda na ně zapomenout.

Pro okamžitou inspiraci klikněte vždy na název kapitoly. 

11 věcí, které budou vaší svatbě slušet  

 1. Svatební bublifuk 

Zpravidla se používá pro bublinovou stezku, kterou čerství novomanželé procházejí a dnes často nahrazuje rýži, kterou obvykle nevěsty ještě hodinu po svatebním špalíru vyndávaly z drdolu a z korzetu. Pozor! S normálním  bublifukem na svatbu nechoďte! Dělá na šatech přítomných šmouhy a skvrny, a to je pak opravdu nezapomenutelná dekorace! Bublifuky se dávají na svatební tabuli, ke jmenovce hosta.

 1. Svatební polštářek na snubní prstýnky

Detail, ale něco o vás vypoví. Styl krabičky by měl korespondovat s oblečením, výzdobou. Od luxusních saténů a hedvábí po mech a březovou kůru.

 

1_dekorace_na_prstynky

 1. Svatební truhly a klece

Chtít příspěvek na dovolenou nebo svatební cestu od Vašich hostů není žádná nezdvořilost. Nepotřebné věci do domácnosti už jsou na svatbě pasé. Nenechte však své příbuzné a kamarády běhat za Vámi s obálkami. Na přání, ale i peněžní radosti jsou tu jiné svatební vymoženosti. Truhly, klece, pokladničky ...

 

1 Svatebni_truhly_klece

 1. Okvětní lístky  a konfety

Těch není nikdy dost, takže nešetřete! Můžou být jen tak ležérně naváté na svatební tabuli, na cestě, po které jdou novomanželé po obřadu ve špalíru, na pokoji novomanželů, mohou vyznačovat cestu z parkoviště k místu obřadu (nesmí být vítr!). Koupíte většinou sušené lístky růží, vícebarevné nebo jednobarevné. U konfet platí totéž, co u okvětních lístků. Konfety se hodí i na následné after party po hostině.

 

1 OKvetni_listky

 1. Girlandy, závěsy

Vypadají krásně třeba na tanečním parketu nebo v čele místnosti, kde se odehrává hlavní hostina - na zdi za zády novomanželů. Například v oslňujícím třpytu závěsu ze zlatých srdíček nevěsta úplně zanikne. Nééé, to je legrace. Ale pozornost strhnou zaručeně!

 

1 Svatba_rose_gold

 1. Balonky

No jistě, jak se chcete vdávat bez balonků! Barevné, metalické, zlaté, s konfetami uvnitř, se srdíčky, s nápisy Mr&Mrs… A je jedno, jestli je necháte ladně levitovat v místnosti s hostinou nebo na after party, necháte si udělat bránu, vymodelovat z balonků srdce, vaše iniciály nebo jména, fantazii se meze nekladou.

 1. Dekorace do sladkého baru

Budete-li hledat malého synovce, sousedovic holčičky a nebo maminku (přesto, že je stále „v dietě“), dost možná je najdete ve sladkém baru (jinak sweet bar, candy bar). Takže jeho výzdobu určitě nepodceňte. Košíčky na cupcakes, svatební miničokoládky, krabičky na popcorn. V kurzu jsou stojany na donuty nebo bonbony.

 

1 svatebni_doplnky

 1. Dekorace do svatebního fotokoutku

Víme, že budete mít na svatbě svého fotografa nebo kameramana. Ale víte, kolik legrace si užijete ve speciálním fotokoutku? Jak se v něm vydovádí družičky s kamarády? A vy s kamarády?! Nezapomeňte do něj připravit pár dekorací nebo jednoduchých kostýmových doplňků.

 

1 Svatebni_fotokoutek

 1.  Svíčky a romantické dekorace

Posviťte si, s kým sedíte u jednoho stolu! Na after party nebo svatební diskotéce nasadí stylové  svíčky romantice celého dne korunu! Nemusíte zůstat jen u klasiky. Romantickou atmosféru můžete pojmout neokázale i hravě. Balonkové ozdoby na váš svatební vůz nebo sweet bar olemovaný balonky a kytkami určitě zaujme hosty, ale i fotografy. Co říkáte, líbí?

 

1 Svatba_rose_gold

 1. Svatební památník pro hosty

Jsou generace, kterým slovo památníček naprosto nic neřekne (říkejme tedy možná radši svatební knihy). Kdysi do takového speciálního sešitu s tvrdými deskami psali vzkazy rodiče, příbuzní, kamarádi, malovali do něj obrázky, psali básničky…No a přesně to je účel novodobých památníků nebo knih hostů. Ty svatební se prodávají v luxusní saténové nebo režné vazbě. Nejlépe uděláte, když je necháte kolovat mezi hosty až po půlnoci. Nad vzkazy od strejdy Vaška z Moravy nebo od šéfa se budete bavit ještě na diamantové svatbě!

 1. Svatební stromy a obrazy na vzpomínky

O svatbě se říká, že by měla být jedna za život. Všichni v to doufáme a hýčkáme si každou vzpomínku.
Když zapojíte své svatební hosty, aby vám vytvořili svatební památku, možná se dočkáte překvapení.Odhalit skrytý talent přítomných hostů může být pořádná výzva! Tahle trofej zavěšená na zdi nebo postavená na nočním stolku bude zárukou, že vám svatební den z hlavy jen tak nevypadne.

 

1 svatebni_dekorace_knihy_stromy

 

24.5.2021
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK