Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč za Váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
MojeParty / PARTY RADY - INSPIRACE /

TIPY NA DÁRKY A ZÁŽITKY

Silvestr s balonkovou atmosférou

 

Balonky_na_silvestra

 

Plánujete firemní večírek, Silvestr ??? Nezapomeňte na atmosféru. Co třeba balonky?

Nafukovací balónky způsobují euforii a radost. Nevěříte?  Potěšení, které nám balónky přinášeli když jsme byli malí, v nás zůstává, ikdyž jsme dospělí. Balónky mají v sobě doslova něco magického. Lehkost a elegance  s jakou se balónky po nafouknutí pohybují a vznáší je něco fantastického. Balónkový zázrak se od dob svého vzniku v roce 1824, přeci jen o něco zdokonalil. Balónky se vyrábí v mnoha velikostech i tvarech, s různými potisky, na jejich výrobu se kromě latexu požívají různé fólie i microfólie. Balonky jsou výjimečnou dekorací pro různé typy večírků, oslav a eventů.

>> Celý článek

Dárkové koše

Dárkový koš

Jistě znáte dárkové koše. V klasickém supermarketu jich najdete spoustu, v mnoha variantách. Ale i když je výběr vcelku široký, a to především v období různých tradičních svátků, tak ne vždy najdete v regále ten pravý koš, který byste potřebovali. Napadlo Vás někdy, že si takový koš můžete sami zhotovit? Bude jako šitý na míru právě pro člověka, kterého byste rádi obdarovali a nestane se, že by v něm oslavenec našel dárky, které by v něm najít nechtěl. Výroba je snadná. Budete potřebovat klasický proutěný koš, dobré nápady, průsvitnou ozdobnou folii a stužku. Do koše umístíte dárky, dle své fantazie naaranžujete a zabalíte do folie, kterou stáhnete ozdobnou stužkou. Jednoduché a efektní.

To, co oslavenec najde v koši samozřejmě záleží na Vás. Ale přesto Vám nabízíme několik variant ozdobných košů, které Vaše rozhodování usnadní.

>> Celý článek

Balónková cesta pro zamilované

Valentýn mf

Nejenom Valentýn ...

Valentýn Vám nabízí jedinečnou příležitost utéct se svým partnerem/partnerkou každodenní rutině a vychutnat si ve dvou den, tak jako žádný jiný v roce. Jak to ale udělat? Dobře, přinést květiny a zajít do restaurace je nejčastější řešení. Je to milé, ale ne příliš originální a osobní. Překvapte zcela inovačním přístupem. Vezměte si volno a zajděte do cukrárny a vyberte spoustu sladkých maličkostí, ať už zákusky nebo marcipán (samozřejmě, že ve tvaru srdce…). Dále nesmíte zapomenout na svíčky, romantickou hudbu, velký puket růží a spoustu červených balónků…

 

 

 

Party_pro_zamilovane

>> Celý článek

Zamilované promítání

zajímavé promítání

Máte s partnerem/partnerkou rádi malé soukromé oslavy a chcete spolu prožít na televizní obrazovce romantické dobrodružství? Není lepší den než právě sv. Valentýn, který je pro tuto příležitost jako stvořený. Udělejte si pohodlí, nalijte si víno a promítání ve vzájemném objetí může začít.

>> Celý článek

Romantika z růží

okvetni listky-mfPlánujete svatbu, firemní večírek nebo jen neodolatelně svůdný večer ve dvou plný romantických překvapení? Každá neopakovatelné chvíle si zaslouží nové podněty pro Vaše smysly. To co nikdy nikoho neurazilo jsou křehké květy růží. Jejich jedinou vadou na kráse je, že jejich krása je pomíjivá. Právě proto možná  se zrodil nápad uchovat růže co nejdéle v jejich nezměněné podobě.

>> Celý článek

Létající přání - pošlete do nebes své prosby o štěstí

létající přání mf

Chcete poslat svou prosbu a přání do nebes? Vyzkoušejte se svými přáteli třeba na Silvestra magický obřad vznášejících se světelných balónů. Tato původně čínská tradice se stává oblíbenou součástí oslav, svateb i večírků i v ostatních zemí. Vždyť kdo by nechtěl alespoň symbolicky se obrátit k nebesům a věřit v přízeň osudu. Máte-li zájem oživit svou akcí napište si o bližší informace nebo si objednete lampion v našem party-shopu, kde se dozvíte více informací. Zatím si přečtěte si o historii létajích lampionů více ...

>> Celý článek

Neobvyklý dárek - chodící balónek

Chodící balónekMáte rádi recesi, vtip  nebo jen originální dárky ? Možná Vás osloví "domácí mazlíček" v podobě nafouknutého héliového balónku. Jedno jestli si za své "zvířátko" zvolíte psa, kočku, soba nebo roztomilého čuníka. Všechny balónky budou stát věrně u vašich nohou a pokud se s nimi rozhodnete odejít, pocupitají vedle Vás jako Ti nejvěrnější přátelé. Jsou speciálně vyrobeny tak, aby právě všechno tohle uměly a koupit si jej můžete u nás.

>> Celý článek

Kde , kdy, co

Co kdy kde

Najděte si program či jinou kulturní aktivitu, která Vás bude bavit. Kulturní přehled on-line Vám dopomůže vědět kam si vyrazit a na co.

http://www.kdykde.cz/

Narozeninové a svatební noviny

svatební noviny_PT

Zvláštní vydání k výjimečné události! Chcete někoho potěšit originálním narozeninovým dárkem nebo vymyslet skvělý svatební dar? Všichni brzy zjistí, že i ten nejdražší dárek nemusí být také tím nejvhodnějším. Narozeninové nebo svatební noviny jsou dárkem, který vyžaduje spíše čas než peníze a možná tím je právě tolik hodnotný. Tyto noviny zůstanou navíc trvající vzpomínkou na Vaši oslavu.

>> Celý článek

Party pro dospělé - Oslava v italském duchu

Oslava v italském duchu

Pizza nebo těstoviny jsou nejen u nás, ale i v celé Evropě velice oblíbeným jídlem. Tato jídla mají svůj původ jak známo v Itálii. Pokud se rozhodnete svůj večírek uspořádat v této italské atmosféře, jistě nic nezkazíte. Přeneste do svého domova pro sebe i své hosty trochu italského sluníčka a temperamentu. Úspěch je zaručen!

>> Celý článek

Jedlý papír

Jedlý papír tipNe vždy musí být ten nejlepší dort z cukrárny. Často máme ve svých domácích kuchařkách skvělý recept na dortový korpus, který všem opravdu chutná. Kdo však nemá příliš velký talent ke konečnému zdobení nebo chce pro tentokrát  oslavence opravdu překvapit, jistě uvítá možnost, který nabízí jedlý papír. Jedlý papír je šikovnou pomůckou pro domácí zdobení. Stačí obrázek s motivem který se nám líbí, připevnit cukrovým gelem nebo krémem na horní plochu dortu, dozdobit okraje a efekt je zaručený.

>> Celý článek

Nafukovani_balonku_Praha
Nákupní košík je prázdný