X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

SVATEBNÍ INSPIRACE

MojeParty BLOG SVATEBNÍ INSPIRACE Balonek a dárek! Dvě radosti najednou!

zpět na seznam

Baleni_do_balonu

Balonek a dárek! Dvě radosti najednou!

Víte, jak udělat někomu blízkému dvojitou radost při předávání dárku? Zabalte mu ho tak, že mu spadne brada! Sehnat hezký dárkový papír nebo krabičku... dobře. Ale co nechat zabalit dárek do transparentního maxibalónu?
Že to dost dobře nejde? Jde, ale musíte vědět jak a mít k ruce balécého pomocníka. Teď nemyslíme kamaráda, který Vám balonek podrží, ale specielní stroj, kterým zabalit dárek do balonu, půjde raz dva.


Proč nedarovat pozornost originálně - třeba v balonkové bublině ?

Princip je jednoduchý. Speciální balící stroj umožní, aby se do obřího průhledného balonu dal vložit dárek v průměru cca 15cm nebo poddajné materiály, které se tímto otvorem dají protlačit. Medvídek sedící v balonu je prostě roztomilost sama! 

Tento princip balení je skvělým nápadem nejen pro zabalení plyšáků, ale třeba peněz pro novomanžele, dárkových poukázek a dalších věcí.

Do nafouknuté balonkové bubliny se nejprve vloží papírové konfety a hedvábný papír nebo jiné měkké podloží. A pak už záleží na vás, co si do balonku přejete dát.

 

Baleni_v_balonu

Co se do balení v balonu nehodí ?

Co do balonků zabalit můžete, už víte. Co se ale do takové speciální balonkové bubliny nehodí? Logici již vědí. Samozřejmě všechno, co by latexový balonek propíchlo dříve než Vám doputuje k jednotlivci. Všechny příš těžké nebo ostré předměty, která žádný latexový balón nemá rád. Sice umíme zabalit i lahev vína, ale upřímně, měkká hračka z plyše se pro tento způsob hodí nejlépe.

A kde mají ty bezvadné nafukovací balony? 

Speciální stroj na balení dárků, včetně nabídky plyšových zvířátek najdete v naší prodejně MojeParty.cz, Prosecká 64 Praha 9 (po-pá 10.00-19.00, so 9.00-14.00)  tel.:725 855 594  - Pokud si přejete balonkové překvapení s s chlupatým plyšákem zavézt kurýrem nebo vyzvednout na jiné naší provozovně, lze to. Zatím ovšem jen pro pražské zákazníky. To víte, takový balonkový stroj, který umí do balonku zabalit ledaco,s v žádném papírnictví nenajdete.  Objednat si jej můžete na naší zákazické lince . Rádi Vám poradí a vymyslí vše, aby vaše balonkové překvapení bylo opravdu dokonalé - info@mojeparty.cz

Na stejné prodejně si můžete vybrat z velké nabídky party dekorací, ale i jiné vtipné dárky, které jsou do balonu
jako dělané

Cena balonkového balení

Cena dárkového balení do balonu vychází z množství použitého dekoračního materiálu. Obvyklé balení vás vyjde přibližně na 350,- Kč

 

 

 

 

19.5.2021

Související odkazy:

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK