X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

SVATEBNÍ INSPIRACE

MojeParty BLOG SVATEBNÍ INSPIRACE Balonky, které vás očarují

zpět na seznam

Balonky, které vás očarují

 

Balonkove_bubliny

 

Balonky! To je to pravé téma pro firemního Náfuku. Jsem přesvědčený, že i ti, kdo nás až do téhle doby ignorovali, se do nás balonků prostě zamilují! Nemusíte být kouzelník nebo kouzelnice a přesto můžete s balonky snadno čarovat. Když dočtete do konce, prozradím vám několik kouzelnických grifů, které při balonkových dekoracích použijete. A nezapomenu samozřejmě na novinky. Balonkový svět je totiž pořád v pohybu! Co bylo včera novinka, po tom zítra pes neštěkne. Takže buďte v obraze!

 

 

 

Balonkové bubliny

Transparentní balonkové bubliny jsou samy o sobě krasavice. Stačí je nafouknout heliem a nechat jen tak vznášet prostorem. Efekt létajících bublinek je nepopsatelný. S pusou dokořán budou tentokrát koukat nejen děti! Tuhle atmosféru si prostě vychutnáte. 

 

Narozeninová oslava s balonky plných konfet

Chcete bombasticky nazdobený narozeninový stůl a nemáte žádný nápad? Od toho jsme tu my balonci. Ale tentokrát ne ledajací! Obří balonky s konfetami necháme létat nad narozeninovým stolem! Krása je dokonána.
Tuhle narozeninovou tabuli nepřehlédne žádný host a oslavenec se bude dmout pýchou.

Malý tip jak připravit konfetové balonky:

Velké balonky s konfetami koupíte u nás v e-shopu. Foukat je můžete vzduchem (komresorem nebo pumpičkou) a nad stůl zavěsit tenkým vlascem. Aby konfety ulpěly na stěnách uvnitř balonu, musíte s ním třást a zároveň ho jakoby hladit. Prostě metoda cukru a biče! Hlaďte nás rukou nebo měkkým hadříkem. Elektrostatická elektřina se postará o to, že se konfety uvnitř balonku nalepí na stěny a ani se nehnou.

Nechcete-li hledat místo, kam balonky zavěsit, pomůže vám helium. Balonek nafoukněte heliem do jedné třetiny a zbytek dofoukněte vzduchem. Konfety se na stěnách lépe uchytí. Balonek nejprve zauzlujte, a pak navažte vlasec, který umístíte na těžítko. S balonkem zatřeste a pak už jen hlaďte a hlaďte. Sami uvidíte, co to s námi s balonky udělá!
 

Narozeninova_tabule

 

Nejrychlejší balonková girlanda. Znáte ji?

Balonkové girlandy ozdobí velkolepě celý prostor. Vytvořit jich můžete spoustu. Tu nejjednoduší zvládnete sami. Zhotovíte ji snadno, stačí, když nás balonky svazujete jeden za druhým k sobě. Vznikne dlouhý balonkový řetěz. Prostě podobně, jako když se vy lidé, chytnete za ruce a vytvoříte hodně  dlouhou řadu. My, ale naděláme daleko víc parády, nemyslíte? Jenom ale pozor, tohle neumí každý balonek, kupte si ty speciální. Navazovací balonky mají název link-in, a mají po nafouknutí na konci krátké tykadélko, kterým po nafouknutí a zauzlování, balonek přivážete k druhému balonku. Docela brnkačka, ne?

 

Balonkova_girlanda

 

Balonky, které se metalicky lesknou.

Někteří moji kolegové balonci jsou opravdu modelové. Když js uvidíte, řeknete si "to je tedy materiál" Bodejď by ne, tyhle fešáci jsou k nepřehlédnutí. Proto si jich pár pro parádu kupte. Nechají se sice zaplatit, ale chromové odlesky za tu parádu určitě stojí.

 

1 Balonky_metalicke

 

Největší trhák je zlatorůžová

Já sice nejsem žádný velký odborník přes barevné odstíny, ale co takhle slyším od našich zákaznic - největší trhák je party v rosegold. Dlouhou jsme nevěděl co pod touhle divnou kombinací mám představit, ale pak nám je přivezli do skladu. Balonky -  rosegold!!!. To vám, ale povím, žádný moc velcí sympaťáci to nejsou. Mají své speciální místo, lepší zacházení a s myslí si , že jsou něco víc. Pravdou je, že se hodí do lepší společnosti a vybírají si je především krásné mladé dámy. Takže jim tak trochu vlastně závidím...

 

1 Balonky Rose_gold

 

Krystalové a pastelové. Kdo je víc?

To je pořád nějaké soutěžení. Být balonkovou hvězdou není vůbec jednoduché. Na posledním tipování Miss balonek jasně vedou sladké pastely a krystalické balonky. Každá holkčičí slavnost je prostě upřednostňuje. Upřímně, já se už také zamiloval.

 

1 Balonky_krystalické

Balonková romantika v bílé

Bílé balonky nemusí lákat jen nevěsty. Každá malá holčička nebo i dospělejší slečna se prostě ráda obklopí bílou nádherou. No řekněte sami, není to opravdu romantické a smyslné?

 

1 Balonky a romantika

 

Tahle party holčičí

Když sleduji všechny ty hitovky, které frčí musím uznat, že balonky mají opravdu krásnou cílovku. Nás balonky, prostě holky milují. A proto jsme na každé rozlučce se svobodou. Růžové organické girlandy se zelenými listy je prostě dekoratérský top. Tohle je opravdový trend. O balonkových písmenech a nápisem ani nemluvím...

 

1 Balonkova_party_rozlucka

 

Na závěr ještě ta roztomilá a velmi oblíbená zvířátka

S kým roztomilé a krásné holky tohle léto nejvíce kamarádí? No přeci s plameňáky a jednorožci. Tyhle balonky prostě prodáváme nejčastěji. Kdo nemá doma  plameňáka nebo jednorožce samozřejmě o hodně přichází. Třeba o to, že mu schází ta bláznivá radost, kterou správné pařmenky mají na rozdávání.

 

1 Party_ruzova

 

Tak to je pro dnešek konec všech balonkových tipů na povedené novinky. Příště pro Vás chystám výlet do terénu s našimi šikovnými dekoratérkami. Uvidíte jak se vydařili naše balonkové dekorace. A slibuji, že budete koukat!!!

 

 

Váš prima parťák balonek Náfuka

1 Balonek Nafuka

 

13.8.2019
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK