Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 1000 KČ ZDARMA
773 670 704 nebo 222 743 845 PO-PÁ 9-17

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

zpět na seznam

Hélium_mf

Hélium na balónky

Před téměř každou oslavou , kde hrají nějakou roli nafouknuté balónky vždy řešíme dilema. Nafouknout balónky vzduchem nebo si dopřát luxus létajících balónků? Jak a kde se však rychle dostat k hélium, které Vám takový efekt umožní? Jedna z nejpohodlnějších cest je zakoupit si hélium v lahvi pro jedno použití. Na malé oslavy, kde chceme cca 30 létajících balónků nám stačí  jedna sada hélia pro domácí použití.

balónková dekorace-1V našem party shopu si můžete sadu hélia, zakoupit za nejnižší cenu ve kterých se podobné konkurenční výrobky pohybují. 

Tento dovozový výrobek je naprosto bezpečný, přizpůsobený pro snadnou obsluhu, s detailním českým návodem na krabici výrobku.

Obsahuje nevratnou lahev s héliem, mix třiceti barevných balónků a úvazy na uchycení balónků.

Pokud chceme nafouknuté balónky posloužit k dekoraci stolů nebo tanečního parkketu atp., lze si v našem party shopu zakoupit dekorativní těžítka neboli nosiče balónků. Máme jistotu , že nám balónky neuletí a můžeme je postavit kamkoliv.

 

TIP

Připravujete oslavu s balonky? Máme pro vás také helium do balonků, ovladání je velmi jednoduché! 

9.12.2007
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook