X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

SVATEBNÍ INSPIRACE

MojeParty BLOG SVATEBNÍ INSPIRACE Party obchod na Proseku - přímo u metra Prosek

zpět na seznam

Party obchod na Proseku - přímo u metra Prosek

 

 

1 Prodejna Party_Prosek

 

Tuhle naši novou prodejnu si zamilujete. Stihli jsme si ji nadělit pod stromeček, takže Vánoce, Silvestra a Nový rok jste slavili už s námi. Je přímo na stanici metra Prosek - Prosecká 64. Má 260m2 a vešlo se nám do ní spoustu stylových doplňků a dekorací. Nejsou to žádné ležáky, ale nejoblíbenější topky a stylovky, které by právě na vaší party nebo oslavě neměly chybět. Otevírací dobu najdete níže. Auto nechte na některém ze sousedních parkovišť nebo naproti u BILLA a šup mezi regály. 

 

Víte, proč každá lepší party začíná u nás?

Protože jsme se rozhodli nabídnout vám to nejlepší.Obyčejných frkaček je dost v každé drogerii nebo papírnictví. My, ale chceme víc. A to už celých 13 let. Za chvíli jdeme do puberty a to teprve bude tóčo...

Denně pro vás přivezeme ty nejčerstvější novinky přímo z našeho hlavního skladu v Horních Počernicích. Právě tady se to denně hemží kamiony a naskladňují se sezónní novinky.

Loni jsme překonali magickou hranici 10 000 produktových tipů na skladě. Obhájili jsme titul finalisty nejlepšího party e-shopu na kostýmy a dekorace. 

Slavit u nás můžete v jaké barvě chcete, vybrat si své téma nebo styl.

 

1 Party_obchod_balonky_praha

 

Nechybí kostýmy a legrácky, kterými pobavíte sebe i ostatní.

Nafukujeme balonky heliem. Ty nejmenší latexové balonky, které umí létat  za 20 Kč, větší za 30 Kč a

foliáky, kteří létají déle už od 45 Kč. Výběr je opravdu velký.

Oslavíte s námi narozeniny, upořádáte mega party nebo se šťastně vdáte (to poslední bez záruky).

Větší oslavy můžete naplánovat s naší produktovou specialistkou, s dobrou kávou nebo skleničkou Proseca.

Vaše velká party s atmosférou, prostě začíná u nás - na Proseku!

 

 

Showroom na Proseku otevřen. Od nového roku nově a s virem v patách

Krásně jsme si to naplánovali. Nový rok v novém. Jenže pak na ná zaútočil koronový vir a bylo po legraci. Ještě štěstí, že naši zákazníci si domácí oslavy užívali a využili i náš e-shop. Nyní doháníme co se dá a myslím, že nám to jde i díky vám, skvěle. Frčíme jednu horkou novinku za druhou a naše nevěsty se nakonec i letos stihnout vdát. Ale, že to byly nervy, co... ?

 

1_Prodejna_Prosek_party_svatby_oslavy

 

Pro nejvěrnější zákazníky dárek

Myslíme na své fanoušky a čas od času je překvapíme nečekanou pozorností. Pro naše parťáky, kteří čtou naše Newslettery, sledují naše sociální sítě, máme mnohá překvapení a slevy. Stejně jako pro zákazníky e-shopu. Být věrný se prostě vyplácí! Že máme pravdu, milé dámy :-)  Za každou zakázku nad 500 Kč dopravujeme zboží zdarma. Za nákup nad 1000 Kč přibalujeme balonky navíc.

Akce se nevyhýbají i naším prodejnám. Pokud jste si v lednu sahli na Proseku hlouběji do peněženky, mohli jste si odnést lahev Proseka. Teda stačilo utratit víc než tisícovku a přidat náš firemní letáček a hned se mohlo slavit lépe.

Ti co rádi fotí si určitě všimli výzvy, jak soutěžit o fotoaparát Instax ZDARMA! Užíváme si i spolupráci s našemi influencery, kteří naše party věci milují. A my samozřejmě milujeme je. protože ať dělám co děláme, tak krásně, jako ony se nikdy nevyfotíme.
 

1 Party_ba_proseku_obchod

 

Co najdete v našem sortimentu

Prodáváme vše co vytváří atmosféru a zároveň dělá radost. Dekorace pro slavnostní okamžiky, dárky i pozornosti, které ocení oslavenci i vaši hosté. Vybírat můžete z nabídky pro narozeninové a rodinné oslavy, svatby ale i pro firemní party, promo akce  a mejdany s přáteli.

 

Balonky_Praha

 

Chceme Vás inspirovat a bavit!

Každé vaše přání nás dokáže inspirovat, a proto vám to chceme vrátit s velkým bonusem.

Inspirovat vás tak, abyste šli za námi. Věříme, že rádi.

Slavte tak, aby bylo na co vzpomínat.

Milujte se a bavte se! Nebude to věčně. 

Každá minuta, kterou promeškáte, se nezopakuje. Proto pro Vás píšemi o blog, kde Vám předáváme nápady a tajné triky, jak slavit lépe. Naposledy jsme učili vázat girlandy. No není to paráda?

 

 

1_balonky

 

S námi se nudit nebudete!

Potřebujete zábavné maličkosti nebo dokonalý kostým, který změní Vaši image? Náš maskot balonek Náfuka Vám doporučí více než stovky "ptákovin" a radostných  "pitominek", které ba party zabaví děti i rodiče.

 

 

1_Kostymy_na_party

 

 

Jsme i romantici

Jsou chvíle, kdy se rádi zasníte nebo to myslíte sakra vážně.? Tak i pro tyto životní události máme mnoho překvapení, vzpomínkových dárků a stylových doplňků pro ty nejhezčí okamžiky.

 

 

1_Svatebni_dekorace

 

KDE nás najdete a KDY?

Najdete nás přímo na stanici metra Prosek - Prosecká 64 (krajní budova Prosek Pointu).

 

Otevírací doba

Po-Pá      10.00-19.00
So              9.00-14.00

Ne            zatím ne, ale už se na to chystáme...

 

 

 

12.6.2020
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK