X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

BLOG - RADY - NÁVODY - INSPIRACE

MojeParty BLOG Balónkové dekorace

zpět na seznam

nevím

Balónkové dekorace

 

Lákalo Vás v dětství kouzlo létajících balonků? Záviděli jste  tu lehkou nespoutanou volnost, se kterou se vznášeli k nebi? Balonky vždy budu provázány s radostí a trochou dojímavé nostalgie. Balonky spojujeme s hezkými věcmi - oslavou narozenin, slavnostními událostmi. Balonky jsou zkrátka nositelé radostných očekávání a výjimečných okamžiků.Proto i dnes balonky na narozeninách nechybí. Zapomeňte však na balonkové trsy z poutí. To není správný trend, kdy vnímáme balonky jako ohromující.

Balonkoví kreativní mistři pustili balonkové umění mnohem dál. Z balonků vytvoříte jakoukoliv prostorovou scenérii. Její výhoda je, že co do velikosti je k nepřehlédnutelné, přitom  lehká a mobilní. Pro všechny, kteří rád plánují oslavy přinášíme opět několik tipů jak zaujmout a překvapit nápady nejen oslavence .

 

Oslava bez balonků by nebyla tak úžasná.
Jaké známe balonky?

Latexové balonky

Latexové balonky by mohly udělat radost ekologům. Latex není nerozložitelná umělá hmota, jak se mnozí domnívají, ale přírodní produkt , který se získává z přírodního kaučuku. I proto mají balonky omezenou životnost a po čase se rozkládají. Latexové balonky můžete od určité velikosti nafukovat heliem a dát jim onu záděníhodnou lehkost se kterou se krásně vznášejí na našimi hlavami. Bohužel u latexových balonkků tahle radost netrvá dlouho. Záleží vždy na velikosti a přirozených klimatických podmínkách, jak dlouho se bueme z létajícího kouzla radovat. U standarních balonků, které se na nafukování používají 28-30 cm je doba létání cca 9-12 hodin. Balonkům nesvědčí velké teplotní rozdíly, klimatizace apod.

Kvalitu balonků posuzujeme podle toho k čemu balonky cceme použit. Pro obyčejnou radost stačí balonky stanndardní. Pokud však chceme s balonky tvořit a vytvářet balonkové kompozice, používejme balonky dekorační.

Jsou o malinko draší, ale překvapí Vás při práci s nmi. Tyto balonky jdou záměrně měkčí, poddajnější, pružnější, barevně stálejší...

Foliové balonky

Balonky z folie nejou zas tak neznámé. Ten kdo občas s děti zavítal na pouť ví jak se nedokázali odtrhnout od létajících zvířetek a různých balonkových motivů, které tak krásně dotvářeli radostnou atmosféru.

Naše nabídka foliových balonků je, ale o mnoho dál. Nejenže zde také najdete motivy zvířátek, pohádkových postaviček, ale spoustu dalších krásných tvarů, které rozhodně nejsou za zenitem, ba právě naopak.

Naše nabídka foliových baonků je trendová.

Stačí se podívat na naši rozsáhlou nabídku v e-shopu. Balonky z folií i mikrofolií máme opravdu spousty. Naše balonky chodí, mohou být větší než je obvyklé, dají se zkombinovat se všemi tematickými oslavami z naší nabídky..

Foliové balonky oproti latexovým mají jednu velkou výhodu. Pokud je nafouknete heliem, vydrží létat mnohem déle a dají se i několikrát dofouknout.

 

Jako bonus představujeme chodící a Air walkery

Ne šechny balonku musí nutně létat. U některých je výhodou, že stojí a nebo "světe div se" chodí!. Balonkoví pěšácí jsou naší chloubou a rádi je každému doporučujeme. Nezachtělo se Vám mít doma zoologickou zahradu, kterou budete milovat a přitom ji nemusíte krmit ani venčit?

 

1 Chodici_balonky

 

Spojovací latexové balonky

Spojovací latexové balonky nejsou příliš známé pro běžného zákazníka. Kdo je, ale opravdu miluje je balonkový dekoratér. Spojováním baonků k sobě dokážete dělt opravdová kouzla. Tím nejjednoduším jsou balonkové girlandy se kterími ozdobíte prakticky cokoliv. Náš tip je používat různé velikosti spojovacích balonků. Třídající se řetězce z malých a velkých balonků vytvoří opravdu 3D prostorový efekt.

 

1 Spojovací_balonky

 

Balonky konfetové a obří

Průhledné balonky s konfetami jsou opravdvý trhák pro dětskou oslavu. Pokud je nafouknete heliem, uvážete na vlasec a necháte vznášet nad narozeninovou tabulí, bude to opravdu velkolepé. Jediná nevýhoda těchto balonků je, že mají opravdu velký objem a plnění heliem není laciná záležitost. Máme však tip, jak si užít přesto jejich kouzlo. Pokud balonky nafouknete vzduchem, múžete je do prostoru zavěsit nebo je nechat na zemi jako krásnou kulatou kulisu. 

TIP: Víte jak docílit, aby se konfetky držely krásně na stěnách balonků? Zkuste dovniř balonku aplikovat opravdu malé množství balonkového gelu. Promnete-li před nafouknutím, balonek mezi prsty, gel se rovnoměrně rozvrství na vnitřní stěnu balonku. Nyní trochu nafouknete a přes kornoutek nebo trychtýř pomalu vsypete konfety. Nezapomeňte při tomto úkonu balonkem lehce potřásat, aby konfety ulpěly na stěnách rovnoměrně. Nakonec pomalu dofoukneme balonek do plného tvaru,opět balonkem třeseme a z vnější strany hladíme měkkým hadříkem. Pak vaše dílko bude dokonalé. V případě, že nafukujete balonky heliem, zkuste použít trochu vzduchu.

Balonek pak nemusíte ani gelovat. Stačí stěny třít hadříkem, aby vznikl statický efekt.

 

1 Konfetové balonky

 

Co všechno dokážeme vytvořit z latexových balonků ?

Z balonků dokážeme vytvořit impozantní balonkové stěny, girlandy, brány, sloupy. V naší  e-shopové nabídce najdete sety, které vám umožní udělat i tyto napohled složité věci snadno a poměrně rychle.

 

1. Balonky_girland

 

Zlatý tip na firemní akce

Balonové tipy se hodí i na plánované firemní oslavy, noblesní večírky a všechny typy oslav, kde chceme okouzlit atmosférou své hosty. Velmi oblíbenou balonkovou volbou je zlatá a černá.

 

1 dekorace_firemni_akce

 

Zimní téma si zamiluji i ti co balonky nemusí...

Zapomněl Ježíšek nadělit sněhovou atmosféru? Pak ji určitě oceníte na vánočním večírku. Jediná podmínka tu je, použít balonky pouze bílé, perleťové, stříbrné nebo transparentní. Jedině tak docílíte ledově bílé nádhery, plné zimní nostalgie. Pokud zkombinujete se závěsy ve tvaru vloček, bílými a stříbrnými lampiony a led světýlky, vězte, že z této party se Vám domu  jen tak chtít nebude.

 

1 Balonky fashion event

 

Balonky na svatbách okouzlí Vaše hosty svou elegancí a vůbec to nebude nuda. 

Balonky na svatbách nemusí půsbobit lacině. Stačí  vědět, jak a které balonky použít. Samozřejmě i zde platí všeho s mírou, ale to šikovní kreativci a dekoratéři vědí. Navíc vám bude opravdu vděčný svatební fotograf. Protože hledat origilńální svatební záběry mezi svatební polévkou a pozvanými hosty jde někdy velmi těžko.

 

1 Svatebni_tabule

 

Balonky, které ladí s interérem

Balony na oslavu nutně nemusí přebít okolní interiér svou výrazností. Balonková dekorace  může okolní prostředí respektovat a vkusně jej doplnit. Stylové oslavy můžeme propijit s nature stylem, dřevem a přírodními doplňky.

 

1 Balonky_zelene

 

Kouzlo transparentních balonků

Tip pro mladé dospívající slečny, které miluji Unicorn a pastelové barvičky. Pokud plánujete oslavu pro dospívající slečnu, lehké to mít nebudete. S touto dekorací byste však mohli uspět! Lehkost transparentních balonků spolu s jemnou pastelovou atmosférou je přesně to co mladé slečny potřebují . Věřte, že takovou atmosféru Vám olajkuje na Instagramu téměř každý.

 

1 Balonky_konfetove

 

Unicorn je top, co říkáte?

Unicor opravdu frčí a proto si dovolíme ještě jeden tip na oslavu z říše slavných jednorožců. Tentokrát zkusíme pastely zkombinovat se zlatou. Zlatá je prostě barva vítězů a fešák Unicorn se i tuto sezónu dostal na první pozici zájmu. Takže tip na neskutečnou party je skutečně zasloužený. Pokud vás tahle party inspirovala, budete potřebovat balonkovou pásku, pastelové balonky, formu Unicorn a zlaté foliové balonky.

 

1 Unicorn

 

Narozeniny pro nejmenší

Nejkrásníjší narozeniny připravujeme rádi zejména pro ty nejmenší. Zachytit každý rok malého človíčka je takřka rodičovkou povinností. Proto baby narozeniny si opravdu užíváme.

 

1 Baby boy

 

První narozeniny v čisté eleganci

Stříbnré dekorace , doplněné střídmě o  modré tóny jsou krásným tipem, který osloví rodiče s minimalistickým vkusem. 

 

1 Narozeniny_baby

 

První narozeniny pro zlaté děvčátko

Kdo by si nemyslel, že naše baby je to nejzlatější a najkrásnější. Tahle narozeninová výzdoba nás doslova nadchla a probudila v nás touhu ještě jednou si obléci dětské střevíčky

 

1 Narozeniny Girl

 

Růžová je jasná trefa pro sladké okamžiky

První narozeniny holčiček mají většinou jasný barevný koncept. Bude to růžové. A nemůžeme říci, že je to špatně. Tahle barva je prostě krásná, jemná a holčičí...

 

1 Baby Girl

 

Party pro optimisty je často v barvách duhy

Barvy na party prostě patří a téměř každý druhý je požaduje. Oslavy jsou o nespoutané radosti. Co nám zvedne náladu jsou často výrazné a pozivní barvy. Takže naše barevná balonková nabídka je univerzální téma, které zaručené povzbudí i toho největšího zamračence. Barevnou balonkovou nabídku doporučujeme doplnit našimi barevnými doplňky a duhovými vychytávkami.

 

1 Balonky_duha

 

Ani party v jedné barvě nemusí být nuda

Někdo miluje barvy, někdo bílou a černou. Tahle kombinace je prostě krásná a elegantní. Nesmí se však do ní vloudit žádný jiný barevný tón. Nezapomeňte poprosit své hosty, aby sáhli pouze do černobílého šatníku.

 

1 Party black and white

 

Řekněte téma a najdeme spoustu možností

Tematické balonky nám dokáží vytvořit krásnou atmosféru s dalšími tematickými doplňky.. Pro dokonalé aranžmá a fotostěny lze využít závěsné třásně, které obklopíme balonkovu girlandou z latexových balonků. Foliové balonky dodaji oslavě příběh. V našem e-shopu najdete velké spousty námětů a temat, které vaši plánovanou party dovedou k dokonalosti

 

1 Balonky_tematické

 

Balonky s kyticí, která neuvadne

že jsou dneska umělé květiny jako živé, je pravda. Naši zákazníci si často musí dotknout, aby se přesvědčili.Tenhle květinový dárek sice nevoní, ale  dokáže zdobit a dělat radost delší dobu než květina živá. Možná tahle alternativa nebude pro každého, ale my jí fandíme.

 

1 Překvapeni_balonky

 

Balony s dárkem mají větší kouzlo

Každý dátek ke kterému připojíte balonek má dvakrát větší kouzlo. Zkuste tohle pravidlo respektovat a možná vás překvapí, že úsměvů vděčnosti od oslavence bude mnohem více.

 

1 Balonková překvapení

 

 

14.9.2023
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook