Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 1500 KČ ZDARMA
773 670 704 nebo 222 743 845 PO-PÁ 9-17
Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

KATEGORIE

Navigace ˅
přiznej barvu ˅
halloween
Rozvoz balonku

Balonky fóliové hvězdy, kruhy

MojeParty BALONKY & HELIUM NAFUKOVACÍ BALONKY Balónky fóliové hvězdy, kruhy BALONEK fóliový hvězda Silver 51cm
Balónek fóliový hvězda Silver

BALONEK fóliový hvězda Silver 51cm

stříbrný hvězdicový fóliový balón vhodný pro každou oslavu

Velikost : 51cm

Dostupnost: Teď není
Kód: 1053322
POHLÍDÁM VÁM DOSTUPNOST
Cena: 45
PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH
Máš dotaz?
Zeptej se parťáka.

tel: 773 670 704 (PO-PÁ 9-20)
NAPSAT ZPRÁVU

DEKORATÉRSKÝ TIP MOJEPARTY.CZ

Hvězdné balonky jsou zajímavým tipem pro každou narozeninovou party! Balonky ve tvaru hvězd, jsou vhodné pro plnění vzduchem i heliem a dají se opakovaně dofukovat. Hvězdy v odstínu stříbrné doporučujeme kombinovat i s dalšími  odstíny, které vykouzlí zajímavé, prostorově výrazné kompozice. Stříbrná velmi dobře ladí se zlatou a černou. Tato barevná kombinace je velmi noblesní a sváteční. Pokud balonky zkombinujete s petřejšími barvami, naladí se vaše oslava do tradičních pestrých narozeninových tónů. Doporučujeme zvolit pro jednotný vzhled i pohodobný typ stolování a party dopňků

Balonky můžete vázat na stuhy v různých barvách nebo na průsvitný vlasec. V prostoru je rozmísťujeme jednotlivě na barevná těžítka nebo svazujeme do balonkového buketu s dalšími balonky. Hvězdy foukané vzduchem můžete přivazovat k balonkovým girlandám nebo zavěšovat v prostoru. 

Každý balónek je vybaven bezpečnostní pojistkou, takže pokud jej budete nafukovat vzduchem, použijte balonkovou pumpičku, brčko nebo dutou slámku (není součástí balení) . Při naplnění heliem vydrží fóliové balónky létat 4-10 dní v závislosti na jejich velikosti a okolních podmínkách. Foliové, ale i jiné balonky si můžete zakoupit, ale i nechat nafouknout na našich party prodejnách v Praze V rámci Prahy balonky rozvážíme balonky i kurýrní službou.

Připravujete oslavu s balónky? Chcete, aby se Vám balónky efektně vznášely nad hlavou, ale nemáte možnost přijít k nám a nechat si balónky nafouknout heliem? V tom případě pro Vás máme helium do balónků pro domácí použití - ovládání je velmi jednoduché!

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook