Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 1800 KČ ZDARMA
773 670 704 nebo 222 743 845 PO-PÁ 9-17

BLOG

Blog
přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

PARTY RADY - INSPIRACE

MojeParty PARTY RADY - INSPIRACE Adventní šperkovnice. Nejlepší dárek na Mikuláše

zpět na seznam

Adventní šperkovnice. Nejlepší dárek na Mikuláše

1_Mikulas_a_cert

 

Kalendář nám už ukrajuje listopadové dny a blíží se nám čas předvánočních adventů. Máte už vyřešenou otázku, jak to bude letos s Mikulášem? Děti možná protestovat nebudou, když čert letos zůstane doma, ale Mikuláš? Ať už to dopadne jakkoliv. Advenní čas by měl být i doma sváteční.

Máme pár adventních tipů, jak si užít čekání na Vánoce

 

 

Adventní šperkovnice plná blýskavého překvapení

Máte slečnu, která vymění ráda čokoládu za adventní šperkovnici? Pak to nemáte jednoduché. Ale i pro Vás máme řešení. Mikuláš je totiž moderní chlapík, terý se vyzná. Letošní novinka pro holčičky je opravdu krásný dárek, který ohromí i tu největší parádnice. Čekání na Vánoce bude opravdu těžké.Protože jaká malé slečna vydrží čekat s každým otevřením šuplíčku s krásnou ozdobou až do Vánoc?

 

1 Adventni_sperkovnice

 

Klasika, která sluší Vánocům

Jutové pytlíčky jsou stále in. Máme jich hned několik. Tak ať už se rozhodnete pro adventní kalendář nebo pro zabalení vanočního dárku, vždy to bude skvělá volba. Taky máte pocit, že tem domeček, jako advenntí kalendář by vaší útulné domácnosti slušel?

 

1 Advent

 

Advent pro tatínka

Myslím, že i tatínek by si možná zasloužl mikulášskou nadílku? Co vy na to. MojeParty myslí i na velkýho bráchu. Za co by asi vyměnili pytlík s čokládou a ovocem. Možná za trochu té legrace., co myslíte? Možná se budete inspirovat naší kolekcí dárků s nápadem
 

Darek_pro_tatinka

 

 

Největší anděl je prostě maminka

Mikulášské překvapení pro maminku je samozřejmost. Všichni víme, že maminka je jediný člověk, který nezlobí. Nadílka pro maminku je prostě povinnost

 

1 darek pro maminku

 

 

 

 

3.11.2020
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook