Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
Party začíná u nás...

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

zpět na seznam

Baby arrival

Baby arrival

 

Čekáte miminko? Přemýšlíte nad barvami - růžová nebo modrá ? Chlapeček nebo holčička ? Otázku na kterou si přejeme znát odpověď a přesto nechceme přijít o ten báječný pocit překvapení. Krásný tip na party ještě před tím než Vám nastanou rodičovské povinnosti, jsme pro Vás získali ze zahraničí. Může se jednat o krásný večer se svým partnerem, blízkou rodinou, ale i s přáteli, kteří Vám drží palce, aby jste zvládla svou nastávající maminkovskou roli. Tahle party má však jedno velké tajemství. Chcete vědět jaké?

 

"Baby arrival" Miminko na cestě a překvapení s dortem !!!

Chcete oslavit svou nadcházející maminkovskou roli ? Připravte pro své přátele party. Party plánujte v termínu, kdy Vám bude moc lékař zjistit pohlaví Vašeho dítěte. Poproste jej ať Vám tuto novinku neříká, ale odpověď zda se jedná o chlapečka nebo holčičku vloží do zalepené obálky.

Obálku samozřejmě neotvírejte, ale vypravte se do Vaší oblíbené cukrárny, kde pečou výborné dětské dorty. Objednejte si dort na Vaši plánovanou oslavu a poproste pekaře  o malou laskavost. Váš dort by měl být na povrchu barevně neutrální s dětským motivem. Ale teď pozor !!! Náplň by měla být v barvě růžové a nebo v modré !!! Pochopili jste ? Tajemství, které obálka skrývá bude instrukcí pro pekaře oslavy.

V den, kdy svoláte všechny své přátele a rodinu na Vaši oslavu, bude pro všechny jedno obrovské překvapení. Narodí se holčička nebo chlapeček ?Nejenom Vy, ale i Vaši nejbližší zjistí jaké dupačky Vám mají koupit do první výbavičky. Tahle dojemná party s velkým tajemstvím, je skvělý nápad a určitě na ní budete dlouho vzpomínat.

 

Jak nejlépe sdělit největší rodinné tajemství svým blízkým?

Co ale, pokud jste vy tím poslem dobrých zpráv? Jak nejlépe sdělit své rodině tajemství, které dávno víte?
v naší party nabídce máme několik kouzelných produktů, které v pravou chvíli všechno sdělí za Vás. Co třeba vystřelovací konfety, které na pozvané hosty snesou modrý nebo růžový déšť papírových konfetek? Nebo obří balón s nápisem Boy or girl? Stačí jen propíchnout špendlíčkem. Balón v sobě ukrývá konfetky opět v modré nebo růžové barvě.

 

10.2.2019
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook