Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 1000 KČ ZDARMA
773 670 704 nebo 222 743 845 PO-PÁ 9-17

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

NAROZENINOVÉ INSPIRACE

MojeParty PARTY RADY - INSPIRACE NAROZENINOVÉ INSPIRACE MojeParty.cz se představuje

zpět na seznam

MojeParty.cz se představuje

 

Když se peče s láskou a talentem… 

Náš pracovní tým je plný kreativních nadšenců. Děláme práci, která nás těší a naplňuje.  I tak nám zbývá dost času na zajímavé koníčky. Největší dortovou kouzelnicí v našem party týmu,  je naše novopečená maminka Iva Dvořáková.  Svou mateřskou dovolenou si užívá, nejen s naším, doslova firemním miminkem Filípkem, ale obklopuje se touto sladkou dortovou nádherou. Kdo prostě umí, ten umí …

Dorty jsou do detailů propracované a profesionálně zvládnuté. Nenechte se však zmýlit. Iva není vyučená cukrářka. Je inženýrka a cukrařina je pouze její malé odreagování. V naší firmě se  realizovala v organizování dětských oslav a s přehledem zvládla i balónkové dekorace. To co vidíte se naučila jen tak pro radost. Tvořit ji prostě baví.
 

Zkrátka, když se něco dělá s láskou, je to na první pohled znát ... 

 

Dorty_detske_oslavy

 

Troufnete si na to také ?

Jak sama Iva říká, "Upéct výjimečný dort, prý není složité. Stačí jen udělat ten první... " Nám to zas tak snadné nepřipadá, každopádně je to velká inspirace pro všechny, koho její krásná práce inspirovala.

 

Dorty_detske_oslavy

Dorty_pro_detske_oslavy


Tip na konec. Když upečete dort, můžete začít slavit

K narozeninovému dortu patří zcela jistě i zábava. V našem e-shopu najdete mnoho doplňků, které se k tematickým dortům dokonale hodí. Zkuste zapátrat, která tematická oslava, by byla tím největším narozeninovým překvapením. Vybírat můžete jak z tématických oslav pro děti , tak pro dospělé

 

 

14.3.2017
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook