Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč za Váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
MojeParty / SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY /

PARTY PRO DĚTI - TEMATICKÉ

 • Zoo party

  Safari a jungle party

  Račte poznat zvířecí říši. Malí oslavenci si mohou zahrát na zvířátka v přestrojení. Soutěže chybět nebudou ani malování na obličej. Děti si vyrobí zvířátka z balónků a nudit se rozhodně nebudou. Dekorace, stylové stolování a tematický dort rovněž v ceně balíčku.

 • Princess

  Princess party

  Kdo z holčiček někdy nesnil o krásných šatech z Popelčina oříšku, tajemných kouzlech a zaklínadlech. Holčičí party v růžových barvách je připravena pro velké parádnice. Pokud malování na obličej tak pouze motýlci s třpytivými křídly, které dodají na půvabu malým parádnicím.
 • Piráti

  Pirátská party

  Dobrodružná party plná barev a her. A co poklad? Tajná mapa dovede malé piráty za pokladem do světa plného zlatých mincí, mořských korábů a pirátských bitev. Pirátská party je výjimečná výprava „mořských vlků“ do hlubin nepoznané zábavy.
 • Včeličková party

  Včeličková party

  Tak, jako všechny pilné včelky, i oslavenci si mohou užít spoustu zábavy, mohou si zaletět na rozlehlé louky a poznat nové dobrodružství plné barev, nejrůznějších květin a samých dobrot. Včeličková party je laděná do žlutých barev a promění oslavence ve včelky během chvilky.

 • Beruškový party set

  Berušková party

  Máte-li doma opravdovou berušku, tahle party bude zaručeně to správné! Narozeninová oslava ve stylu berušek je plná červené barvy a krásných dekorací. Party ve stylu berušek zavede oslavence daleko za hranice jejich fantazie, prožijí si tak nezapomenutelnou oslavu a užijí si mnoho zábavy.

 • Letadélková párty

  Letadélková party

  Party ve stylu letadel pošle oslavence až do nebe. S hlavou v oblacích si totiž budou moci užít skvělé party se stylovými dekoracemi. Mráčkové balonky vypadají naprosto skvěle a navíc dodají oslavě nebeský nádech. Nechte oslavence pilotovat oslavu a užijte si spoustu srandy.

 • 1. rok kluka

  1. narozeniny kluk

  1. rok života se musí velkolepě oslavit! Stylově laděná výzdoba udělá oslavenci určitě obrovskou radost a svůj velký den si jistojistě náramně užije. Oslava 1. roku je důležitá a proto jsme vytvořili party set pro tuto událost. Klučičí oslava je laděná do modrých barev, kterou si oblíbí nejen ti nejmenší.

 • 1. rok holka

  1. narozeniny holčička

  1. rok života se musí velkolepě oslavit! Stylově laděná výzdoba udělá oslavenci určitě obrovskou radost a svůj velký den si jistojistě náramně užije. Oslava 1. roku je důležitá a proto jsme vytvořili party set pro tuto událost. Holčičí oslava je laděná do růžových barev, kterou si oblíbí nejen ti nejmenší.

Rozvoz_balonku_po_Praze
Nákupní košík je prázdný