Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
2017 version
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
Party začíná u nás...
+420 773 670 704 nebo 725 094 715PO-PÁ 9-17

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

PARTY RADY - INSPIRACE

MojeParty PARTY RADY - INSPIRACE Byli jsme na veletrhu hraček For Toys

zpět na seznam

Byli jsme na veletrhu hraček For Toys

Ohlédnutí za veletrhem For Toys

 

Tradičně jsme si nenechali ujít oblíbený veletrh hraček For Toys. Naši dětští kamarádi se mohli potkats naším mimem Alešem, vytvořit dopis Ježíškovi a seznámit se s našemi produkty a balonky.

www.fortoys.cz

For Toys byl dobrý tip na dobrou zábavu 

Každý kdo se rozhodl užít si víkend nebo páteční odpoledne na veletrhu hraček v pražských Letňanech, určitě nebyl zklamán.. For Toys je každoročně nejvíc navštěvovovaný veletrh opravdu pro všechny. Tradičně potěší všechny rodiče, protože nakoupit na For Toys dárek k Vánocům se opravdu vyplatí.

Malování na obličej

Naše výtvarnice malovali na obličej jen to svištělo. 

Dopis Ježíškovi

I když se to možná nezdá, za chvíli jsou tu Vánoce! A tak si hodně našich dětských kamarádů vyrobilo dopis Ježíškovi. Takové originální přání ani v těch tisících, co mu od dětí na celém světě chodí, Ježíšek určitě nepřehlédne!

Sleva na balonky a vánoční dekorace 

V našem stánku si každý mohl  prohlédnout naši nejnovější nabídku vánočních a zimních dekorací a zakoupit báječné party a kostýmové doplňky. Byl to ale pouze zlomek toho, co MojeParty.cz opravdu nabízí. 

Proto všem, kterým jsme nemohli splnit jejich přání se omlouváme a zveme je do našeho hlavního prodejního skladu v Horních Počernicích. Protože tady nakoupíte opravdu všechno.

Těšíme se na Vás.

 

24.10.2018
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook