Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
2017 version
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
Party začíná u nás...
+420 773 670 704 nebo 725 094 715PO-PÁ 9-17

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

PARTY RADY - INSPIRACE

MojeParty PARTY RADY - INSPIRACE Připravte se na Velikonoce už teď!

zpět na seznam

Připravte se na Velikonoce už teď!

Velikonoční dekorace

 

První jarní den je za námi, Velikonoce klepou pomlázkou na dveře a my máme konečně pořádný důvod k veselí – jaro je opravdu tady!

Podobně jako mnoho jiných křesťanských svátků, i Velikonoce už dávno nejsou jen svátek věřících a slaví je u nás téměř každý. V Česku jsou Velikonoce spojeny především s pomlázkou a koledami, kdy koledníci o Velikonoční pondělí vyšupávají ženy a dívky, ketré jsou zrovna doma a za odměnu dostávají čokoládové či tradiční malované vajíčko nebo štamprdličku...

 

- - - - - - - - - - - - - - - -


Na co o Velikonocích nezapomínáme

Samozřejmě na atmosféru. K Velikonocům patří kromě pomlázky a koled i další tradiční symboly, jako velikonoční beránek, velikonoční zajíček, malovaná vajíčka, „kočičky“, řehtačky a další. A obzvláště pěkná, milé dámy,  je tradice, podle které by si měla každá žena pořídit před Velikonocemi něco pěkného nového na sebe, aby jí podle pověry „beránek nepokakal“.

 

Tradice již známe. Co ale být vtipní a překvapit své koledníky

Jak? Až se na vás vrhnou party koledníků, můžete si trochu zašpásovat - co místo malovaného vajíčka věnovat chodící slepici ? Myslíte si teď něco o zdravém rozumu ? Nebojte, jedná se jen o chodící balonek, který je zdařilou kopií té pravé. Přesvědčte se sami, jak tahle skvělá věc funguje na dobrou náladu. V našem e-shopu  máme i jiná zvířátka.

 

Velikonoce jsou především svátky plné jásavých barev - myslete na to i při vaší výzdobě

Velikonoční čas je doba rozkvetlých kytek a veselých svěžích barev. Přichází ta pravá doba na to, abychom i našemu domovu oblékli barevnou velikonoční náladu. Pořiďte si domů barevné velikonoční doplňky, vyzdobte sváteční tabuli pestrým tylem nebo organzou, stylovými ubrousky využijte v dekoracích různobarevné stužky! Váš domov bude hned veselejší a plný jarního optimismu! Oslavte jaro balonky a dekoracemi, které nebude mít váš soused. Slavme tak, jak nás to baví, s vtipem a rozmarem.

 

Dekorace_velikonocni

Naše velikonoční dekorace vám do domova přinesou radost a dobrou náladu! 

TIP: Sháníte originální velikonoční dekorace jako stuhy, organzy, tyly? Chcete uspořádat velikonoční piknik a potřebujete stylové velikonoční talířky, pohárky, balonky a jinou výzdobu? Navštivte náš e-shop nebo naši kamennou prodejnu, kde najdete všechno na jednom místě! Na Velikonoce jsme připravili pár velikonočních doplňků, které vás zkrátka nadchnou.

 

1 Velikonocni_dekorace

 

30.3.2019
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook