X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

SVATEBNÍ INSPIRACE

MojeParty BLOG SVATEBNÍ INSPIRACE Moderní nevěsta nebo její kamarádky si se slavobránou poradí samy!

zpět na seznam

slavobrána

Moderní nevěsta nebo její kamarádky si se slavobránou poradí samy!

Svatební sezóna se blíží a je nejvyšší čas doladit poslední detaily obřadů a hostin. Pro snoubenky - šikuly a tým jejich kamarádek máme tip na mimořádně efektní, vlastnoručně vyrobenou dekoraci - BALÓNKOVOU SLAVOBRÁNU. Jednak vás určitě vyjde levnějí než od profesionální agentury, jednak nic člověka nepotěší víc než slova uznání od zúčastněných: "...to vážně ty sama?!"

 

Balónková slavobrána

Na slavobránu potřebujete jen konstrukci (kterou vám půjčíme), balónky, případně ozdobné šerpy a mašle třeba z tylu, organzy nebo krajek a další ozdobné prvky podle vaší fantazie. Hodit se budou ještě 2 pomocné ruce (a i ty vám, když na to přijde, půjčíme. Ale vrátit!). Naprosto polopatický návod na výrobu najdete ve videu na konci článku. Takže jen doplňujeme, že barva výzdoby samozřejmě vyjde z barevného ladění obřadu, hostiny a oblečení novomanželů a že trendem jsou kombinace čistých balónků v různých velikostech s balonky s nápisy, s květinami (živými i umělými), girlandami z lístečků a kytiček nebo z balónků ve tvaru srdcí, prstýnků, hvězdiček - je to na vás. 

 

slavobrána balonky

 

Balónky, kterým to ve slavobráně bude slušet

Už jsme mluvili o barevném stylu svatby, který musíte při výrobě slavobrány respektovat. To je jediný limit, jinak ale můžete popustit uzdu fantazii. Trendem jsou barvy v přírodních tónech nebo kouzelné barvy s kovovým efektem (obr. níže).

 

balonky na svatbu- slavobrána

 

Řešení je i girlanda

Pokud se vám z nějakého důvodu nechce do stavby slavobrány, řešení je balonková girlanda. Můžete si u nás pořídit buď jednotlivé balónky v barvách a počtu, které si sami vymyslíte nebo už hotové girlandy. Jako je například působivá zlatá se 72 balonky. Také můžete girlandy spojovat. Tahle bílo-zlatá s 61 balonky například měří 2 metry. Jak krásně asi budou vypadat čtyři metry balónků!  

 

slavobrána

Nezapomeňte na půjčovnu!

Na závěr už jen připomínáme, že nejen konstrukci slavobrány vám rádi půjčíme. Sebevědomě si troufáme říct, že jen máloco z toho, co budete na svatbu potřebovat, v naší půjčovně nenajdete. A nejde jen o to, uškudlit korunu. Sdílení věcí je počínání navýsost ekologické. Vždyť to všichni víme - většina věcí, které se vyhodí po jednom použití, byť by byly vyrobeny ze sebevíce recyklovytelného a šetrného materiálu, nakonec přírodu zatěžují. Už jen výrobou a distribucí.

Náfuka s kytkouTakže hodně štěstí při výrobě svatebních dekorací a hlavně při prvních (a všech dalších) krocích do společného života! Váš (vždycky singl) Náfuka

 

 

22.2.2023
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK