X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

SVATEBNÍ INSPIRACE

MojeParty BLOG SVATEBNÍ INSPIRACE Dekorace z balonků a květin - koncert pro dvě šikovné ruce

zpět na seznam

Dekorace z balonků a květin - koncert pro dvě šikovné ruce

Dekorace z balonků a květin - koncert pro dvě šikovné ruce

Určitě jste to už někde viděli - brány, bukety, girlandy nebo jiné závěsné dekorace z balonků a květin. Kde to jenom bylo? Že by na nějaké svatbě? Možná na firemní party? Na kamarádčiných narozeninách? Na oslavě narozenin? Nebo to byla valentýnská výloha? Ať už to bylo kdekoli, určitě se u takové výzdoby všichni zastavili! Je totiž nádherná. A vůbec k ní nepotřebujete armádu dekoratérek. Při troše šikovnosti si podobnou krásu vyrobíte sami! 

 

Na brány nebo větší prostorové květinovo-balonkové dekorace v našem blogu určitě dojde. Dnes ale začneme s menší instalací. 

Co se týká barev, je to samozřejmě na vás. Dost bude záležet na tom, k jakému účelu a příležitosti budete květinovo-balonkový kruh vyrábět. V těchto dnech se nabízí hned několik příležitostí:

Den matek - tady bychom se spolehli na jemné tóny balonků s výraznějšími barevnými květinami, případně veselé pastelové odstíny 

1. máj - svátek lásky - není pochyb. Sáhněte po růžových nebo červených tónech. Hezké budou v kombinaci s bílou, zlatou nebo smetanovou. A co takhle zakomponovat do dekorace vzkaz v ruličce? Jen ať si ho partner najde. Ale obsah musí stát za to!

Svatba - ano, tohle je dekorace pro svatbu jako stvořená. Bude se vyjímat při hostině, na stěně za místy pro novomanžele, nad stolem s občerstvením (třeba nad sweet barem). A barvy? Tady budete samozřejmě vycházet z tematických a barevných dekorací vnitřních i venkovních prostor. Trendem jsou kombinace zlaté (standardní i rose gold) a pudrových tónů, extravagantní kombinace stříbrné s šedou a černou, vínovo-smetanové a variace modrých tónů s výraznými tmavě zelenými květinami.

Party k narození dítěte - barevnost diktuje v tomto případě samozřejmě pohlaví potomka. Tady jen doplňujeme, že hezky bude vypadat, přidáte-li do dekorace výraznější balonky - třeba ty ve tvaru nejrůznějších zvířátek, ptáků, motýlů, ale i autíček, princezen a dalších.

 

kytky a balonky

 

Pokud se vám zalíbila dekorace na obrázku níže od naší designerky Petry, tady máte vzkaz jak na to.

Májový květinovo - balonkový prstenec

Pořiďte si

  • kruh ze silného drátu, v našem případě jsme použili gymnastickou obruč nastříkanou na bílo. Můžete ji ale také omotat krepovým papírem, šerpou a pod.
  • stojánek je ze tří hliníkových U profilů (ale stejně dobře můžete kruh zavěsit na vlasec)
  • balonky dle výběru (+ spojovací a tvarovací balonky)
  • vlasec
  • květiny (nebojte se i umělých, déle vydrží)
  • tavící pistoly

Balonky foukáme vzduchem. Vážeme k sobě dvojice nebo čtveřice a připevňujeme na kruh.

Když jsou všechny balonky na kruhu, umístíme mezi ně modelovací balonky, budou lépe držet.

Pak už jen aranžujeme mezi balonky kytky a další dekorace (pozor na ostré hrany!). Můžeme si pomoci vlascem nebo tavící pistolí, ale tavící hmota nesmí být, to dá rozum, příliš horká. 

 

obruč máj

 

1.1.2023
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK