Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
2017 version
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
Party začíná u nás...
+420 773 670 704 nebo 725 094 715PO-PÁ 9-17

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

PARTY RADY - INSPIRACE

MojeParty PARTY RADY - INSPIRACE Z krasavice čarodějnicí? S námi rychle a snadno!

zpět na seznam

Z krasavice čarodějnicí? S námi rychle a snadno!

1 Čarodějnice

 

Filipojakubská noc je tady cobydup a tak je načase se na tenhle vrcholný svátek temných sil náležitě připravit. Udělat z civilistky čarodějnici bude některým dámám trvat 3 hodiny, jiným 5 minut, to záleží na přírodních dispozicích. Cha cha! Ale vážně. S našimi barvami na obličej a doplňky byste během chvilky vykouzlili čarodějnici i z Penelopy Cruz.  

 

Nejdůležitější je kostým. Můžete si samozřejmě přinést z půdy kožíšek po dědovi, vyklepat z něj moly, převázat ho starým švihadlem a tváře si pomatlat mourem, jako to dělali chuděrce Popelce nebo Nastěnce. Ale to je v 21. století vážně velká improvizace! Zvláště, když máte nás! Tady najdete kostýmy, mezi kterými si určitě vyberete. 

 

1 Čarodějnické klobouky

 

Kostýmek doplňte slušivou parukou (třeba tahle vypadá obzvlášť strašidelně) a nezapomeňte na nos! Jeden pěkný (i se stylovou bradavicí) je tenhle, odvážnější jedinci mohou zvolit slušivý prasečí rypáček!

 

Absolutně zásadní význam má make up! Připravili jsme pro vás sadu barev přímo pro účely proměny v zlou bytost!

 

Třešničkou na dortu je nějaký dramatický doplněk. Košťátko je jasné. A co třeba černý pohár s kostlivcem ?Nebo kelímek s hadem

 

No a správná čarodějnice by neměla vyrazit bez pavouka! Takže opravdu efektní doplněk je pavouk se svítícíma očima a pokud se přeci jen budete držet dále od ohně, ještě byste mohli vy nebo vaše děti překvapit chodícím balonkem ve tvaru pavouka

 

To všechno jsou jen nápady. V našem e-shopu najdou jedinci s fantazií pochopitelně mnohem víc! Čarodějnické klobouky a girlandy, košťátka, pytel kostí i s lebkou, čarodějnický plášť s peřím a spoustu jiných dekorací.

A nezapomeňte se před odchodem z domova vyfotit. Rekvizity do fotokoutku najdete tady. Když budete opravdu čarodějnice „k nakousnutí“, pošlete jednu fotku i nám!

 

Tak tedy, zatímco v Polsku je v těchto dnech velký hit pálení knih s Harrym Potterem, my se k podobným blbinám uchylovat nebudeme! My se zmalujeme a vyrazíme skákat přes oheň! Tak hezký čarodějnice a pozor, milí pánové, nezapomeňte, že až se budete nad ránem vracet s prázdnou, protože o žádný poklad nezakopnete, dost možná na vás ten pravý poklad čeká doma!

 

4.4.2019
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook