X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

SVATEBNÍ INSPIRACE

MojeParty BLOG SVATEBNÍ INSPIRACE Jaro, léto, podzim, zima - vyberte si čas pro svatbu

zpět na seznam

Jaro, léto, podzim, zima - vyberte si čas pro svatbu

Svatební čas určujeme vzhledem k naším možnostem a okolnostem a při jejich výčtu nemůžeme zapomínat na roční období. Právě roční období můžou silným způsobem ovlivnit duch celé svatby, a proto Vám přinášíme malý exkurs do jejich výhod, ale i nevýhod. Konečný výběr záleží samozřejmě na Vás. Takže který čas je ideální? Jaro,léto, podzim nebo zima?

Jaro

Jaro je jako stvořené pro uzavření svazku dvou lidí, je svatebním časem pro romantické duše. Těžko si lze představit romantičtější scénu než probouzející se přírodu, první jarní paprsky a dva zamilované lidi. Toto období je ideální pro svatbu venku. Jistým rizikem jsou samozřejmě vrtochy počasí. Myslete na pořádně svěží vítr, kterým Vás můžete příroda počastovat. Výhodou je také to, že svatební sezóna začíná o něco později a teprve od května se naplno rozjíždí. Proto nebudete mít velké problémy s výběrem lokality.

Jarnímu počasí a atmosféře můžete přizpůsobit celou oslavu a hostinu. Volte svižné a lehké dekorace, právě takové, které jaru odpovídají.

Léto

Léto je tradičním období pro konání svatby. V tomto období se naplno rozjíždí svatební sezóna, čas pro svatbu jako stvořený. Do karet svatebčanům nahrává především počasí – léto je ideálním časem pro svatební obřad i pro svatební cestu. Pozor si musíte dát pouze na pořádné letní bouřky, které nemůžete vyloučit. Pro tento případ je dobré mít náhradní alternativu zastřešeného prostoru, pro případ, že by nám počasí příliš nepřálo.

Lení dekorace skýtají svatební oslavě obrovskou paletu možností a to především paletu barevnou. Barvy jsou právě to, čeho můžete naplno využít. Tradiční bílá, je určitě zaručenou klasikou, ale ladění do jiných odstínů je trendem a Vašemu svatebnímu dni dodá potřební šmrnc.

Podzim

Stejně jako je jaro ideálním svatebním časem pro romantické duše, je jím i podzim. Příroda nám skýtá nádherné scenérie, barevné odstíny opadajících listů mohou být krásným pozadím pro svatbu. Opět platí, že podzim není svatební sezónou, a proto není pořadník tak přeplněný. Navíc svatební fotografie před jednou z těchto scenérií je jistě nezapomenutelnou vzpomínkou.

Dekorace můžeme opět přizpůsobit danému ročnímu období. Barvy podzimu jsou žlutá, červená, oranžová, a v těch se může nést celá oslava.

Zima

Zima není zrovna typickým časem pro naši svatbu, ale přesto to neznamená, že pro někoho nemůže být tím ideálním. Příroda nám opět nabízí své krásy, kterých můžeme bohatě při svatbě využít. Samozřejmě musíme pamatovat na nízké teploty a podle toho volit oblečení. Pokud ale překonáme tuto překážku, můžeme si připravit nezapomenutelný svatební den v romantické zasněžené krajině. Zima je také ideální pro ty, kteří chtějí svatbu ve vnitřních prostorách, poté není třeba se příliš ohlížet na nízké teploty a můžete využít větší volnosti v mimosvatební sezóně. Pokud si chcete ale užít svatební cestu v teple, musíte cestovat do vzdálenějších lokalit.

Proti bílo-modré zimní atmosféře, můžete zvolit opačné barvy jako protipól. Teplejší barvy rozzáří zimní atmosféru a budou v dokonalém kontrastu s tímto ročním obdobím.

11.7.2009

Související odkazy:

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK