X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

BLOG - RADY - NÁVODY - INSPIRACE

MojeParty BLOG Propojte servis Tentino a dekorace z MojeParty

zpět na seznam

Party_stany

Propojte servis Tentino a dekorace z MojeParty

Chystáte svatbu, narozeninovou oslavu, grilovačku, firemní akci, festival nebo jste stánkový prodejce? Nezapomeňte na to, že i skvěle připravenou akci vám může zkazit počasí. Jak uchránit krásné dekorace, zboží i hosty, když nám nepřeje počasí? Právě počasí nám snadno mlže zkazit dlouho plánovaný zážitek. Bez čeho se podobné venkovní akce neobejdou, když horké slunce vystřídá déšť? Není nad to mít vždy na svatbě nebo oslavě připravenou suchou i mokrou variantu.

 

 

MojeParty si pro své akce vybírá spolehlivé partnery a to i v případě kdy k plánovanému eventy potřebujeme zajistit party stany a větší množství stylového mobiliáře. Důvěra a kvaita je základ, aby akce vždy proběhla dle plánu. S jakým dodavatelem souzní naše dlouholeté zkušenost? Bez váhání odpovíme Tentino. Produkty i služby si nyní můžete objednat i na MojeParty.cz. Snadno tak propopjíte dokonalou atmosféru s naší stylovou nebo tematickou výzdobou s kvalitním zázemím a servisem v oblasti party stanů. proč právě společnost Tentino?

 

Nůžkový párty stan, altán, zastřešení

Na trhu je velké množství levných obyčejných přístřešků z hobbymarketů až po profesionální stany s dlouhou životností a vysokou odolností. Trendem dnešní doby jsou skládací nůžkové stany, které máte postavené během několika minut, bohužel i tyto stany se však nabízejí v naprosto odlišných kvalitách.

 

1 nuzkove_stany

 

Nespokojte se s párty stany pochybné kvality

Party stany Hexagon od českého výrobce TENTino, který je jedničkou na trhu v oblasti párty stanů, jsou vyrobeny s maximální pečlivostí s cílem dosáhnout vysoké odolnosti, aby byly bezpečné a odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Technické zádrhele vám akci nezkazí, vše bude probíhat hladce, pokud stany dobře ukotvíte! Důkazem jsou skvělá hodnocení produktů, recenze a dlouhodobé spolupráce s významnými odběrateli. Stany jsou často součástí velkých veřejných kulturních akcí.

 

Příslušenství do stanu, stoly, židle, topení

Při pořádní akce je logické, že potřebujete vyřešit i další příslušenství. Party stany se využívají na eventy i v chladnějších měsících .V tom případě doporučujeme topení do party stanu. Elektrické topení do nůžkových stanů je velmi oblíbené především u stánkových prodejců, ale je také hodně využíváno na svatbách a firemních akcích.

Při každé akci nebo svatbě kromě komfortu zda vašim hostům nebude zima, řešíte i stoly a židle. Velmi praktickou variantou  posezení, mohou být pivní sety. Nepřinesou však tolik pohodlí jako klasické židle. Tento typ sezení je proto vhodný na velké akce, kde se nepředpokládá, že hosté budou u stolů trávit delší čas . 

 

1 party_stany

 

Na dlouhodobější sezení doporučujeme outdoorové židle, které snadno složíte nebo elegantní židle, které využijete na velkolepé eventy a svatby. Pokud vám nevyhovuje barva a chcete stoly i židle elegantně sjednotit a obléci, doporučujeme využít velmi praktické napínací elastické ubrusy i potahy na židle a stoly. Tyto potahy jsou velmi elegantí, vizuálně čisté a navíc velmi praktické. V dispozici je máme v několika barvách. Proto není problém event či oslavu ladit spolu s nabytkem, dekoracemi, květinami a ostatní výzdobou. Právě židle a stoly s jednotným potahem vytvoří dokonalý soulad a dají vyniknout květinám, balónkům i dalším dekoracím. Pokud jste profesionálové a často zajišťujete akce, doporučujeme mít své vlastní skládací bistro stolky a s různými druhy potahů. Pokud plánujete jednorázovou akci, můžete si u nás bistro stolky s potahy zapůjčit.

 

Atmosféra je pocit, který si odnášíte z každého eventu a oslavy

Pořádání eventů je náročná disciplína, která vyžaduje detailní plánování a pečlivou organizaci. Jedním z klíčových prvků, který může zcela změnit atmosféru vašeho eventu, je bezesporu výzdoba. Právě ta totiž dokáže umocnit zážitek z akce a vytvořit dokonalou kulisu pro nezapomenutelné chvíle. Dojem, který je umocněn dekoracemi, výzdobou a malým detailem dokáže hodně. Právě tuhle pomyslnou tečku dokážeme spolu se společností Tentimo dokázat propojit. MojeParty.cz již 16 let dodává na český trh  tematické a stylové dekorace včetně dekoračního servisu. V našem týmu jsou kreativci, floristé i balonkoví specialisti.

 

1 Balonky_mojeparty

 

Tipy na výzdobu ze Sortimentu MojeParty.cz

 

1. Květinová výzdoba: Květiny dodávají každému prostoru eleganci a živost. Na MojeParty.cz nabízíme květinový servis, který zahrnuje čerstvé i umělé květiny, včetně možnosti zapůjčení nebo zakoupení váz a květinových aranží. Kombinace různých druhů květin a barev může vytvořit příjemnou a slavnostní atmosféru.

 

2. Balónková výzdoba: Balónky jsou neodmyslitelnou součástí každé oslavy. U nás najdete širokou nabídku balónků všech tvarů, velikostí a barev. Nabízíme i balónkový servis, který zahrnuje tvorbu balónkových girland, oblouků a další kreativní aranžmá. Balónky mohou být plněny héliem nebo vzduchem podle vašeho přání.

 

3. Fotopozadí: Pro zachycení krásných momentů doporučujeme připravit fotopozadí, které bude ladit s celkovým designem akce. Na MojeParty.cz můžete zapůjčit konstrukce na aranžování fotopozadí, které můžete doplnit květinovými nebo balónkovými dekoracemi.

 

4. Tematická výzdoba: Má-li váš event specifické téma, naše nabídka tematických dekorací vám umožní přizpůsobit výzdobu podle vašich představ. Od vintage svatebních dekorací po moderní narozeninové párty – najdete u nás vše potřebné k vytvoření autentické atmosféry.

 

5. Dekorativní prvky: Detaily dělají celek – proto nezapomeňte na drobné dekorace, jako jsou svíčky, lampióny, konfety, nebo závěsné dekorace. Tyto prvky dokážou dodat prostoru osobitý šarm a vyladit celkový dojem do posledního detailu.

 

6. Zapůjčení mobiliáře a dekorací: Pro dokonalou výzdobu a pohodlí vašich hostů nabízíme také možnost zapůjčení mobiliáře, jako jsou stoly, židle, nebo foto zóny. K tomu patří i různé dekorace, jako například vázy, svícny, ubrusy, osvětlení  a další.

 

1 mojeparty_vyzdoba

 

Květinový a balónkový Servis

Naše květinové a balónkové služby zahrnují nejen prodej, ale i kompletní servis od návrhu po realizaci. Nabízíme:

Návrh a konzultace:

Pomůžeme vám vybrat správné květiny a balónky, které budou ladit s tématem a barevným schématem vašeho eventu.

Aranžování na místě:

Naše aranžerky na výzdobu zajistí, aby byla vaše výzdoba perfektně naaranžována přímo na místě akce.

Zapůjčení doplňků

V rámci našich služeb si můžete zapůjčit vázy, stojany, konstrukce na fotopozadí a další dekorativní prvky.

 

Díky službám MojeParty.cz bude vaše akce nezapomenutelná a plná stylu. Navštivte naše webové stránky a objevte kompletní sortiment našich produktů a služeb, které vám pomohou vytvořit perfektní atmosféru na každém eventu.

 

Nespokojte se s nekvalitními výrobky

Poslední dobou se internet hemží nabídkou nekvalitních výrobků asijské výroby. Je jen na zákaznících, zda si během roku raději koupí tři nekvalitní výrobky, nebo jeden prověřený, který vydrží a pomůže snížit množství zbytečného odpadu, který má negativní dopad na ekologii. Navíc český servis a možnost rychlé komunikace je v případě každé plánované akce velmi důležité. Proto sázíme na důvěru, vybíráme si subdodavatele se skvělou refencí a pokud jsme sami prodejci nezříkáme se zodppovědnosti za případnou reklamaci, které může vznuknout i při sebevětší snaze vybírat si pro trh to nejlepší.

 

Kvalita za dobrou cenu

Ikdyž je u nás na prvním místě kvalita a dobrý servis, víme, že se dokážeme držet standardních a často i výhodných cen. Ty se snažíme držet optimalizací nákladů a dobrou komunikací s výrobci.

13.6.2024
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK