X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 2000 KČ ZDARMA
773 670 704 nebo 222 743 845 PO-PÁ 9-17

BLOG

Blog
přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

PARTY RADY - INSPIRACE

MojeParty PARTY RADY - INSPIRACE Máme toho dost (zboží)! V Horních Počernicích otevíráme už 4. party prodejnu!

zpět na seznam

nová prodejna

Máme toho dost (zboží)! V Horních Počernicích otevíráme už 4. party prodejnu!

Ne každému vyhovuje nakupování v e-shopu. Někteří si věci prostě potřebují prohlédnout, osahat, vyzkoušet. No a ti můžou přijet do naší další zbrusu NOVÉ PRODEJNY V HORNÍCH POČERNICÍCH. Teď si možná někteří z vás, našich stálých zákazníků, řeknou, že v Počernicích už přeci byli, tak jaká nová prodejna! To jste ale byli v 1. patře ve skladu s výdejnou zboží. Teď jsme v přízemí otevřeli úplně nový, 150 m2 velký prostor. A do něj jsme se snažili vměstnat alespoň ukázku od všech více než 10.000 party produktů! Náš v pořadí už 4. obchod nám udělal radost. Teď ještě, aby se líbil vám! A víte co? Než se k nám vypravíte, můžete se s námi projít novou prodejnou VE VIDEU NA KONCI ČLÁNKU.

Co na vás v Horních Počernicích čeká?

Už jsme to říkali. Snažili jsme se vybrat od každého z těch tisíců produktů. Co nenajdete v regálech, budeme mít určitě ve skladu (a vy to dohledáte v nabídce našeho e-shopu, na počítači přímo v prodejně). Sklad je jen o poschodí výš. Takže žádné velké čekání. Než vám objednané věci ze skladu přivezeme, nafoukneme balonky, vyrobíme dekoraci, zabalíme dárek nebo než se poradíte s dekoratérkou, jak vymyslet nejhezčí party vašeho života, můžete si zatím vypít kávu, podívat se na videoprojekci se spoustou tipů, rad a nápadů na dekorace nebo si, jak už jsme řekli, projít ještě jednou nabídku na našich webových stránkách. Abyste na nic nezapomněli. A jestli toho nakoupíte tolik, že to nepoberete ani vy ani vaše auto, to se našim zákazníkům dost často stává, nevadí. Objednáte si u nás kurýra s odvozem zboží až domů.

 

nová prodejna

 

V přehledné prodejně můžete vybírat podle témat, aktuálních svátků a sezónních akcí nebo podle barev. Najdete tu party doplňky pro rodinnou oslavu, firemní party, svatbu, rozlučku se svobodou, narozeniny od 0 do 100 roků a samozřejmě tisíce BALONKŮ všech barev, velikostí a stylů. Nejhezčí mezi nimi je samozřejmě balonek Náfuka s úsměvem od ucha k uchu. Ten může být váš. Stačí, když se na nás zasmějete jako on - prostě od ucha k uchu. Ale přijďte, i když zrovna nebudete mít den. Snad vám od téhle nálady pomůžeme. Takže těšíme se na vás (kromě party a svatbení prodejny Pod Rapidem a v showroomu Prosek) v Horních Počernicích! 

 

nová prodejna

 

MojeParty Horní Počernice - ještě si to shrneme

 

nová prodejna

 

 

                                                                                        

29.7.2021
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook