Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
2017 version
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
Party začíná u nás...
+420 773 670 704 nebo 725 094 715PO-PÁ 9-17

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

PARTY RADY - INSPIRACE

MojeParty PARTY RADY - INSPIRACE Manuál k báječné dětské party

zpět na seznam

Manuál k báječné dětské party

1_party_pro_deti

 

Dětská party sice není svatba (tedy pokud nechcete na oslavu pozvat celou ulici a třídu i s kompletním učitelským sborem), ale i tak musíte vzít v potaz tolik drobností a detailů! Ty často vypadají nedůležitě, ale při samotné party bývají nepostradatelné! Naše aranžérky a koordinátorky vzaly do ruky tužku a papír a všechno podstatné vám pro lepší představu shrnuly. Protože představivost je svoboda, jak říká Meredithe Stuart-Smith, ředitel americké společnosti Meri Meri, která už 30 let vyrábí dekorace na oslavy pro nejmenší. A dětské duši vážně rozumí! Takže pojďte s námi plánovat!

 

1. Místo

Vybírejte místo podle ročního období. Zábavní centra nebo koutky využijte v zimě. V létě je naopak vhodné místo se zahradou pro suchou i mokrou variantu.

2. Pozvánky

Zapojte děti do příprav už od začátku. Pozvánky můžete společně vyrobit třeba z papíru nebo na počítači. Nezapomeňte uvést svůj kontakt, ať vám maminky pozvaných dětí můžou účast potvrdit. Hned budete vědět, kolik objednat dortíčků, ovoce a jiných dobrot. Jídlo je veledůležité! Dáme si ho do dalšího samostatného bodu. 

3. Jídlo, pití a stolování

Jedna věc je CO budete podávat a druhá, neméně důležitá, z ČEHO budou hosté jíst. Otázku cateringu dnes řešit nebudeme, to je téma na samostatný článek. Obecně řečeno, zlatý hřeb oslavy je určitě stylový dort. Nezapomeňte na dostatek pití a na zdravé mlsání (lepší než čistá čokoláda je třeba ovoce v čokoládě). Dobré je zjistit si předem alergie a stravovací omezení pozvaných hostů. Každý by měl na stole najít něco. No a v závislosti na výběru jídla a pití vyberte vhodné potřeby pro stolování. Dětská party se určitě neobejde bez následujícího:

-        papírové tematické nebo jednobarevné talíře, je možná i varianta z plastu

-        kelímky tematické nebo jednobarevné

-        ubrousky

-        příbory

-        brčka

-        ubrusy

-        svíčky, fontánky a ozdoby na dort

 

1 Party_dog

 

4. Dekorace

Každé dítě je jiné. Ale všechny milují pestré barvy, pohádky a zvířata. Domluvte se s vaším malým oslavencem, jakou oslavu by si přál. Udělejte ji v barvách třeba jako duhovou party nebo s puntíky. Nikdy nezklame oblíbený dětský hrdina. Dekorace zpravidla zahrnují:

-        balonky – latexové i foliové, různé druhy, velikosti, barvy, tvary

-        helium – pokud chcete, aby balonky létaly. Je možné vybrat ho podle počtu      

          balonků, které potřebujete nafouknout, nebo vám s tím pomůžeme

-        těžítka na balonky (u těch nafouknutých heliem) a stuhy

-        dekorace na stůl (třeba malé balonky ve váze nebo v misce s popcornem)          

-        konfety – vystřelovací nebo na stůl

-        serpentýny

-        party čepičky

-        frkačky, trumpetky

-        lampiony

-        bannery, girlandy

 

Party_morska_stylova

 

5. Zábava

Nachystejte si hry, které děti zabaví. Zaručený úspěch sklidí diskotéka. Děti rozhýbe a uvolní atmosféru. Nejen mladší děti uvítají bublifuky.

Skvělým doplňkem bude třeba malování na obličej. Pokud si hlídáte rozpočet, kupte barvy na obličej, mrkněte na pár šablon na internetu a požádejte kamarádku nebo někoho z rodiny, ať vám s tím pomůže.

A pokud si nevíte rady se zábavou, oslovte animátory (třeba ty naše), rádi pomohou a mají s organizací zábavy zkušenosti.

Party by měla mít vrchol. Už jste vyzkoušeli třeba piňatu? Je to dutá hračka s překvapením uvnitř. Naplňte ji sladkostmi, konfetami, malými hračkami. Může být použita jako sváteční výzdoba, která se později stává zábavnou hrou. Jak hrát piňatu? Piňata se zavěsí do prostoru a děti postupně tahají za stužky, dokud se neotevřou padací dvířka a dobroty se nevysypou nebo si děti nasadí škrabošku přes oči a poslepu se do piňaty trefují speciální holí. Útočí tak dlouho, dokud se neprotrhne - všechen skrytý obsah se tak vysype a děti společně sbírají své úlovky. 

Zábavou může být i focení s rekvizitami.

 

1 Rytirska_party

 

6. Dárek pro účastníky party

Lidé se často ptají, jestli je nutné dát na rozloučenou pozornost. Odpověď zní „ano“, zvlášť pokud plánujete pozvat děti ve věku od 4 let, ty už bohužel nějakou výslužku očekávají. Nemusí to být nic drahého. Malý dáreček jako balíček sladkostí, zdobený květináč s osivovým balíčkem nebo jiná „blbůstka“ udělají radost.

7. Ostatní potřeby pro dekorování a oslavu

A na závěr, milí šikulové, tady je nákupní seznam, se kterým skočte do papírnictví a železářství. Tyhle věci se vám určitě budou hodit.

 

-oboustranná lepicí páska

-obyčejná lepicí páska

-kladívko (kdyby cokoli nedrželo)

-hřebíčky

-nůžky

-provázek

-baterky – do přehrávače/hraček (dárků)

-zápalky/zapalovač

-tác na dort a nůž na dort

-sáčky na odpadky

-krabičky na výslužku

 

26.3.2019
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook