X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

SVATEBNÍ INSPIRACE

MojeParty BLOG SVATEBNÍ INSPIRACE Jak na (nejen) svatební balónkové girlandy

zpět na seznam

svatba

Jak na (nejen) svatební balónkové girlandy


Byli jste na svatbě, otevření obchodu nebo firemní párty a obdivovali balónkovou výzdobu? Všechny ty brány, srdce, sloupy a jiné výtvory? A líbilo by se vám něco podobného na vaší oslavě? Samozřejmě stačí brnknout našim dekoratérkám. Ale nechcete si nějakou balónkovou dekoraci udělat sami? Nebojte se, zvládnete to! Ukážeme vám základní vazbu balónků. Pak už stačí jen vázat je do požadovaného tvaru, případně použít drát, žádaný tvar z něj vytvořit (písmeno, srdce) a osadit balónky. Na konci článku najdete video, podle kterého udělá balónkovou dekoraci i malý capart! Jdeme na to!

Girlanda - balónek po balónku

Co budeme dneska potřebovat? Kromě páru (nebo několika párů) šikovných rukou si pořiďte hlavně balónky v barvách vaší akce. Bude to chtít balónky různých velikostí. U větších se vám bude hodit pumpička. Ale jestli s girlandami začínáte, budou napoprvé stačit menší balónky. Až budete profíci, budete určitě do girland vplétat květiny, stuhy nebo hračky, podle toho, k jakému účelu girlanda bude. Na obrázku níže je efektní girlanda k nějaké významné události - svatbě nebo výročí svatby, k narozeninám nebo otevření nové firmy, salonu, luxusní restaurace.

Na obrázku jsou balónky a dekorace, které budete potřebovat. Teď se jen naučit balónky spojovat. Pusťte si video pod článkem a začněte! 

 

girlandy

Girlanda ve tvaru srdce, balónky na kruhu

Už jste se ve videu naučili vázat balónky po dvojicích a čtveřicích? Jdeme na vyšší level - upevňování balónků na drát v určitém tvaru nebo třeba na dekorační kruh. Je to jednoduché. Balónky po dvojicích nebo po čtveřicích omotáváte kolem drátu nebo kruhu. Tak se dělají třeba krásná srdce, která jste určitě viděli na nějaké svatbě! Na obrázku vidíte, jak jednoduše balónky doplnit o kytičky, střapce nebo závěsy. Přesný videonávod, jak upevnit balónky na kruh, najdete tady.  

 

girlandy

 

Všimněte si, jak hezky vypadá, když střídáte různé velikosti balónků! Nepřipadají vám menší balónky jako kapky rosy nebo perličky na těch velkých? Možná si teď říkáte, jak dostanu malý balónek na velký? Vždyť se s ním k dekoračnímu drátu nemůžu dostat! To je pravda, to se vám tedy nepodaří! Stačí ale nafouknutý a zavázaný balónek k ostatním přilepit lepící páskou

 

girlandy

 

Jak vidíte, girlanda krásně vytvoří téma jakékoli rodinné nebo kamarádské oslavy. Působivá bude nejen na svatbě, ale i v dětském pokojíčku na oslavě narozenin, v kanceláři na párty k výročí firmy, na silvestrovských oslavách, na zahradě na tematické party pro kamarády. Jen nezapomeňte citlivě ladit barvy! 

 

girlandy

 

Velikost girlandy je neomezená! Stačí ji jen správně upevnit, to je základ! Pak mohou balónkové girlandy pokrýt celé stěny. A vypadá to úžasně. Na to ale sami stačit nebudete. Ne, že byste k tomu potřebovali nás, ale určitě budete muset naučit navazovat balónky pár svých kamarádek. Prostě jim pustíte naše video a je po starostech! 

 

girlandy

 

Sady na balónkovou girlandu - 50% práce, 100% úspěchu!

Opravdová paráda jsou girlandy v hotových sadách. V těch jsou zpravidla už balónky pěkně vybrané a sladěné. A v setu najdete i lepící pásku a další nezbytné věci pro skoro profesionálního aranžera (tedy pro vás!). Takže jen vybíráte set podle barvy nebo tématu. Barevných variací máme spoustu. Od elegantních nenápadných variací s bílou nebo luxusní černo-zlatou, přes pestrobarevné až po tlumené série laděné například dohněda.  

 

girlanda

girlandy

 

Pořádáte speciální tématickou párty? Tak to se na ní s vlastnoručně vyrobenou girlandou tedy vytáhnete. Stačí jen vybrat téma. Je libo girlanda mořská, fotbalová, vesmírná, svatební, tropická? Možností je nepočítaně! Součástí těchto girland už jsou většinou i balónky ve tvarech, které téma zobrazují - rakety, srdce, auta, zvířátka, pohádkové postavičky. 

 

girlandy

 

Balónky jsou prostě králové každé párty! A když to s nimi (s námi) někdo umí, děláme mu jenom radost. Tak si vyhrňte rukávy a staňte se skoroprofesionálním aranžerem! Držím vám palce!

NáfukaVáš kamarád balónek Náfuka.

 

 

 

 

 

2.1.2023
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK