Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 1000 KČ ZDARMA
773 670 704 nebo 222 743 845 PO-PÁ 9-17

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

NAROZENINOVÉ INSPIRACE

MojeParty PARTY RADY - INSPIRACE NAROZENINOVÉ INSPIRACE Neobvyklý dárek - chodící balónek

zpět na seznam

Chodící balónek

Neobvyklý dárek - chodící balónek

Máte rádi recesi, vtip  nebo jen originální dárky ? Možná Vás osloví "domácí mazlíček" v podobě nafouknutého héliového balónku. Jedno jestli si za své "zvířátko" zvolíte psa, kočku, soba nebo roztomilého čuníka. Všechny balónky budou stát věrně u vašich nohou a pokud se s nimi rozhodnete odejít, pocupitají vedle Vás jako Ti nejvěrnější přátelé. Jsou speciálně vyrobeny tak, aby právě všechno tohle uměly a koupit si jej můžete u nás.

Chodící "animal " balónek. Balónek, který vydrží, pobaví a vypadá jako Váš "domácí mazlíček" ...

Pokud přemýšlíte jak překvapit originálním nevšedním dárkem, máme pro Vás tip. nebude Vás stát mnoho, ale rozhodně dokáže zaujmout a okouzlit téměř každého. Chodící balónek v podobě zvířátek je nápaditou novinkou.
Zvířátka ze speciální fólie se nafouknou balónkovým héliem a poté se z nich stanou Vaši óddaní kamarádi.

Budou stát u Vašeho pracovního stolu, u Vašich nohou, u Vaší postele až do té doby než se rozhodnete vydat se s nimi na cestu. Stejně jako vodíte svého opravdového psího miláčka, stejně tak si můžete "vyrazit" se svou fóliovou alternací. Balónek za Vámi opravdu chodí a v momentě, kdy se zastavíte, zastaví se také. Výborný nápad pro Vaše děti nebo Vaše přátele se smyslem pro humor. Takového psíka nikdo nemusí živit, chodit s ním k veterináři. Vydrží Vám opravdu dlouhou dobu a pokud by pomalu ztrácel na síle a neudržel se na svých nožičkách, stačí jen dofouknout a psí kamarád Vás bude statečně doprovázet dál.

Chcete jej ? Stačí navštívit náš party-shop a do tří dnů může být Váš.

23.11.2009
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook