Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 1000 KČ ZDARMA
773 670 704 nebo 222 743 845 PO-PÁ 9-17

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

NAROZENINOVÉ INSPIRACE

MojeParty PARTY RADY - INSPIRACE NAROZENINOVÉ INSPIRACE Party s veselými Trolls

zpět na seznam

Party s veselými Trolls

 

Party_Trolls

Party s veselými Trolly

Kina ožila pestrobarevnými Trollly. Nový animovaný film od studia DreamWorks a tvůrců Shreka dobývá převážně dětská srdce. Je to pochopitelné, neboť svět Trollů je úžasně barevný, veselý a optimistický. Vždy veselým a šťastným Trollům dělají na světě jedinou starost nabručení a zlí Bergeni. A když jednoho dne unesou do zajetí většinu obyvatel barevného Trollíkova, musí se spojit i do té doby dva neslučitelní nekamarádi Poppy a Větvík, aby své trollí přátele osvobodili.

 

 


Party s veselými Trolls nebude určitě nuda

Pokud se Vám noví filmoví trollí hrdinové zalíbí, pozvěte je i na svou dětskou party. Milujete barevný svět, hudbu a tanec ? Pak jsou pro Vás skřítci Trollové tou skvělou volbou pro Vaši dětskou narozeninovou oslavu. Věčně šťastná trollí princezna Poppy a trochu bručounsky naladěný Větvík  jsou přesně kamarádi pro Vás. Obklopte se jimi i při své party a uvidíte, že Váš trollí mejdan bude prostě nejlepší …

 

Naše trollí party nabídka září barvami

Novinky se skřítky Trolls dorazily i do našeho party obchodu. U nás najdete vše, co na party plnou úsměvů potřebujete, Dekorace pro stolování, balonky, barvičky i kostýmové doplňky kterými se můžete doslova vyřádit. Trolls totiž barvami nešetří.

 

Party s Trolls

6.9.2017
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook