Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
Party začíná u nás...
Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

FIREMNÍ AKCE - REALIZACE

MojeParty NAŠE SLUŽBY FIREMNÍ AKCE - REALIZACE

Party v oblacích

Party v oblacích. Stejné motto jsme zvolili pro našeho firemního klienta, společnost R Bag, který již 10 let zprostředkovává leteckou nákladní přepravu carga po celém světě. Kompletní realizace akce jsme realizovali v naší partnerské lokalitě - Tower park, která nabízí kompletní servis a dokonalé zázemí pro společenské akce. Právě tahle lokalita nabízí ojedinělý zážitek - fascinující pohled z výšky v příjemném moderním prostředí

přečíst celý článek

Summer party "RIO"

Brazilskou atmosféru karnevalové noci se nám podařilo navodit přeměnou interiéru Modrého baru ve Žlutých Lázní. Tematické akce právě v této lokalitě se stali již tradicí pro zákaznické akce společnosti Big Media.

přečíst celý článek

Promo akce pro Biodermu

Růžovou atmosféru v hotelu Jalta jsme připravili v hotelu Jalta. Nové produkty ze své kolekce zde představila známá kosmetická firma Bioderma.

Produkty této známé společnosti jsme vyzkoušeli a můžeme zcela jistě doporučit.

přečíst celý článek

Jarní party ve Žlutých Lázních

Předposlední květnový víkend přál nejenom svatbám, ale stačili jsme zrealizovat i první jarní party ve Žlutých Lázních. Svěží optimistické barvy zažehnaly blížící se déšť a přivolaly skutečně jarní slunce. Jak  se nám oslava povedla, můžete posoudit z přiložených fotografiích.

přečíst celý článek

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook