X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

SVATEBNÍ INSPIRACE

MojeParty BLOG SVATEBNÍ INSPIRACE Hit od britských Ginger Ray: ČERNO-BÍLÝ svatební minimalismus!

zpět na seznam

svatba v černo-bílé

Hit od britských Ginger Ray: ČERNO-BÍLÝ svatební minimalismus!

Možná právě letos plánujete svůj velký den. Možná už máte jeho scénář doladěný do posledních detailů. Ale jestli ne, zkuste si představit SVATBU V ČERNO-BÍLÉ. To je neuvěřitelná souhra elegance a stylu! Dekorace v téhle originální barevné kombinaci vám přivážíme od britských designových kouzelníků GINGER RAY. A vy se teď podívejte, jak to vypadá, když se k natur svatbě se spoustou květin přidají doplňky v ČERNÉ A BÍLÉ!

Když jsme černo-bílé svatební dekorace a doplňky v nabídce našich stálých partnerů Ginger Ray objevili, byli jsme tak trochu zklamaní. Většina našeho týmu je totiž už nějaký pátek ve stavu manželském. Kdyby to tak nebylo, jdeme do toho! Černo-bílá je totiž jedním slovem...NÁDHERNÁ! Jak jsme na tuhle nadčasovou eleganci mohli zapomenout!

 

svatba v černo-bílé

 

Jak vidíte na fotografiích, prim hraje v dekoraci svatebního prostoru bílá. To dá rozum, na svatbě by přeci mělo být pěkně veselo! Černé jsou spíš doplňky, detaily. To vše kombinované se spoustou květin, rsp. nenápadných zelených lístků, bílých květin, girland a květinových pozadí. Přeci jen, černo-bílá je matkou minimalismu!

 

svatba v černo-bílé

 

Jak si dále můžete na obrázcích všimnout, dekorace v černo-bílé mohou dominovat svatbě venku, v přírodě. Ale samozřejmě budou vypadat krásně třeba i v prostředí luxusního zámku nebo minimalistického prostoru moderní restaurace. To jsou ty, jejichž interiér působí až chladně. Zdi z přiznaného betonu, chladná bílá podlaha a skleněné stoly. Tady budou designové dekorace od Ginger Ray jako doma!   

 

svatba v černo-bílé

 

Snad nemusíme dodávat, že posledně popisovanému prostoru by měla odpovídat nejen decentní balónková výzdoba v chromové stříbrné a černé, ale i slavnostní róba novomanželů. Ta by měla být jednoduchá a také  minimalistická. Tedy, ne že by měla mít nevěsta jen spodní prádlo! Ale na takovou veselku se prostě volány, krajka a perličky nehodí! Jiné to ale bude v tom zámku, samozřejmě.  

 

svatba v černo-bílé

 

Pro rychlou orientaci vás nasměrujeme do kategorie Ginger Ray, kde najdete třeba černo-bílé stojánky na očíslování stolů a stojánky na jmenovkysáčky na chlazené nápojezápichy na svatební dort, závěsné dekorace buď černé kovové (až kubistické) nebo bílé a černé papírové. Podívejte se i na svatební banner, svatební knihulatexový maxi balón s černou stuhou nebo vysoké úzké černé svícny

Inspiraci (stolové šerpy, jednorázové i skleněné nádobí a skleničky na after party, lampiony, balónky a další kousky) najdete také v kategorii černo-bílá nebo Gotic párty.

A nezapomeňte, že ne všechno, co budete potřebovat na vaší jediné svatbě (!) si musíte kupovat. Využít přeci můžete naši půjčovnu!

 

Hlavně, ať po vaší svatbě v černo-bílém stylu přijdou jen barevné a veselé dny! To vám od srdce přeje singl Náfuka a jeho parta!

 

 

1.3.2024
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK