Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 1000 KČ ZDARMA
773 670 704 nebo 222 743 845 PO-PÁ 9-17

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

NAROZENINOVÉ INSPIRACE

MojeParty PARTY RADY - INSPIRACE NAROZENINOVÉ INSPIRACE Bájný jednorožec - jeden z největších hitů letošní party sezóny

zpět na seznam

Bájný jednorožec - jeden z největších hitů letošní party sezóny

 

Jednorozec_unicorn_party

 

Proč právě jednorožec, říkáte si možná! Tak to nikdo pořádně neví! Třeba proto, že na rozdíl od některých zrůdiček, který se pánbůví proč staly módními ikonami, je jednorožec prostě krásný! O tom se můžete přesvědčit i v našem e-shopu. Nejen malé princezny se zblázní radostí na oslavě s bájným jednorožcem!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

 

Jak jsem vyčetl z chytrý literatury, vznešení jednorožci se podobali koním nebo antilopám, měli bílou srst, zlatožlutou hřívu, a uprostřed čela šroubovitě zatočený roh. Právě rohům z jednorožců se připisovali magické a léčivé schopnosti. A byli lidi (žádní obecní cvoci – třeba da Vici, náš učitel národů Komenský nebo Marko Polo), který by se s vámi klidně vsadili, že jednorožci skutečně existují! I na stěnách různých jeskyní našli archeologové vyškrabané podobné kopytníky. Ale spíš se má za to, že tehdy někdo neuměl pořádně namalovat nosorožce! Takže teď už všechno víte a můžete začít připravovat pořádnou dětskou oslavu!  Tady je můj tip z našeho e-shopu ...


Nafuka

       Tak hodně štěstí, váš balonek Náfuka! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.4.2018
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook