Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 1000 KČ ZDARMA
773 670 704 nebo 222 743 845 PO-PÁ 9-17

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

NAROZENINOVÉ INSPIRACE

MojeParty PARTY RADY - INSPIRACE NAROZENINOVÉ INSPIRACE Dárkové koše s balonky

zpět na seznam

Dárkové koše s balonky

Originalni_baleni_darku

 

Přemýšlíte jak překvapit opravdu originálně ? Klasické dárkové koše jsou asi nuda. V klasickém supermarketu jich najdete spoustu, v mnoha variantách. Ale i když je výběr vcelku široký, a to především v období různých tradičních svátků, tak ne vždy najdete v regále ten pravý koš, který byste potřebovali. Napadlo Vás někdy, že si takový koš můžete sami zhotovit? Bude jako šitý na míru právě pro člověka, kterého byste rádi obdarovali a nestane se, že by v něm oslavenec našel dárky, které by v něm najít nechtěl. Výroba je snadná. Budete potřebovat klasický proutěný koš, dobré nápady, průsvitnou ozdobnou folii a stužku. Do koše umístíte dárky, dle své fantazie naaranžujete a zabalíte do folie, kterou stáhnete ozdobnou stužkou. Jednoduché a efektní.

To, co oslavenec najde v koši samozřejmě záleží na Vás. Ale přesto Vám nabízíme několik variant ozdobných košů, které Vaše rozhodování usnadní.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - --
 

Balónkový dárkový koš

Pro koho se hodí: Originální univerzální překvapení, které se hodí téměř pro všechny. Nebo alespoň pro ty,kdo miluji nevšední překvapení. Stačí si zvolit ten správný balónek podle typu oslavy. Foliové balónky se dají zakoupit téměř ke každé příležitosti. Balonek můžeme foukat pumpičkou nebo i přes dutou tyčku nebo brčko. Pokud chceme, aby balónek nad dárkovým košem poletoval, nafoukneme balónek balónkovýmplynem, tzv. heliem. Levnější varianta ke nafouknout balónek vzduchem a uvázat jej na balonkovou tyčku. Tu můžeme patřičně ozdobit např. velkou mašlí s barevných stuh. Dárkový koš by měl svým obsahem korespondovat právě s vybraným balónkem. Jaký bude výsledek hodně záleží na Vašem nápadu a kreativitě. I v našem e-shopu nakdete vše potřebné co pro balónkový dárkový koš budetepotřebovat
 

 

Darkove_kose

Relaxační dárkový koš

Pro koho se hodí: Především pro ženy. A to nejen pro ty, které si pro sebe dokáží najít pár chvil a odpočinout si, ale také pro ty, které to příliš nedokáží a jak se říká „chvíli neposedí“. Právě tento dárek pro ně může být prvním signálem, aby se zastavily a našly si chvilku jenom pro sebe.

Co obsahuje: pěknou knihu/film, CD s oblíbenou hudbou, koupelové olejíčky, svíčky, příjemný krém, měkký ručník, čaj, sekt nebo jiný oblíbený alkohol, oblíbenou čokoládu a velký ozdobný polštář.


Koš pro přemýšlivé

Pro koho se hodí: Pro kohokoliv, komu i ty nejmenší záhady nedají spát. Můžete ho věnovat všem „přemýšlivcům“ ve Vašem okolí a oni Vám budou vděčni za další porci záhad, kterou můžou rozluštit.

Co obsahuje: křížovkářský slovník, pořádné balení sudoku, křížovek nebo jiných hádanek, balení čerstvě ořezaných tužek a gumu, malý hlavolam (např. ježek v kleci).

 

Čajový koš

Pro koho se hodí: Pro všechny milovníky čaje. Nerozhoduje zde ani věková kategorie ani pohlaví, pouze záliba ve světě čajů.

Co obsahuje: rozličné druhy rozšířených čajů, šálek a konvičku (popř. celý čajový servis), čajové sítko.

 

Čokoládový koš

Pro koho se hodí: Pro všechny „čokoládomily“ ve Vašem okolí. Jistě víte, jací z Vašich přátel do této kategorie spadají. Jestli sem spadá i oslavenec, pak nemusíte dlouho váhat.

Co obsahuje: co největší množství čokoládových pralinek – ty se dají velice lehce sehnat v obchodech s pralinkami, dózu s kakaem, tyčinky skořice, malou flašku s rumem a nakonec film s čokoládovou tématikou(např. film Čokoláda od Joanne Harris).

 

Koš plný kávové vůně

Pro koho se hodí: Pro všechny kafaře. Především pro tu část, pro kterou je obřad pití kávy téměř posvátný.

Co obsahuje: rozličné druhy kávy – ty můžete sehnat ve speciálních obchodech s kávou a čaji (např. Oxalis), kávové šálky, mlýnek na kávu, aromatizovaný cukr (např. s ořechovým nebo vanilkovým aroma), ubrousky s kávovým motivem, kávové sušenky a likér.

Dárkový koš pro filmové fandy

Pro koho se hodí: Pro ty, kteří propadli filmovému průmyslu. Můžete ho věnovat velkému množství lidí, ale obsah bude vždy trochu jiný. Zaměřte se na filmy, které má oslavenec nejradši, a které nemá ve své domácí filmotéce.

Co obsahuje: oblíbené filmy, knihu o filmech, dárkové vstupenky do kina, popcorn a nachos, coca-colu, 3D brýle a filmové plakáty nebo kalendáře.

Dárkový koktejlový koš

Pro koho se hodí: Pro přátele, kteří jsou barmany amatéry nebo je to pouze láká. Může se také hodit pro oblíbené hostitele, kteří rádi své hosty potěší něčím novým.

Co obsahuje: shaker, sklenice, knihu o míchání koktejlů, přísady potřebné k přípravě koktejlů.

Koš pro kuchařky

Pro koho se hodí: Většinou pro ženy. A to pro ženy, pro které je vaření láskou. Často může být tento koš ideálním dárkem pro babičky, které rády a často vyvařují pro svá vnoučata.

Co obsahuje: dobrou kuchařku, metál pro dobrou kuchařku – můžete použít vařečku, kterou ozdobíte náležitými pochvalami, luxusní mlýnky na koření, kuchařskou čepici a ozdobnou zástěru.

Vzpomínkový koš – např. na Španělsko

Pro koho se hodí: Pro všechny, kteří ještě nedokázali zapomenout na svou dovolenou. Ať už navštívil oslavenec jakoukoliv lokalitu, tak přizpůsobte koš všem věcem, které se k dané zemi vážou.

Co obsahuje: CD se španělskou hudbou, španělskou kuchařku, španělský salám, olivy, španělské koření, fotoalbum z návštěvy Španělska

Koš pro zahrádkáře

Pro koho se hodí: Pro zahrádkáře. Tyto přátele poznáte podle toho, že nevydrží den bez své zahrádky a při konverzaci s ostatními velice rádi stáčí téma na zahradu nebo alespoň s ní související věci.

Co obsahuje: sáčky s květinovými semínky, menší balení zeminy, pěknou konev a květináče, gumové rukavice

8.3.2018

Související odkazy:

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook