Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
2017 version
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
Party začíná u nás...
+420 773 670 704PO-PÁ 9-17

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

PARTY RADY - INSPIRACE

MojeParty PARTY RADY - INSPIRACE Zabalte dárek do balónku

zpět na seznam

Zabalte dárek do balónku

Baleni_v_balonu

Kdekdo již ví, že k dárku současně  patří zajímavé a originální balení. Není problém sehnat hezký dárkový papír nebo krabičku. Co však pokud chceme být  v kreativitě vynalézavější a obdarovaného opravdu překvapit. Existuje možnost nechat zabalit dárek do transparentního maxibalónu.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


 


Proč nedarovat dárek originálně - třeba v balonkové bublině ?

Princip je jednoduchý. Speciální balící stroj umožní, aby se do obřího průhledného balónu dala vložit pozornost v průměru cca 15cm nebo poddajné materiály, které lze tímto otvorem protlačit. Výsledkem např. může být plyšový dárek uvězněný v balónkové bublině .

Tento princip balení je skvělým nápadem pro zabalení peněz, dárkových poukázek a dalších věciček, které toužíme předat originální formou.

Do nafouklé balónkové bubliny se nejprve vloží měkké papírové konfety, hedvábný papír nebo jiné měkké podloží a pak záleží na Vás co si do balónku přejete vložit.

 

Baleni_do_balonu_praha

A kde si lze nechat právě takhle dárek zabalit?

Speciální stroj na balení dárků včetně nabídky plyšových zvířátek najdete v prodejně MojeParty.cz, Pod Rapidem 3, Praha 10 (po-pá 10.00-19.00, so 9.00-14.00)  - telefon 727 914 302 - info@mojeparty.cz

Cena balonkového balení

Cena dárkového balení do balonu záleží na množství použitého dekoračního materiálu. Obvyklé balení Vás vyjde cca 350,- Kč

Objednávky na info@mojeparty.cz nebo přímo na uvedených provozovnách

 

 

 

3.3.2018

Související odkazy:

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY