Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
Party začíná u nás...
Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

FIREMNÍ AKCE - REALIZACE

MojeParty NAŠE SLUŽBY FIREMNÍ AKCE - REALIZACE

Pojďme se hezky bát! Je tu halloween!

1 Halloween_dekorace

 

Haloween je tady! Někoho to moc nebere, jiní, obzvláště ti, kteří nějakou dobu pobývali venku (jako za hranicemi myslím) už možná taky propadli kouzlu vydlabaných dýní, svíček a drsných fórků. Pro vás jsme připravili vážně slušnou nabídku nových halloweenských dekorací! A pro zvídavé přidáváme pár informací, co že to ten halloween je a proč se slaví a kde a jak.  

Bu, bu, bude Halloween

přečíst celý článek

Party v oblacích

Party v oblacích. Stejné motto jsme zvolili pro našeho firemního klienta, společnost R Bag, který již 10 let zprostředkovává leteckou nákladní přepravu carga po celém světě. Kompletní realizace akce jsme realizovali v naší partnerské lokalitě - Tower park, která nabízí kompletní servis a dokonalé zázemí pro společenské akce. Právě tahle lokalita nabízí ojedinělý zážitek - fascinující pohled z výšky v příjemném moderním prostředí

přečíst celý článek

Summer party "RIO"

Brazilskou atmosféru karnevalové noci se nám podařilo navodit přeměnou interiéru Modrého baru ve Žlutých Lázní. Tematické akce právě v této lokalitě se stali již tradicí pro zákaznické akce společnosti Big Media.

přečíst celý článek

Promo akce pro Biodermu

Růžovou atmosféru v hotelu Jalta jsme připravili v hotelu Jalta. Nové produkty ze své kolekce zde představila známá kosmetická firma Bioderma.

Produkty této známé společnosti jsme vyzkoušeli a můžeme zcela jistě doporučit.

přečíst celý článek

Jarní party ve Žlutých Lázních

Předposlední květnový víkend přál nejenom svatbám, ale stačili jsme zrealizovat i první jarní party ve Žlutých Lázních. Svěží optimistické barvy zažehnaly blížící se déšť a přivolaly skutečně jarní slunce. Jak  se nám oslava povedla, můžete posoudit z přiložených fotografiích.

přečíst celý článek

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook