Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč za Váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
MojeParty / SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY /

FIREMNÍ AKCE - REALIZACE

Party v oblacích

Party v oblacích. Stejné motto jsme zvolili pro našeho firemního klienta, společnost R Bag, který již 10 let zprostředkovává leteckou nákladní přepravu carga po celém světě. Kompletní realizace akce jsme realizovali v naší partnerské lokalitě - Tower park, která nabízí kompletní servis a dokonalé zázemí pro společenské akce. Právě tahle lokalita nabízí ojedinělý zážitek - fascinující pohled z výšky v příjemném moderním prostředí

>> Celý článek

Summer party "RIO"

Brazilskou atmosféru karnevalové noci se nám podařilo navodit přeměnou interiéru Modrého baru ve Žlutých Lázní. Tematické akce právě v této lokalitě se stali již tradicí pro zákaznické akce společnosti Big Media.

>> Celý článek

Promo akce pro Biodermu

Růžovou atmosféru v hotelu Jalta jsme připravili v hotelu Jalta. Nové produkty ze své kolekce zde představila známá kosmetická firma Bioderma.

Produkty této známé společnosti jsme vyzkoušeli a můžeme zcela jistě doporučit.

>> Celý článek

Jarní party ve Žlutých Lázních

Předposlední květnový víkend přál nejenom svatbám, ale stačili jsme zrealizovat i první jarní party ve Žlutých Lázních. Svěží optimistické barvy zažehnaly blížící se déšť a přivolaly skutečně jarní slunce. Jak  se nám oslava povedla, můžete posoudit z přiložených fotografiích.

>> Celý článek

Nafukovani_balonku_Praha
Nákupní košík je prázdný