Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 1000 KČ ZDARMA
773 670 704 nebo 222 743 845 PO-PÁ 9-17

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

NAROZENINOVÉ INSPIRACE

MojeParty PARTY RADY - INSPIRACE NAROZENINOVÉ INSPIRACE Zabalte dárek do balonku

zpět na seznam

Zabalte dárek do balonku

Baleni_v_balonu

Víte, jak udělat někomu blízkému dvojitou radost při předávání dárku? Zabalte mu ho tak, že mu spadne brada! Sehnat hezký dárkový papír nebo krabičku... dobře. Ale co nechat zabalit dárek do transparentního maxibalónu?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


 


Proč nedarovat pozornost originálně - třeba v balonkové bublině ?

Princip je jednoduchý. Speciální balící stroj umožní, aby se do obřího průhledného balonu dal vložit dárek v průměru cca 15cm nebo poddajné materiály, které se tímto otvorem dají protlačit. Medvídek sedící v balonu je prostě roztomilost sama! 

Tento princip balení je skvělým nápadem nejen pro zabalení plyšáků, ale třeba peněz pro novomanžele, dárkových poukázek a dalších věcí.

Do nafouknuté balonkové bubliny se nejprve vloží papírové konfety a hedvábný papír nebo jiné měkké podloží. A pak už záleží na vás, co si do balonku přejete vložit.

 

Baleni_do_balonu_praha

A kde mají ty bezvadné nafukovací balony? 

Speciální stroj na balení dárků, včetně nabídky plyšových zvířátek najdete v prodejně MojeParty.cz, Pod Rapidem 3, Praha 10 (po-pá 10.00-19.00, so 9.00-14.00) - telefon 727 914 302 - info@mojeparty.cz

Cena balonkového balení

Cena dárkového balení do balonu vychází z množství použitého dekoračního materiálu. Obvyklé balení vás vyjde přibližně na 350,- Kč

 

 

 

 

20.8.2019

Související odkazy:

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook