Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 1500 KČ ZDARMA
773 670 704 nebo 222 743 845 PO-PÁ 9-17
Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

KATEGORIE

Navigace ˅
přiznej barvu ˅
halloween
Rozvoz balonku

Balónky transparentní

MojeParty BALONKY & HELIUM NAFUKOVACÍ BALONKY Balónky transparentní BALÓNKY latexové transparentní s pastelově růžovými kuličkami 30cm 5ks
BALÓNKY latexové transparentní s pastelově růžovými kuličkami 30cm 5ks

BALÓNKY latexové transparentní s pastelově růžovými kuličkami 30cm 5ks

Je to všechno o růžové..

Vytvořte si svou růžovou fantazii s těmito hezkými transparentními balónky, naplněnými konfetami z pastelových růžových pěnových korálků. Těmto balónkům s konfetami je těžké odolat. 

Balení obsahuje čiré balónky o rozměrech 30 cm, naplněných směsí pastelově růžových pěnových korálků. Po nafouknutí sledujte, jak se konfety drží na balóncích.

Velikost 30 cm

Počet kusů v balení 5

 

Dostupnost: Teď není
Kód: 60MIX270
POHLÍDÁM VÁM DOSTUPNOST
Cena: 105
PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH
Máš dotaz?
Zeptej se parťáka.

tel: 773 670 704 (PO-PÁ 9-20)
NAPSAT ZPRÁVU
BALÓNKY latexové transparentní s pastelově růžovými kuličkami

Pro dekorační účely, není hračka, nevhodné pro děti do 3 let

Děti do 8 let se mohou udusit prasklými či nenafouknutými balónky. Nutný dohled dospělých. Nenafouknuté balónky držte mimo dosah dětí, prasklé ihned vyhoďte. Vyrobeno z přírodního latexu.

 

Příprava balonkového zázraku je poměrně jednoduchá. Konfety vsypete do nenafouknutého balonku a nafouknete ruční pumpičkou. Ústy balonek nenafukujte, vlhký vzduch by nevytvořil antistatickou elektřinu, která je pro komfetový efekt potřeba. A pozor, nejdůležitější fáze teprve nastává. Aby se konfety nalepily na stěnu balonku musíte nafouklý balonek třít dlaní nebo měkkým hadříkem a zároveň balonkem potřásat. Efekt nalepování konfetek uvidíte okamžitě.

 

Balonky s konfetami Vám mohou i létat. Balonky však musíte nafouknou z 1/3 vzduchem a doplnit heliem. Postup pro nalepení konfet na stěny je pak stejný.

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook