X
Získejte slevu 100 Kč za Váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
MojeParty / PARTY BLOG /

TIPY NA DÁRKY A ZÁŽITKY

Peníze - zabalte jako originální vánoční dárek

Baleni do balonu Vanoce

Jak se balí dárky v Moje Party.cz. Peníze – není to zrovna romantický, ale přece je to čím dál oblíbenější vánoční dárek, s nímž se snad vždycky trefíte do vkusu, velikosti a i barvy. Jenže máte pocit, že když nadělíte obálky, nebude mít rodina pod stromkem žádný dárek? Pak se s námi naučte balit peníze tak, že bude i Ježíšek koukat!

s vtipem.

>> Celý článek

Léto končí, zábava začíná ...

Party se začínajícím podzimemPřestože nás babí léto pořád přesvědčuje, že zimníky můžeme nechat ve skříni, na garden party to již nevidíme. Přesto nezoufejte. Podzim je možná sychravý, ale zábava nám nekončí...

>> Celý článek

Jak zabalit peníze pod stromeček

Ja zabalit penize

Jak zabalit na Vánoce peníze ? Že se to nedělá ? Možná se ozve hodně odpůrců, ale "ruku na srdce". Kdo z nás by takový dárek špatně pochopil. Někdy prostě varianta peněz je pro dotyčného tou nejlepší volbou. Pokud si s myšlenkou jak peníze darovat pohrajeme, nemusí tento fakt vyznít tak, že jsme si nedali s dárkem žádnou velkou práci...

>> Celý článek

Balónková cesta pro zamilované

Valentýn mf

Valentýn Vám nabízí jedinečnou příležiost utéct se svým partnerem/partnerkou každodenní rutině a vychutnat si ve dvou den, tak jako žádný jiný v roce. Jak to ale udělat? Dobře, přinést květiny a zajít do restaurace je nejčastější řešení. Je to milé, ale ne příliš originální a osobní. Překvapte zcela inovačním přístupem. Vezměte si volno a zajděte do cukrárny a vyberte spoustu sladkých maličkostí, ať už zákusky nebo marcipán (samozřejmě, že ve tvaru srdce…). Dále nesmíte zapomenout na svíčky, romantickou hudbu, velký puket růží a spoustu červených balónků…

>> Celý článek

Valentýnské růže

Valentynska ruze

Růže, přezdívaná jako květina lásky, je jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších květin vůbec. Jméno „růže“ pochází z latinského „rosa“ a znamená „červená“, což odpovídá barvě, která je u této květiny nejběžnější a mimo jiné je oblíbenou barvou zamilovaných. Již odjakživa je růže symbolem lásky a právě proto je jednou z nejprodávanějších květin právě na den sv. Valentýna.

>> Celý článek

Zamilované promítání

zajímavé promítání

Máte s partnerem/partnerkou rádi malé soukromé oslavy a chcete spolu prožít na televizní obrazovce romantické dobrodružství? Není lepší den než právě sv. Valentýn, který je pro tuto příležitost jako stvořený. Udělejte si pohodlí, nalijte si víno a promítání ve vzájemném objetí může začít.

>> Celý článek

Romantika z růží

okvetni listky-mfPlánujete svatbu, firemní večírek nebo jen neodolatelně svůdný večer ve dvou plný romantických překvapení? Každá neopakovatelné chvíle si zaslouží nové podněty pro Vaše smysly. To co nikdy nikoho neurazilo jsou křehké květy růží. Jejich jedinou vadou na kráse je, že jejich krása je pomíjivá. Právě proto možná  se zrodil nápad uchovat růže co nejdéle v jejich nezměněné podobě.

>> Celý článek

Nafukovací balónky

balonkyNafukovací balónky děti milují. A nejenom ony. Oslava bez nafouknutých balónků není často tou správnou oslavou ani pro dospělé. Potěšení, které nám balónky přinášeli když jsme byli malí, v nás zůstává, ikdyž jsme dospělí. Balónky mají v sobě doslova něco magického. Lehkost a elegance  s jakou se balónky po nafouknutí pohybují a vznáší je něco fantastického. Balónkový zázrak se od dob svého vzniku v roce 1824, přeci jen o něco zdokonalil. Balónky se vyrábí v mnoha velikostech i tvarech, s různými potisky, na jejich výrobu se kromě latexu požívají různé fólie i microfólie.

>> Celý článek

Létající přání - pošlete do nebes své prosby o štěstí

létající přání mf

Chcete poslat svou prosbu a přání do nebes? Vyzkoušejte se svými přáteli třeba na Silvestra magický obřad vznášejících se světelných balónů. Tato původně čínská tradice se stává oblíbenou součástí oslav, svateb i večírků i v ostatních zemí. Vždyť kdo by nechtěl alespoň symbolicky se obrátit k nebesům a věřit v přízeň osudu. Máte-li zájem oživit svou akcí napište si o bližší informace nebo si objednete lampion v našem party-shopu, kde se dozvíte více informací. Zatím si přečtěte si o historii létajích lampionů více ...

>> Celý článek

Neobvyklý dárek - chodící balónek

Chodící balónekMáte rádi recesi, vtip  nebo jen originální dárky ? Možná Vás osloví "domácí mazlíček" v podobě nafouknutého héliového balónku. Jedno jestli si za své "zvířátko" zvolíte psa, kočku, soba nebo roztomilého čuníka. Všechny balónky budou stát věrně u vašich nohou a pokud se s nimi rozhodnete odejít, pocupitají vedle Vás jako Ti nejvěrnější přátelé. Jsou speciálně vyrobeny tak, aby právě všechno tohle uměly a koupit si jej můžete u nás.

>> Celý článek

Ten nejlepší vánoční dárek...

Vánoce tipy dárky

Vánoce jsou za dveřmi, na ulicích se co nevidět objeví vánoční výzdoba, začnou padat první sněhové vločky a my si připomeneme každoroční vánoční atmosféru. S Vánoci se samozřejmě váže tradiční nakupování dárků a právě v těchto chvílích je ideální chvíle začít se pomalu připravovat na jejich výběr. A to je věc, kterou není dobré podcenit.

>> Celý článek

Kde , kdy, co

Co kdy kde

Najděte si program či jinou kulturní aktivitu, která Vás bude bavit. Kulturní přehled on-line Vám dopomůže vědět kam si vyrazit a na co.

http://www.kdykde.cz/

Narozeninové a svatební noviny

svatební noviny_PT

Zvláštní vydání k výjimečné události! Chcete někoho potěšit originálním narozeninovým dárkem nebo vymyslet skvělý svatební dar ? Všichni brzy zjistí, že i ten nejdražší dárek nemusí být také tím nejvhodnějším. Narozeninové nebo svatební noviny jsou dárkem, který vyžaduje spíše čas než peníze a možná tím je právě tolik hodnotný. Tyto noviny zůstanou navíc trvající vzpomínkou na Vaši oslavu.

>> Celý článek

Svatební nebo narozeninová fotokniha

Svatební fotokniha

Fotokniha je ideálním řešením, jak si uchovat vzpomínku na den, který pro Vás byl velice významný. Zároveň může být ideálním dárkem k významnému jubileu. Potěšte své blízké unikátním dárkovým balením fotografií.

>> Celý článek

Party pro dospělé - Oslava v italském duchu

Oslava v italském duchu

Pizza nebo těstoviny jsou nejen u nás, ale i v celé Evropě velice oblíbeným jídlem. Tato jídla mají svůj původ jak známo v Itálii. Pokud se rozhodnete svůj večírek uspořádat v této italské atmosféře, jistě nic nezkazíte. Přeneste do svého domova pro sebe i své hosty trochu italského sluníčka a temperamentu. Úspěch je zaručen!

>> Celý článek

Peníze jako svatební dar

Peněžité dary

Svatební dary někdy nejsou to pravé, co si  novomaželé od svých pozvaných hostů přejí. Už se téměř nikdo nepohoršuje, pokud je novomanželi požádán, aby  příspěvek do nového života byl zcela neromanticky v bankovkách. Někdy se za tímto účelem zhotoví svatební kasička s poděkováním. Mnohým z nás, ale vidina peněz darovaných v obálce připadá příliš nevhodná  a zkouší zvolit , alespoň originální formu předání. A právě v tomto momentu se vybaví otázka. Jak zabalit peněžitý dar ?

>> Celý článek

Dárkové koše

Dárkový koš

Jistě znáte dárkové koše. V klasickém supermarketu jich najdete spoustu, v mnoha variantách. Ale i když je výběr vcelku široký, a to především v období různých tradičních svátků, tak ne vždy najdete v regále ten pravý koš, který byste potřebovali. Napadlo Vás někdy, že si takový koš můžete sami zhotovit? Bude jako šitý na míru právě pro člověka, kterého byste rádi obdarovali a nestane se, že by v něm oslavenec našel dárky, které by v něm najít nechtěl. Výroba je snadná. Budete potřebovat klasický proutěný koš, dobré nápady, průsvitnou ozdobnou folii a stužku. Do koše umístíte dárky, dle své fantazie naaranžujete a zabalíte do folie, kterou stáhnete ozdobnou stužkou. Jednoduché a efektní.

>> Celý článek

Svatební ANO před vjezdem do tunelu

svatební vlak-PT

Napadlo Vás někdy, že jízda po železnici, může být i jízda svatební. Co takhle zkusit zvolit pro svůj velký den, třeba svatební vlak ? Pokud neztratíte trpělivost a proklikáte se na stránkách Českých drah až k nabídce vlaků na objednávku, zjistíte, že říct si své ano ve svatebním vlaku, není v současné době žádný problém. Jedná se o zcela nový trend, který Vám zaručuje ojedinělý svatební den. Na koleje vyjede buďto Váš svatební vagón připojený k osobnímu či spěšnému vlaku nebo zvláštní souprava, která se vydá na cestu pouze na Vaše přání.

>> Celý článek

Nevhodné dárky pro ženu

Většinou nabízíme tipy, jak potěšit obdarovaného. Co to však vzít za opačný konec a navbídnout Vám tip jak naopak nezvolit nesprávný dárek. Co je pro ženu vhodné a v čem bychom měli být při výběru na pozoru ...

>> Celý článek

Solná jeskyně - odpočinek pro tělo i duši

Solná jeskyně

Toužíte po chvíli zaslouženého odpočinku? Chcete se na několik chvil vzdálit od každodenního shonu, který provází stres z nedokončených povinností? Co takhle strávit část dne v solné jeskyni? Ulehnout do lehátka, zavřít oči a užít si příjemnou atmosféru, kterou zaručuje ticho a prostředí horské soli. Jistě Vás taky napadá, že podobné chvilky by rádi strávili i Vaši přátelé. Darujte jim několik poukázek na pobyt v solné jeskyni. Tento dárek je téměř zaručeným úspěchem u všech lidí s náročnou prací.

www.solne-jeskyne.info/

>> Celý článek

Jakým dárkem potěšit ženu?

Dárek pro ženu

Obdarovat ženu není vždycky zcela snadné. Dárek by měl být originální, osobní, romantický a cenný, ale ne příliš drahý. U příliš náročných nebo drahých dárků mají ženy rychle výčitky svědomí. Podobná situace nastane, pokud je dárků příliš moc. Jaký dárek je tedy pro ženu ten nejlepší? Žena chce, aby muž nebo její přátelé vycítili její nejtajnější přání. To samozřejmě není vždycky snadné. Pokud se ale výběr zdaří, tak není nic krásnějšího než radost v očích ženy, když vybaluje v „den D“ správně vybraný dárek.

>> Celý článek

Nejvhodnější dárky pro muže

darek pro muze_mf

Obdarovat muže je o něco snadnější záležitost než je tomu u žen. Obecně platí, že pro muže nejsou narozeniny tak důležitou událostí a čas od času se stane, že na ně u ostatních pozapomenou.

Ale i přesto, že muž nebere narozeninové dárky příliš vážně, těší se na něj stejně jako žena. Také je známé, že nedává najevo příliš své nadšení, patří to k jeho povaze. Zkuste mu ale přesto vybrat takový dárek, aby při jeho vybalení ač nerad, zajásal radostí.

>> Celý článek

Dárek pro nadšeného golfistu

Golfmobile.czHrajete golf a potřebujete mít denně po ruce osvědčeného trenéra? Není nic jednoduššího než si pořídit jeho dokonalou aternativu.  Jmenuje se  hezky "česky" golfmobile boomerang.  V čem spočívá kouzlo tohoto golfového pomocníka ?  Je to geniálně jednoduché. Odpalujete golfové míčky a ty se Vám po každá ráně opět vrací k noze. Už nemusíte nikam na tréninky dojíždět, ale můžete golf trénovat doma na zahradě, za domem v parku apod. Je to prostě geniální  dárek pro Vašeho partnera - nadšeného golfistu, aby vám už pořád neodjížděl, protože se golfem může bavit doma.

>> Celý článek

Posezení nad šálkem čaje...

cajovy dychanek

Chcete se setkat se svými přáteli, posedět s nimi a chcete, aby se Vaše setkání neneslo v obyčejném, nýbrž originálním duchu? Nebo byste se jednoduše rádi viděli se známými, ale nenapadá Vás nic zvláštního, čím byste je mohli mile překvapit? Zkuste uspořádat party v čajovém stylu. Bude to zřejmě zcela odlišná varianta, jak strávit příjemné chvíle, než na jakou jsou Vaši přátelé zvyklí. Možná se jim ale zalíbí a časem se stane čajové posezení velice tradičním a oblíbeným způsobem zábavy. Jistě se najde mnoho lidí, kteří najdou v čajovém večeru zalíbení a milovníci čaje budou moci do svých řad započítat dalšího příznivce.

>> Celý článek

Zážitková gastronomie s víny Znovín

Zazitkova_gastronomie

Každý ví, že to nejlepší víno se nejpříjemněji vychutná v  přátelské atmosféře u které nesmí chybět ani tomu odpovídající lahodný pokrm. Známý dodavatel  těch nejlepších vín Znovín Znojmo, vytvořil  zajímavý společný projekt se sommelierem Branko Černým v prostorách hotelu Happy Star. Ten oslovuje všechny zájemce, kteří si chtějí vychutnat a lépe poznat umění zážitkové gastronomie. Skloubit jedinečnou kombinaci vína s pokrmem není zcela jednoduchá záležitost, a proto je tato pozvánka stále pro mnoho hostů lákavá.

>> Celý článek

Piknik v babím létě

Jemništš_piknik

Třebaže tomu počasí zatím neodpovídá, nenechme si vzít naději na babí léto. Možná nás zářijová předpověď překvapí. Pokud budete mít za příjemného počasí chuť nachytat poslední atmosféru s hřejivými paprsky přímo v přírodě, vypravte se na zámek Jemniště. Zajímavým tipem pro Vás může být možnost nechat si nachystat piknikový koš spolu s deky a polštářky a vychutnat si malý rodinný výlet s posezením v přírodní scenérii. A pokud se to nepodaří letos, zapište si tento tip pro příští léto. Piknikový koš si můžete objednat zde.

Domácí karaoke

Karaoke tip

Máte už vymyšlené a nakoupené vánoční dárky? Pokud Vám stále ještě schází nějaký originální, možná Vám pomůžeme s tipem. Kdekdo už dneska ví co obnáší pojem Karaoke. Karaoke show je založena na možnosti zazpívat si své oblíbené hity s doprovodnou hudbou a mikrofonem a přitom nemusíme znát ani slova, ani být hudebně nadaní. Strefit se textem do té správné melodie není totiž žádný velký problém. Princip karaoke spočívá v tom, že na monitoru či obrazovce před námi, nabíhá text do doprovodné hudby a my jen pohledem odchytáváme text a zároveň jej zpíváme do mikrofonu. Své karaoke můžete mít i doma.

>> Celý článek

Jedlý papír

Jedlý papír tipNe vždy musí být ten nejlepší dort z cukrárny. Často máme ve svých domácích kuchařkách skvělý recept na dortový korpus, který všem opravdu chutná. Kdo však nemá příliš velký talent ke konečnému zdobení nebo chce pro tentokrát  oslavence opravdu překvapit, jistě uvítá možnost, který nabízí jedlý papír. Jedlý papír je šikovnou pomůckou pro domácí zdobení. Stačí obrázek s motivem který se nám líbí, připevnit cukrovým gelem nebo krémem na horní plochu dortu, dozdobit okraje a efekt je zaručený.

>> Celý článek

Dárek jako pozvánka za kulturou

Dárková poukázka

Chcete potěšit své přátelé či blízké osoby netuctovým  dárkem a zprostředkovat jim hezký kulturní zážitek? Možnost zakoupit dárkový kupón, který lze proměnit za jakýkoliv kulturní zážitek, Vám dává tzv. "Dárková poukázka Ticketpro". Poukázku je možné využít k nákupu vstupenek na akce, které jsou v síti Ticketpro, a to v cenovém rozmezí hodnoty vstupenky. Ceny za níž lze realizovat dárek v podobě budoucí kultury a zábavy, jsou 300, 500, 1000, 2000 Kč. Celkovou částku za vstupenku lze i doplatit. Poukázka je nevratná a je nutné ji vyměnit za vstupenku do uvedeného data.

>> Celý článek

Rozvoz balonků s heliem Praha