Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč za Váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.

Stužková svatba

Některé z našich reálných svateb nejsou svatební klasikou v tom pravém slova smyslu. Jednou za takových byla i stužková svatba. Na přání nevěsty  se v zámecké zahradě berchtoldského zámku odehrál svatební den, který v pestrých barvách vlajících stužek ozvláštnil zažité rituály svatebního obřadu. Svatba možná postrádala tradiční bílé kouzlo, ale vznesla pozitivní energii plnou hravé nálady mezi svatební hosty.

>> Celý článek

Svatba inspirovaná Španělskem

Jsou svatby krásné a krásnější. Ty krásnější Vám zůstanou ve vzpomínkách velmi dlouho. Mají něco navíc než jen atmosféru krásného svatebního dne. Za těmi nejkrásnějšími svatbami jsou především lidé. Ty na které se nezapomíná. Když nevěsta miluje Španělsko, je vždy srdcovou barvou červená. Ve spojení s touto svatbou nechybí nejenom srdečnost, ale i vášeň a optimismus. Stejnou charakteristikou bychom mohli ocenit i novomanžele. Děkujeme Veroniko i Ondro. Jsme rádi, že jsme Vás poznali.

>> Celý článek

Svatba Denisy a Marka

Impozantní, originální - tak by se dala charakterizovat svatba Denisy a Marka. Oba dva patřili k těm, kteří i po svatbě zůstali v našich myšlenkách. Určitě nám schází diskuze nad svatebními detaily, humor, který provázal každé naše předsvatební setkání.  Právě tady si vždycky říkáme, že je škoda, že se svatby stejného páru v životě v zásadě neopakují. Ale možná právě proto se vyplatí jim věnovat pozornost.

>> Celý článek

Svatba v Golf Resortu Hodkovičky

Elegantní a moderní. I tak by se mohla popsat naše realizovaná svatba v Golf Resortu Hodkovičky. Moderní interiér nastavil pravidla pro navrhované svatební dekorace. Květina, která určila ráz svatební výzdoby byla bílá kala. Odstíny fialové dodaly svatbě slavnostní ráz a drobné květy frézií jemnější romantický půvab.

>> Celý článek

Svatební romantika pro Elišku a Lukáše

Svatba s vůní hortenzií má své kouzlo. Eliška s Lukášem vsadili na květiny a dobře udělali. Volba svatební lokace padla na osvědčený zámeček Chateau St. Havel . Právě zde máme i my se svatbami velmi dobré zkušenosti. Romantické místo, možnost venkovního obřadu, výborné zázemí pro svatební after party i svatební hostinu. Navíc velká profesionalita personálu a opravdu výjimečná kuchyně. Chateau St. Havel můžeme vždy doporučit. Podívejte se na svatbu Elišky a Jakuba, kterou jsme kompletně realizovali právě zde.

>> Celý článek

Plážová svatba

Mořská tematika může být skvělou volbou pro svatební romantiky.Svatební rituály nemusí být nudné. Opusťte škrobenou klasiku a přitančete k oltáři bosa."Ano" si můžeme říci pod modrou oblohou i na břehu Vltavy. Žluté Lázně poskytují skvělý profesionální svatební servis. Pokud k tomu přidáme stylové svatební dekorace a nebojíme se  "být jiní", pak si svou svatbu báječně užijete. Vaši přátelé se na svatební after party budou opravdu bavit.

>> Celý článek

Svatba v Zichoveckém pivovaru

I malé svatby mohou být krásné. Letošní svatební sezóna zřejmě vsadila na venkovní lokality a svatby v přírodě. Zatím v našich poptávaných realizacích vedou pastelové barvy, kterým vévodí lososová světle růžová.

>> Celý článek

Svatba ve Švoreckém dvoře

Přijměte pozvání na další z našich realizovaných červnových svateb v krásné přírodní lokalitě. Tentokrát nedaleko jsme navštívili Škvorecký dvůr jihovýchodně od Prahy. Bývalý statek o rozloze 3780 m2 prošel citlivou rekonstrukcí vyzdvihující historickou krásu této stavby. Škvorecký dvůr najdete v klidném centru městečka Škvorec, cca 20 km od Prahy.

>> Celý článek

Svatba v Popovičkách

Park hotel Popovičky patří k osvědčeným lokalitám, když hledáte kvalitu a vysoký komfort služeb. V prostorném přírodním areálu s vytvořeným jezírkem  najdete možnost jak pro venkovní obřad, tak i kryté venkovní terasy pro stylovou svatbu. Jedna z našich červnových pivoňkových svateb se odehrávala právě v těchto prostorách.

>> Celý článek

Svatba na statku Zápy

Romantické prostředí na statku Zápy je jak stvořené pro venkovní svatební obřady. Pro svatbu Zuzany a Lukáše jsme využili téměř celé prostory této krásné lokality. Zuzana si přála svatbu ve švestkových odstínech, harmonizující s místním prostředím, hravou a neokázalou. Hostina se odehrála v místní sýpce, venkovní obřad u staré studny. Na pozdější svatební After party byl přistaven party stan s barem, který jsme vydekorovali ve stylu svatby stuhami a květinami ve fialkových odstínech.

>> Celý článek

Svatební Golf Yacht

Naše dubnová svatba na Golf Yachtu patřila k menším svatbám. Ale i takové mají na Golf Yachtu své místo. Pro menší počet hostů lze pronajmout romantickou kajutu pro svatební hostinu. Hotelový komplex na Vltavě nabízí i komfortní ubytování a skvělou kuchyni.

>> Celý článek

Jarní svatba V Chateau St.Havel

Máme za sebou první letošní jarní svatbu v Chateau St. Havel. Svatby v Chateau St. Havel jsou pro nás častou záležitostí. Oblíbená lokalita láká velké množství svatebních párů. Krásné prostředí vhodné pro venkovní obřad, noblesní prostředí pro svatební hostinu a krytá venkovní terasa pro svatební after party je nabídkou, která splňuje i ty nejnáročnější požadavky. V Chateau St. Havel je navíc vyhlášená kuchyně. Tuto lokalitu můžeme jenom doporučit.

>> Celý článek

Malá svatba v restauraci Pod Zámkem

Restaurace Pod Zámkem v pražských Průhonicích nabízí veškerý komfort pro malou svatební hostinu. Výhled na romantické jezírko s krásnou terasou umocní Váš svatební zážitek. Romantická svatba v lehce růžových odstínech byla jednou z těch, která otevřela naši jarní svatební sezónu. Kdo má rád jemnou nostalgii v pastelových tónech určitě se rád inspiruje touto jednoduchou svatební výzdobou.

>> Celý článek

Nafukovani_balonku_Praha
Nákupní košík je prázdný