X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

SVATEBNÍ INSPIRACE

MojeParty BLOG SVATEBNÍ INSPIRACE MojeParty.cz inspiruje nevěsty

zpět na seznam

veletrh clarion_svatebni

MojeParty.cz inspiruje nevěsty

Samozřejmě, že rádi slyšíme svatební zvony. Tu nejhezčí rodinnou party si nikdy nechceme nechat ujít. Ať už jste ona vyvolená, její "nejka" nebo mamka, která chce, aby jí romanticky ukápla slza do svatebního kapesníčku, právě nyní je čas nakoupit kus svatební atmosféry u nás. Přípravu na svatební sezónu jsme začali na prvním svatebním veletrhu po lockdownu v hotelu Clarion. Není divu, že už jsou nevěsty natěšené a těší se na jaro. S naší svatební nabídkou mohou začít velké svatební přípravy již nyní...

 

 

1 Svatebni_vyzdoba


Letošním svatbám sluší balónky

Balónky na svatbě? Už vidím, jak mnohé nevěsty nesouhlasí. Trend však říká něco jiného. Není balónek jako balónek.
Ty naše patří na svatbu i na noblesní večírky. Svatební fotokoutky, party, rozlučky se svobodou, ale i originální výzdoba ke slavnostmímu obřadu. Organické girlandy a prostorové aranže přinesly svatbám netypickou atmosféru. Velkolepé a výrazné balónkové dekorace s chromovými, zlatými i pastelovými balónky různých velikostí se kombinují s květinami i přírodní sušinou. V naší svatební ukázce jsme prostor vyzdobili rose gold girlandou s korálovými pastelovými tóny, která doplnila honosnou rose gold výzdobu a bílozelenou transparentní girlandou, které lehce splynula s jemnou a romantickou bílozlatou dekorací stolu.

 

1 svatba_rose_gold

 

1 svatba rose gold

 

Přírodní romantický trend převládá

Svatby na statcích stále mají zelenou. Svatební obřad s hostinou v přírodní lokalitě je stále největší fenomén. Spojit hezký svatební zážitek s romantickou přírodní scenérií velmi láká. Svatební tabule zdobíme jutou, květinami s přírodními doplňky.

 

1 svatba nature

 

Romantická elegance

bílozlatá kombinace s jemnou květinovou dekorací je osvědčená kombinace pro romantické a stylové svatby. Pokud se vám líbí elegance, která není přezdobená, ale ani fádní, je to dobrý kompromis pro čistý a módní styl.

 

1 zlatobila_svatba

1 svatba_bilo_zlata


Zlatá a zámecká

Osvědčená zámecká klasika si vždy najde své příznivce. Krásné zámecké lokality se zámeckými parky poskytnou vše co se očekává od noblesní a tradiční svatby. V této kolekci se velmi dobře vyjímá zlatá a bílá. Květinové aranže s růžemi a převislým eucalyptem ve vysokých číších jsou dominantí dekorací a hodí se na tradiční tabule i kulaté stoly.

 

1 zlata_zamecka_svatba

 

 

 

21.1.2022
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK