Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 500 KČ ZDARMA
773 670 704 nebo 222 743 845 PO-PÁ 9-19

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

PARTY RADY - INSPIRACE

MojeParty PARTY RADY - INSPIRACE Baby Shower - party s překvapením!

zpět na seznam

Baby Shower - party s překvapením!

Baby arrival

 

Čekáte miminko? Chlapeček nebo holčička? Opravdu chceme znát odpověď nebo přeci jen nechceme přijít o ten báječný pocit překvapení. Tip na originální party ještě před tím, než vám nastanou rodičovské povinnosti, jsme pro vás získali ze zahraničí. Jak tedy připravit krásný večer s partnerem, blízkou rodinou, ale i s přáteli, kteří vám drží palce, abyste zvládla svou nastávající maminkovskou roli? Tahle party má tajemství! 

 

 

"Baby arrival". Miminko na cestě a překvapení s dortem !!!

Chcete oslavit svou nadcházející maminkovskou roli? Chcete se o svou radost podělit s nejbližšími? Kdo ví, kdy se po narození miminka na nějakou party dostanete, tak ať to stojí za to!

Party plánujte na termín, kdy už bude opravdu jasné pohlaví mrňouska. Poproste vašeho lékaře, ať vám tuto novinku neříká, ale zprávu vloží do obálky.

Obálku samozřejmě neotvírejte, ale vypravte se do vaší oblíbené cukrárny, kde pečou výborné dětské dorty. Objednejte si dort na plánovanou oslavu a poproste pekaře o malou laskavost. Váš dort by měl být na povrchu barevně neutrální s dětským motivem. A teď pozor !!! Náplň by měla být v barvě růžové a nebo v modré !!! Pochopili jste? Tajemství, které obálka skrývá bude instrukcí pro pekaře oslavy.

 

Boy_or_girl

 

Den, kdy svoláte své přátele a rodinu na vaši oslavu, bude pro všechny jedno obrovské překvapení. Narodí se holčička nebo chlapeček ?Nejenom vy, ale i vaši nejbližší zjistí, jaké dupačky vám mají koupit do první výbavičky. Tahle party s tajemstvím je prostě úžasný nápad. Naprosto nezbytné je pořídit na ni dostatek kapesníčků. Vsaďte se, že nebudete jediní, komu ukápne slzička

 

1_konfety_baby_shower

 

Jak nejlépe sdělit největší rodinné tajemství svým blízkým?

Co ale, pokud jste vy tím poslem dobrých zpráv? Jak nejlépe sdělit své rodině tajemství, které dávno víte?
V naší party nabídce máme několik kouzelných věcí, které v pravou chvíli všechno sdělí za vás. Co třeba vystřelovací konfety, které na pozvané hosty snesou modrý nebo růžový déšť papírových konfetek? Nebo obří balón s nápisem Boy or girl? Stačí jen propíchnout špendlíčkem. Balón v sobě ukrývá konfetky opět v modré nebo růžové barvě. Úplnou novinkou je barevný dým s barevnými konfetkami. Tenhle pyrotechnický kousek zkuste použít nečekaně při venkovní procházce a nechte manžela odhalit tajemství. Vyberte si dým pro chlapečka nebo pro holčičku

 

1_dymovnice

 

" It is girl - It is boy"

Už se nám to narodilo. Na tehle party se oslavuje! A co jiného než příchod miminka na svět. Tady se už prostě ví. Máte za sebou stres předporodních příprav a všechno dobře dopadlo. Vaše holčička nebo chlapeček "vrní" v kočárku a vy se chcete pochlubit všem blízkým a pozvat je na rodinnou oslavu. Tady si můžete phrát s pastelovou barvičkou v odstínu modré nebo růžové. Krásné kulisy na baby party, najdete opět v našem e-shopu. Stačí jen 

vědět - " je to holčička" mebo "je to chlapeček"

 

1 Baby shower

2.3.2020
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook