X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

SVATEBNÍ INSPIRACE

MojeParty BLOG SVATEBNÍ INSPIRACE Co že je to BOHO? Prostě BOHOvský styl!

zpět na seznam

Rozlucka v Boho_stylu

Co že je to BOHO? Prostě BOHOvský styl!

Blíží se rozlučka se svobodou vaší kamarádky? To první, co vás asi napadlo, je - kam spolu vyrazit? Kde je ten správný bar, klub, oblíbená hospůdka nebo zahrádka! Jestli je kámočka romantička, možná by ocenila rozlučku s piknikem někde v přírodě! Koneckonců do baru se můžete přesunout kdykoli. Takže jaké zvolit kulisy pro romantickou rozlučku? Co takhle boho styl? Jak na něj? Od toho jsme tu my - MojeParty.cz, abychom poradili!

Co je to BOHO styl? Máte vůbec představu?

Možná se vám v souvislosti s tímto stylem vybaví uvolněný bohém, který se neváže žádnými pravidly. Ano, máte pravdu.

Slovo bohém se inspirovalo výrazem z 18. století "bohemian". Takový přírodní člověk, který si žil poutnickým, kočovným životem a starosti všedního dne měl tak trochu "na háku"! No, není to boží a inspirativní?

Hodit všechno za hlavu?  Samozřejmě, že se to nabízí právě v tento holčičí den

 

1 boho_rozlucka


Boho styl je navíc opravdová romanťárna. A to my holky občas oceníme! Obklopit se vším, co vás inspiruje a baví. V klidu a harmonii! Přírodou, barvami, květinami, různými rozkošnými zbytečnostmi. To, co máte doma na dně skříně v šuplíku, protože se vám to nehodilo do minimalistického stylu. Teď se můžete obklopit vším barevným, vlajícím, rozpustilým a nepřemýšlet o vkusu a nevkusu.

Zapomeňte na luxusní garderoby, vystačíte si s barevnou sukní a květinami do vlasů. Sednout si můžete klidně na barevné polštáře a háčkované dečky. Oslava v boho stylu je prostě spontánní. 

 

1 boho_rozlucka

 

Rozlučku samozřejmě můžete naplánovat na zahradě nebo ještě lépe na rozkvetlé louce. Pokud na půdě objevíte stan, to klasické "áčko" z dob kempování vašeho táty, máte azyl a zázemí. Plánovaná rozlučka může být piknikem nejen s barevnými polštářky, ale i s dalšími doplňky. Květiny do váziček najdete na louce, obklopíte se barevnými balónky a samozřejmě dobrým jídlem. No, na Prosecco asi holky nezapomenete, máme pravdu?

 

1 boho_rozlucka

 

Jedno Prosecco nebo lahev vína stačit na rozlučku se svobodou nebude... A přípitek určitě bude patřit na Instagram, máte-li. Takže skvělá atmosféra je žádoucí. Pro atmosféru a krásné fotky doporučujeme ekologické balónky s květinovými konfetami z nové stylové řady a další dekorace z půvabné kolekce Eco Team Bride. Balónky jsou opravdu z ekologického přírodního latexu. Navíc ty naše pastelové doslova rozzáří každé romantické místo a budou vypadat krásně i s dalšími nezbytnými dekoracemi ze stejné boho kolekce. Pěkné pastelové květinové konfety dodají rozlučkové párty romantický šmrnc. 

Boho tip - jak na balónky s konfetkami

Máme pro vás tajný dekoratérský tip! Konfetové balónky jsou nejhezčí, když se po nafouknutí konfetky doslova přilepí na stěnu balónku. Vypadá to jednoduše, ale chce to fortel a cvik. Aby se konfety přilepily ke stěnám balónků, je potřeba použít směs hélia a dofouknout malým množstvím vzduchu. Pro ještě větší efekt nezapomeňte doplnit  balónky dalšími stylovými dekoracemi z naší řady Eco Boho Bride

 

1  boho rozlucka

Pikniková boho sada - i na rozlučkové párty myslete ekologicky

Bavíme se, ale myslíme i na přírodu. Proto náš ekologický obal nemá žádné fólie ani laminaci, aby byl plně recyklovatelný. Balónky jsou vyrobeny z přírodního latexu, stejně jako ostatní balónky z naší párty nabídky.

Doplňky na rozlučku, které ocení nevěsta i tým

Rozlučka se svobodou ovšem není jen obyčejný piknk na louce. Myslete na symbolické doplňky, protože ty se musí objevit na fotkách! Šerpy pro nevěstu a tým nevěsty jsou už tradicí. Po rozlučce všem zůstane milá vzpomínka. Nevěstě můžete napsat vzkazy na dřevěné srdíčka, která budou také patřit do archivu osobních zážitků. To bude nostalgie, až se po letech objeví!

 

1 boho rozlucka

Doporučte naše oblíbené rozlučkové téma

Líbilo se vám téma BOHO eco rozlučky? Doporučte je ostatním. Těšíme se na vaše fotografie i instagramové zážitky. Sdílejte je s námi. Rádi vás odměníme nějakým příjemným slevovým bonusem pro další nákupy.

Jsme rádi, že vás bavíme a možná i inspirujeme

 

 

1 MojeParty

 

 

Do boho stylu se v našem party týmu doslova zamilovala a doporučuje :)

Renata Krňáková

 

 

20.5.2023
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK