Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 1000 KČ ZDARMA
773 670 704 nebo 222 743 845 PO-PÁ 9-17

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

NAROZENINOVÉ INSPIRACE

MojeParty PARTY RADY - INSPIRACE NAROZENINOVÉ INSPIRACE Hrajte si s příšerkami

zpět na seznam

Hrajte si s příšerkami

Kreativni_party

Ta nejúžasnější party pro malé kreativce.

Hrajte si a užijte si to s ostatními. Party čepičky nemusí být nudné. Bude to přeci ta nejskvělejší party, plná příšerek a monster. A, že to je čerstvá novinka roku, to si pište !!! Na téhle party se nudit nebudete. Uděláte si ji totiž sami. Party čepičky si ozdobíte tak jak se Vám líbí. A nebojte, nebude to těžké. prostě jenom zábavné.Kdopak by se taky chtěl na party nudit, že jo ?

 

 

 

Barvy, která potřebuje každá party

Tahle party není vůbec příšerná. Naopak si jí dokonale vychutnéte. Má ty nejkrásnější barvy, které znáte. Navíc si můžete poskládat Vaše party dekorace přesně tak jak Vás to baví.

 

Party_monster_udelej_si_sam

 

Vyfoťte se, teď

Nestihli všichni Vaši kamarádi dorazit ? Nevadí, budou určitě litovat. Pošlete jim skvělé fotky. Tahle dětská party je opravdu, kreativní a nálada se Vám určitě nezkazí. Budete mít totiž pořád co na práci. Polepit si svoje party čepičky, které se určtě budou hodit jako jedna z dalších dekorací pro bláznivé fotoalbum. Máte Facebook ? Tam tam se to určitě bude hodit.

 

Něco na zub - jen račte

 

Obcerstveni_na_detskou_party

4.3.2017
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook