X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

BLOG - RADY - NÁVODY - INSPIRACE

MojeParty BLOG Tipy jak oslavit kulatiny

zpět na seznam

Kulate_narozeniny

Tipy jak oslavit kulatiny

Kulaté narozeniny jsou výjimečným milníkem, který si zaslouží nezapomenutelnou oslavu. Ať už slavíte 30, 40, 50 i více, je to vždy příležitost na pořádnou party. V MojeParty.cz se vám postaráme o dekorace a předáme vám pár tipů, aby oslava byla nezapomenutelná. Jak na to ?

Téma oslav? Jakékoliv co propojí oslavence s jeho zálibou. Zkusit můžete i retro výlet do minulosti...

Vyberte téma, kdy jste byli mladí a nezodpovědní ( nebo alespoň mladí). Můžete uspořádat retro party inspirovanou dekádou, kdy se oslavenec narodil nebo prožil svá mladá léta,. Připravte si staré fotky, vtipné doplňky, kostýmy a hudbu, která vás rozehřeje. Není nad atmosféru, kdy si budete připadat jako na diskotéce z osmdesátek. Inspirovat se můžete i našemi dalšími produkty v různých tematech
 

1 narozeniny_Retro_oslava

Pozvánky tematické, s humorem nebo osobním sdělením

Pozvánky by měly ladit s tematem oslavy. Pokud slavíte neformálně a hosty znáte, můžete situaci nadlehčit a pokusit se o vtip. Co třeba "přijďte než budeme příliš staří na tanec" nebo "Oslavte to s námi, než si začneme plést jména našich dětí" ? Kreativní a humorné pozvánky nastaí tu správnou atmosféru ještě před samotnou oslavou.

Ozdoby: Elegance, styl, ale i humor a zábava 

Dekorace mohou být krásné, ale i zábavné. Nafoukněte balónky různých velikostí, zavěšte je do prostoru a popište vtipnými nápisy, jako "Věk je jen číslo..., v tvém případě vysoké" nebo "Ještě nejsi starý, jen recyklovaný dospělý", budou důvodem k úsměvu. Přidat můžete i fotokoutek s legračními rekvizitami, jako jsou obří nebo zábavné brýle, falešné kníry, paruky, klobouky a čepice

Oblečení ve stylu ...

Pokud má oslava téma, zvolte si i dress code. Požadované oblečení, které ladí s dekoracemi a oslavou.

Hosté o to požádáte v pozvánce, která bude ladit s tematem
 

1 Mexico party

Dekorace, které ohromí

Velké okamžiky můžete samozřejmě pojmout i velkolepě s jiskřivými dekoracemi. I balónková výzdoba může být 
velkou příležitostí, jak vyzdobit prostor.

 

1 narozeniny_tricetiny_vyzdoba

Občerstvení a nápoje: Kreativa v každém soustu

U jídla a pití se můžete také vyřádit. Číslice na dortu může být nuda, někdy ale dobře zapadne do konceptu elegantní oslavy. Pokud je oslava tematická, respektujte téma a slaďte občerstvení, tak, aby barevně i tematicky zapadlo. Dort se může vyparádit dle naturelu a zálib oslavence. Mapříklad ve tvaru oblíbeného předmětu oslavence (dálkový ovladač, kniha, květinový záhon, filmová kamera apod.) Hrajte si se slovíčky. Připravte  nápojový lístek s názvy jako "Elixír věčného mládí, "Starý dobrý grog",  "Květinový likér", "Hollywodský sekt" Kreativa nemá meze a zábavné jídlo a pití udělá radost každému
 

1 Dort_tema

Zábava: Smějte se a bavte se

Zajistěte, aby se hosté bavili od začátku do konce. Připravte si vtipné hry jako "Kdo to řekl" s legračními citáty oslavence nebo Přehazovanou s balonky, kdy oslavenec musí plnit úkoly na baloncích. Využijte prostředí a téma, které může být inspirací k nápadům.

Kulatiny jsou ideální příležitosti k tomu, abyste se pořádně pobavili. S trochou  humoru a se správnými dekoracemi vám takový narozeninový příběh ze vzpomínek jen tak nezmizí. Zvlášť, když každému z přítomných pošlete blog se zachycenou atmosférou nebo necháte vytisknout  trička nebo fotoknihy s obrázky z oslavy.

K zábavě může i nahrát zvolené téma. Milujete Halloween nebo vánoční večírky? Zapomeňte na diktát kalendáře a s nadsázkou si grilovačku užijte  jak o Halloweenu nebo si ozdobte vánoční stromeček u bazénu. Budete tím provokovat sousedy? Je to možné, ale spíš vám budou závidět a naštvou se jen proto, že jim Santa nenadělil v srpnu dárek.

 

1 Halloween

Seznam vtipných dárků

Koupit praktický dárek, voucher je sice standardní postup, ale chybí mu originalita a humor. Když přemýšlíte o dárku, který bude více osobní, pusťte uzdu své fantazii. Možná vás nadchnou naše narozeninové tipy co darovat, aby váš dárek o něco víc zaujal. Malé i velké dárky  s vtipem i nadsázkou najdete i u MojeParty.cz. Včetně těch luxusnějších, které se hodí na větší jubilea. 

Některé dárky si můžete připravit i sami.

1. Kniha "jak přežít stáří"

Máte talent dobře psát vyzkoušejte v praxi. Oslavence znáte nejlépe. Vymyslite vtipnou knihu plnou rad a tipů, jak se vypořádat s přibývajícími roky. Skvělý dárek, který přinese spoustu smíchu. Dárek mlžete doplnit fotografiemi i přibalit pomůcky pro nadcházející etapu života. Vyvarujte se těch zdravotních ať oslavence příliš nefrustrujete a hledejte tipy na radostné zážitky

2. Tričko s nápisem

Tričko s nápisem "Starý, ale dobrý", "Legenda roku ..." nebo "Já jsem ten, kdo přežit další dekádu", "Dnes mě rozmazlujte", "Dárky ke mě", To jsou moje vnoučata" apod.

3. Antisressová hračka ve tvaru staromilského produktu

Například antistresová kostka ve tvaru starého mobilu, dálkového ovladače nebo kazety. Ideální dárek pro nostalgické chvilky

4. Personalisovaný hrnek

Malý dárek, který potěší, když zvolíte správný text např. "Jsem příliš starý na ..." nebo "Ráno potřebuji kávu, večer víno" "Tihle všichni přišli na oslavu s podpisy" apod. 

5. Certifikát "Oficální stárnoucí osoba"

Vytvořte certifikát s humorným textem potvrzujícím, že oslavenec dosáhl dalšího milníku na cestě l moudrosti (a vráskami"

6. Kapesní "Průvodce stále mladého seniora"

Malá brožura s tipy "Jak se vyhnout moderní technologii" nebo "Nejlepší důvody pro brzký odchod do důchodu". Vybírat můžete i mezi tematickými brožurami a knihami od nás

7. Dárkový koš "Přežít stáří"

Složte dárkový koš s předměty jako brýle na čtení, vitamínové doplňky, balíček bonbonů "pro babičku", humoristickou knihu aj.

8. Puzzle návrat do dětství

Nechte vyrobit zvětšenínu fotografie z oslavencovo dětství jako puzzle. Můžete přidat i podložku s lepidlem a rám ve velikosti složeného obrázku

9. Vintage - reklamní cedule

Cedule s reklamou z doby, kdy oslavenec byl mladý s humorným textem "Když bylo všechno lepší", "

10. Předplatné do Klubu vína

Založte s přáteli klub nebo FB skupinu s pravidly a  pošlete oslavenci pozvánku s nápisem "Věk jako víno - čím starší, tím lepší. Podmínkou je každý měsíc si vzájemně doporučovat a posílat nový tip vína

11. Balíček "Domácí pohodlí"
Vstup do důchodového věku, nemusí být nuda. Naopak. Vaše pracoviště, může být nyní váš domov. Věnovat se mu můžete více než obvykle. Darujte balíček "domácí pohodlí" z naší kategorie "Home decor"

12. Balónková překvapení

Co bychom byli za obchodníky, kdybychom vám nedoporučili i naše balónková překvapení.Některé dárky lze zabalit do balónku. Je o trošku větší než klasický a k obsahu se dostanete poize tehdy, když jej propíchnete. Touto formou můžete darovat např. bankovky.

 

Tento seznam vtipných dárků není konečný, určitě vás napadne ještě více lotrovin a úsměvných benefitů pro oslavence.

 

 

 

15.5.2024
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK