Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
2017 version
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
Party začíná u nás...
+420 773 670 704 nebo 725 094 715PO-PÁ 9-17

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

PARTY RADY - INSPIRACE

MojeParty PARTY RADY - INSPIRACE Mojeparty.cz v Blesku Hobby radí, jak na letní party

zpět na seznam

Mojeparty.cz v Blesku Hobby radí, jak na letní party

Balonky_MojeParty.cz

                                                       

V nejnovějším čísle časopisu Blesk - Hobby se dozvíte, jak připravit pod vlastní taktovkou správnou letní party! A my (jmenovitě Renata Krňáková, hlavní postava Mojeparty) vám všem v závěru článku poradíme, jak na výběr balonků. Časopis je ode dneška na stáncích, tak hezké letní čtení! 

 

 

 

Balonky zažívají boom! Je to dekorace cenově dostupná a efekt je maximální!

Na dekorace můžete použít balonky latexové nebo foliové. Jaký je mezi nimi rozdíl? Ten zásadní v tom, že foliové balonky vydrží nafouknuté déle. Můžete vybírat  mezi nejrůznějšími tvary, písmeny, maskoty, postavičkami, zvířaty a nebo si z balonků sestavit  "kytice", které drží při zemi speciální těžítka. Hezky vypadají i velké balony ve slavnostních barvách (třeba zlaté, stříbrné, černé, červené) , které jen tak levitují v místnosti u stropu. Zručnější čtenáři si z balonků mohou vytvarovat bránu, srdce, číslice (co třeba 1.1.) nebo nějaký jiný objekt (zvíře, postavu). Není těžké naučit se to. (mimochodem, kdo by chtěl ohromit spoluslavící, může se to k nám přijít naučit. Pořádáme kurzy vázání balonků!.

 

1 Balonkove_dekorace

 

Na doplnění připomínám, že "létací" balonky samozřejmě nejsou nafouknuté jen tak "pusou", to by nelétaly! Za pocit beztíže vděčí heliu. Ano, tomu speciálnímu plynu, který po vdechnutí změní váš hlas k nepoznání! Po nafouknutí balonek jednoduše zauzlujete. Helium se dá se koupit v různých velikostech. Je to plyn přírodní, netoxický, nehořlavý, takže se nemusíte bát výbuchů, otrav ani jiných nepředvídatelných situací. Pozor, jediné, co by vás mohlo zaskočit je fakt, že latexové balonky vydrží nafouknuté jen několik hodin! Není tedy vhodné připravovat oslavu dlouho dopředu. Déle vydrží balonky foliové a pokud budete chtít, aby výzdoba vydržela od Silvestra až do Tří králů, můžete si přikoupit ještě speciální tekutinu, kterou nalejete dovnitř balonků a promnete. Gel zaplní póry v materiálu .

 

1 Balonky_nafukovani_Praha

 

Pokud nebude chtít investovat do helia, i když není nijak cenově nedostupné, můžete si balonky nafouknout vzduchem, připevnit na tyčku, a zapíchnout. Do vázy, do hlíny ke kytce, kamkoli. Nebo si je třeba pověsit mezi lampiony na šňůrku.

MojeParty.cz má v nabídce velké množství balonků i helia pro domácí použití. A k balonkům se na silvestrovskou party dají přikoupit třeba závěsné girlandy, lampiony, dekorace pro slavnostní stolování, vystřelovací konfety, serpentýny i kostýmové doplňky.

Pro pražské zálazníky můžeme nabídnout i rozvoz balonkových aranží. Překvapení z balonků zcela jistě potěší.

 

Rozvoz_balonku_po_Praze

 

Pokud byste chtěly využít i naše služby, nemusíte se trápit s organizací party, výběrem balonků ani s balonky. Vše Vám zajistíme a to včetně doporučením na prověřené lokality v Praze. Stačí jen kontaktovat naše šikovné produkční, které s Vámi proberou všechny party možnosti.

 

1 Balonky_rozvoz_Praha

 

 

 

 

3.7.2018
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook