X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

SVATEBNÍ INSPIRACE

MojeParty BLOG SVATEBNÍ INSPIRACE Balonky jako pomocník při svatební hostině

zpět na seznam

Balonky jako pomocník při svatební hostině

1 Balonkove_dekorace

 

Zařídit svatební hostinu jistě není nikterak snadné. Nejtěžší jsou počáteční kroky, zvláště pokud sedíte nad prázdným papírem a nevíte jak začít. My se ale zaměříme spíše na poslední úpravy, které nejsou o nic méně důležité. Jistě chcete, aby bylo vše dokonalé až do posledního detailu. Některé poslední originální dekorace zvládnete i sami. Inspirujte se nápady, které  pomohou vyladit atmosféru a dokáží opravdu zapůsobit.  Máme i tipy jak  poslední organizační věci obstarat s elegancí, tak aby kromě toho, že budou zdobit, byly zároveň i velmi praktické. Budete potřebovat jenom spoustu balónků a šikovné ruce.

Balónkové girlandy

Balonky na svatbu patří. Trochu té neformálnosti je naopak pro současné svatby oblíbeným trendem. Zvlášť pokud se rozhodneme opustit  nablýskanou klasiku a vložit do svatebních dekorací trochu té ležérnosti, kreativity a romantiky.
Balonkami lze ozdobit sweet bary, svatební automobily, využít je ve fotokoutku. Balonkové dekorace nemusí půsbit lacině ani pouťově. Ve svatební balonkové nabídce vítězí transparentnost, bílá barva, lehké pastely, chromové odstíny. Průhledné balonky s peříčky nebo zlatými konfetami určitě zapůsobí nejen na svatební hosty, ale budou námětem i pro svatebního fotografa.

 

NÁŠ TIP : Vytvořte si balonkovou girlandu před svatbou sami doma. Naistalovat balonkovou girlandu na svatební sladký bar  můžete i den předem. Sladký bar může sloužit jako sladká ochutnávka. Vše potřebné zakoupíte v našem e-shopu. Návod na instalaci, najdete zde na blogu.

1 Balonkove_girlandy

Balónková cesta

Balonky mohou pomoc hostům v orientaci. Takže první věcí, kterou můžete „vylepšit“ hostinu již od samého počátku, je to, že umožníte Vašim hostům, aby se nekomplikovaně dostali až na místo, kde se oslava koná. Nezatěžujte je zbytečnými krkolomnými navigacemi jako je: „U oranžového domu zahnete doleva, pak sejdete ze schodů a branky s hnědým nápisem půjdete…“ To opravdu není ta pravá strategie. Aby se Vaši přátelé a příbuzní bezpečně a bez problémů dostali na to pravé místo, máte dvě možnosti:

První možnost je poněkud neohleduplná k sousedům, ale pokud vše domluvíte nebo sousedy pozvete také, neměl by být problém. Jednoduše si připravte výkonné hudební zařízení a pusťte hodně nahlas hudbu. Hosté dorazí jednoduše po sluchu. Samozřejmě záleží na místě, kde se hostina pořádá. Ne všude je možné podobné „lákadla“ na hosty použít.

Druhá možnost je přístupnější na více místech a hlavně originální. Sežeňte dostatečné množství balónků (k svatbě se nejvíce hodí ve tvaru srdce) a rozvěste je po příjezdové cestě k domu. Příchozí si jistě všimnou a bezpečně dorazí do cíle.

Pokud zvolíte tento přístup, připravte si svatební balónky a dostatečně pevnou a dlouhou šňůru. Rozmyslete si nejlepší, nejkratší a hlavně nejmíň komplikovanou příjezdovou cestu. Podél připravené trasy rozmístěte v pravidelných intervalech balónky.

Z technických a časových důvodů pověřte tímto úkolem nějakého zdatného přítele. Ten jistě zvládne i obsluhu hélia, kterým je balónky nejlepší naplnit.

NÁŠ TIP!

Balónky mohou být v barvě Vaší svatby, aby nebylo možné je přehlédnout. Také musíte dbát na to, aby jich bylo nejvíc u odboček, kde je snadné se ztratit.

A rada nakonec. Nezapomeňte připsat do pozvánek, že mají hosté dorazit podél balónkové cesty. Veškerá Vaše námaha by totiž byla zbytečná.

Barevný zasedací pořádek

Zasedací pořádek musí být na každé větší hostině a což teprve na té svatební. Ale jistě ale musíte souhlasit s tím, že pro hosty je minimálně nudné luštit na každém stole cedulku se jménem. Oživte tuto únavnou proceduru balónkovým zasedacím pořádkem. Jak na to? Jednoduše popište balónky jmény hostů a připevněte je na židle. Pro lepší orientaci si pořiďte více barev a právě těmi odlište jednotlivé skupiny hostů:

Např. rodinu nevěsty opatříte balónky červenými, ženicha zase modrou atd.

Svatební pár samozřejmě dostane dva balónky ve tvaru srdce!

Balonky jako rekvizita pro fotografa

Investice do kvalitního svatebního fotografa se určitě vyplatí. Žádný umělecký záměr, ale nevyjde, pokud nejsou patřičné kulisy. Zajímavé  scenerie jsou základem pro krásnou fotku. I tady mohou balonky hrát svou roli a posloužit k romantickým záběrům.

 

1 Balonkove_dekorace

 

27.5.2019

Související odkazy:

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK