Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 1000 KČ ZDARMA
773 670 704 nebo 222 743 845 PO-PÁ 9-17

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

zpět na seznam

Balonky - spojte si je

 

Spojovaci_balonky

 

Chcete skvělou dekoraci a máte spojovací balonky Spojte si je !!!

Nemusíte být zkušenými balónkovými dekoratéry a přesto si dokážete z balónků připravit pestrou balónkovou dekoraci. Stačí Vám speciální typ spojovacích balónků. Spojovací balonky nafouknete na jejich skutečnou velikost a svážete mezi sebou. Záleží jen na Vás kolik a jakým způsobem je spojíte. Výtvářet můžete dekorační stěny, balónkové girlandy či jiné balónkové aranže.

 

 

 

 

 

Nejjednoduší a nejlevnější balónková dekorace

Potřebujete vyzdobit prostor rychle, ewfektně a efektivně ? Zkuste spojovaací balónky. Balónky jsou navrženy tak, aby se při plném nafouknutí dali jednoduše navázat oběma konci k sobě. Vytvoříme tak dlohý balonkový řetěz, který můžeme kamkoliv zavěsit.

 

Nafoukněte spojovací balonky heliem

Nafoukněte jeden základní balonek a přivažte jej k libovolnému těžítku. Všechny další spojovací balonky nafoukněte heliem a přivazujte k sobě. Balonky vylétnou nahoru a vytvoří  Vám nekonečný vertikální sloup. Pokud poslední balonek přivážete opět k těžítku, vytvoří se balónkový oblouk.

 

Spojovaci_balonky_dekorace

4.10.2017
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook