Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč za Váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.

 balonkové dekorace  

Proč je výhodné zvolit jako prostorovou dekoraci právě balonky ?

Balónkové dekorace představují rychlý způsob jak zajistit, aby Vaše akce nešla přehlédnout. S balónky oživíte a zaplníte vizuelně každý prostor. Balónky a dekorace z nich jsou nejen zaručenou reklamou, ale především efektní podívanou.

 

Jaký typ balónkových dekorací nabízíme ?

Narozeninová dekorace z balónků může být rozmanitá - elegantně jednoduchá a vkusná, živá a veselá, barevně sladěná a stylově vyvážená, přesně tak jak si žádá příležitost.

Můžeme Vám nabídnout balónkové pestrobarevné hadovité řetězce, balónkové prostorové girlandy, obloukovité slavobrány, úvazky z balónků  i dárkové balónkové bukety a střapce plné barev a tvarů na všechny Vaše plánované slavnostní akce. 

Chcete něco originálního ? Vyberte si z naší nabídky :

 • Balónkové čísla, různé tvary, srdce na lehké závěsné konstrukce
 • Balónkové stěny
 • Balónkové brány, sloupy
 • Obří balónky
 • Aranžmá z létajících balónků
 • Vypouštění balónků ze sítě
 • Tematické balónkové výzdoby

Pro jaké typy akcí se balónkové dekorace hodí ?

Balónkové dekorace a nafouknuté héliové balónky Vám rádi připravíme v rámci těchto plánovaných akcí :

 • svatby, svatební hostiny
 • plesy a výzdoby sálů
 • promo  a reklamní akce a veletrhy
 • narozeniny, party či jiné druhy oslav
 • firemní večírky
 • sportovní akce

balonky a narozeniny

Balónky, květiny a další dekorační servis

Nejsme pouze specialisti na balónky. Umíme vyjít vstříc každému klientovi, který požaduje zajistit kompletní výzdobu. Jako dekoratéři vyškolení pro slavnostní příležitosti, umíme květinové aranžmá, přípravu svatební tabule i další tematická aranžmá.

narozeniny pro dámu

Balónky nafukujeme i v prodejně v Praze.

Neplánujete velkou akci a chcete jen potěšit a překvapit své blízké ? Využijte překvapení s balónky a možnost objednávek ve vzorkové prodejně.

I z naší vzorkové prodejny si můžete odnést létající balónky naplněné héliem. Pokud si zajistíte odvoz vlastním vozidlem, na objednání Vám na určitou hodinu připravíme balónkovou dekoraci, atypicky zabalený dárek v dárkové koši, prostorovou dekoraci atp. s dekorativním těžítkem.

Za latexový balónek zaplatíte  na prodejně orientačně 20,- Kč podle druhu a velikosti balónku. Nafukujeme balónky již od jednoho kusu. Balónky Vám zabalíme do přepravního vaku a proto je snadno převezete osobním automobilem. V nabídce máme i balónky chodící, fóliové, aj.

 

Ceny balónkových dekorací a výzdoby z balónků mimo provozovnu

Ceny a možnosti balónkových dekorací jsou velice individuální podle rozsahu výzdoby a proto Vám zpracujeme položkovou kalkulaci v rámci Vaší poptávky na náš email info@mojeparty.cz

Z naší podrobné kalkulace jednotlivých dekorací si můžete následně vybrat dekorace podle Vašeho vkusu a cenově pro Vás dostupné. Cena většinou vychází od počtu balónků a způsobu plnění. Balónek plněný héliem je cenově dražší a vyjde na cca 20,- Kč  za ks dle typu a velikosti balónku.

Chcete-li nafouknout více než 1000 balónků héliem, poskytujeme množstevní slevy. Ostatní dekorace jako např. prostorové spirály a girlandy se počítají na metry. Např. klasická balónková spirála vychází cca 220,-Kč za metr. K ceně se započítává i dopravné hélia. V Praze je účtován paušál 420,- Kč. U ostatních lokalit mimo Prahu je nutné zvážit cenu dopravy, která se pohybuje 8,50 Kč á 1 km.

         

           

  

 

Nafukovani_balonku_Praha
Nákupní košík je prázdný