X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

SVATEBNÍ INSPIRACE

MojeParty BLOG SVATEBNÍ INSPIRACE Jak si vyrobit vlastní svatební oznámení?

zpět na seznam

Jak si vyrobit vlastní svatební oznámení?

Máte dostatek času a chtěli byste si vyrobit vlastní svatební oznámení? Všichni pozvaní tuto variantu zajisté ocení a to především proto, že je velice osobní. Vaši příbuzní či přátelé budou mít pocit, že jejich pozvání je opravdové a že to s jejich přítomností na Vaší svatbě myslíte opravdu vážně. Navíc výroba takovýchto svatebních oznámení může být radostnou a tvůrčí záležitostí.

Na výrobu vlastnoručně vyrobených oznámení si připravte nůžky, lepidlo, všechny materiály, které Vám Vaše fantazie poskytne a hlavně pořádnou dávku inspirace. Máte všechno připravené? Můžeme tedy začít…všechny věci si můžete připravit sami, s inspirací Vám ale trochu pomůžeme…

Jak dosáhnout úhledného písma?

Pokud nevěříte vlastnímu rukopisu, není problém ho nahradit tištěným písmem. Jednoduše vytiskněte určitý text na bílý papír a ten dobrý lepidlem, které po sobě nezanechává žádné stopy, vlepte do pozvánky. Bílý papír nebude téměř vidět. Na druhou stranu pokud zvolíte papír barevný, můžete docílit pěkného efektu, který může oznámení ozvláštnit.

V případě, že chcete aby byl výsledek opravdu autentický a chcete využít vlastního písma, musíte počítat s určitou námahou, která se ale vyplatí. Můžete použít šablon písmen, eventuelně se Vám mohou hodit nalepovací písmena. 

Už zvoní…

Na přední stranu můžete použít kousek jemného tylu, nebo jednoduše kusu průsvitné látky. Pod látku pak přijdou dva malé svatební zvonečky. Pokud nemáte zrovna ty svatební, nevadí – prostě si vypůjčete ty vánoční, které zdobí stromeček. Další možností je využít naší nabídky svatebních dekorací v Party e-shopu. Malé zvonečky navlékněte na nit a jednoduše přišijte na pozvánku. Jemnější vzhled celému dílku nakonec dodá právě průsvitná látka, kterou přes ně připevníte.

Čarování s nůžkami

Obyčejné nůžky mohou vytvořit z oznámení skutečný skvost. Jestliže nejste v této technice příliš zběhlí, volte spíše lehčí motivy. Méně někdy znamená více a v tomto případě to platí dvojnásob. Jednoduchý vzor působí velice efektně, může to být například holubička, prstýnky, kostel nebo jiné symboly, které ke svatbě patří.

Při tomto typu zdobení máte v zásadě dvě možnosti. Ta první je o něco snazší. Na jednom papíře vystřihněte zvolený motiv a využijte barevného kontrastu, přičemž může být barevný jak podklad, tak papír, na kterém je motiv.

Druhá varianta je o něco komplikovanější a vyžaduje o trochu více přípravy, ale výsledek stojí za to. Když hosté otevřou pozvánku ukáže se jim plastický obrázek. Pro tento trik použijte tvrdší papír. Různé barvy skýtají paletu možností, kterou můžete své svatební oznámení obohatit. 

13.7.2009

Související odkazy:

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK