X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

SVATEBNÍ INSPIRACE

MojeParty BLOG SVATEBNÍ INSPIRACE Romantika z růží

zpět na seznam

Romantika z růží

Plánujete svatbu, firemní večírek nebo jen neodolatelně svůdný večer ve dvou plný romantických překvapení? Každá neopakovatelné chvíle si zaslouží nové podněty pro Vaše smysly. To co nikdy nikoho neurazilo jsou křehké květy růží. Jejich jedinou vadou na kráse je, že jejich krása je pomíjivá. Právě proto možná  se zrodil nápad uchovat růže co nejdéle v jejich nezměněné podobě.

Téměř jako živé i se svým nezaměnitelným aroma jsou okvětní lístky lístky sušené mrazem. Právě ony zůstávají neodolatelně podobné těm co krášlí Vaše záhonky. Touto novou převratnou technologií se dají zpracovávat nejen celé kytice, ale také poupata nebo okvětní lístky. Sušení mrazem je sice zdlouhavý proces, ale výsledkem jsou krásné květiny či okvětní lístky, které si zachovávají po dlouhou dobu svou původní barvu, tvar a velikost. Tyto lístky a květy dodají eleganci a kouzlo každé události, jako jsou např. svatby, křtiny či rauty, hodí se také pro vytvoření romantické atmosféry.

 

okvětní plátky růží

Tip: Pamatujte na ně i při oslavě Svatého Valentýna !

Okvětními lístky můžete posypat slavnostní tabuli pro  při večeři při svíčkách, posypat slečně na lůžko před romantickou nocí, hodí se i jako voňavá koupel.

Okvětní lístky růží sušených mrazem jsou v poslední době velice žádané, neboť neustále přibývá míst pro svatební oslavy, kde je zakázáno používat papírové konfety nebo rýži (kostely, venkovní prostory). Také cateringové společnosti využívají takto zpracované okvětní lístky raději než živé Růže jsou 100% přírodní, dají se použít např. jako dekorace dortu. Lístky a květy se po použití snadno uklidí, nešpiní, jsou 100% biologicky odbouratelné a cenově srovnatelné s živými květinami.

Avšak na rozdíl od čerstvých mrazem sušené květiny nezhnědnou, nezvadnou a při šetrném zacházení se dají použít i několikrát. I my Vám můžeme zprostředkovat onen neopakovatelný zážitek, které krása růží přináší.

Nevýhodou okvětních plátků růží sušených mrazem je jejich cena. 1l okvětních plátků Vás vyjde na více než 250,- Kč.

Tip: Za atmosféru s květinovými lístky nemusíte platit velké peníze

Nevýhodou okvětních plátků růží sušených mrazem je jejich cena. 1l okvětních plátků Vás vyjde na více než 250,- Kč. I proto někdo dá přednost velmi levným textilním napodobeninám. Textilní lístky růží jsou velmi vítaným artiklem na svatbách. Můžete si je zakoupit za velmi lákavou cenu i na našem e-shopu. Balíček textilních plátků (zhruba 100 ks) Vás vyjde pouze na 35,- Kč. Lístky růží můžete využít i jako konfety při romantickém večírku. Za pouhých 65,- Kč je můžete vystřelit jako romantický konfetový ohňostroj, který je působivým doplňkem každé dívčí oslavy nebo svatby. Konfetový ohňostroj z okvětních plátků , může být Vaším milým dárkem pro snoubence.   

22.1.2010

Související odkazy:

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK