Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
X
Získejte slevu 100 Kč za Váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
MojeParty /

PARTY PORADNA - ČASTÉ DOTAZY

PORADNA
Příspěvek do diskuze
:
:
*Před odesláním vyplňte tento kód: 365
(slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
:
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Potřebuji nafouknou balonky heliem v Praze.Je tato služba možná a jak dlouho mi balonky vydrží létat?

Ano, balonky heliem v Praze nafukujeme.
Můžete si vybrat ze dvou adres:
1. Maloobchodní prodejna - Pod Rapidem 3, Praha 10
(otevírací prodejní doba po-pá 10. 00 - 10. 00, so 9.00 - 14.00 hod.)
2. Velkoprodejna a hlavní sklad - K Bílému vrchu 3, Praha 9 - Horní Počernice (po - pá otevírací prodejní doba 9.00 - 17.00 hod.)
Klasické latexové balonky doporučujeme nafouknout v den akce. Vydrží létat 8 - 12 hodin dle prostředí a velikosti latexových balonků.
Foliové balonky vydrží létat minimálně týden a dají se přifukovat

Vaši parťáci z MojeParty.cz

Dobrý den, ráda bych si připravila pár kouzelnických triků na rodinnou oslavu. Pomůžete mi ?

Váš dotaz nás inspiroval a zařadili jsme do Party tipů nový článek s nabídkou jednoduchých kouzelnických triků, kterými můžete ohramit své hosty :
http://www.mojeparty.cz/index.asp?menu=893&record=7151

Dobry den,můžete mi prosím poslat návod na skládání řůže?Předem moc dekuji Valková.

Dobrý den,
pokud máte na mysli skládání papírové růže na ozdobné balení, tak to Vám bohužel nejsme schopni popsat. Jinak se skládá a tvaruje růže z ozdobné papírové stuhy a jinak z textilie. Je to otázka zručnosti a nejlépe se vše člověk naučí , pokud Vám to někdo ukáže osobně. Asi by to chtělo absolvovat nějaký kurz dárkového balení, kde se s tvorbou takovýchto ozdůbek setkáte. Pokud si chcete objednat jakékoliv množství růžiček ve všech barvách, můžeme Vám je vyrobit.

prosila bych o nápad nějakého překvapení pro 15 letou kamarádku něco co by nečekala!!děkuji

Dobrý den,
na takovéto dotazy se těžko odpovídá konkrétně. Vaši kamarádku určitě dobře znáte a víte čím byste ji mohla nejvíce potěšit. Při výběru dárku zvažte co se jí líbí, k čemu inklinuje, co má ráda. Důležité je vědět, kolik chcete do překvapení investovat. Můžete ji spolu s kamarády připravit na její počest i oslavu. V nejbližší době rozšíříme naši nabídku i o originální symbolické dárky, které se hodí pro každou slavnostní příležitost. Zatím se mlůžete i sama porozhlédnout po internetu. Dárek může být i zážitek. Vaší kamarádce můžete umožnit prožit něco co si dávno chtěla vyzkoušet . V našem KATALOGU FIREM najdete odkazy na na některé firmy, které se touto nabídkou zabývají.

Dobrý den chtěla bych uspořádat pro mou dcerku oslavu k jejím 1 narozeninám,mělo by tam být 10 dětí ve věku do dvou let.Samozřejmě i rodiče,nevím si rady s dětským menu-chtěla bych aby tam převažovalo "více zdravého" a samozřejmě menu pro dospělé.děkuji Vám velice předem za odpověd a přeji pěkný den.

Dobrý den, bohužel se necitíme pravými odborníky přes zdravou výživu. Pokud se , ale chcete inspirovat nějakými vhodnýmmi recepty pro oslavu, podívejte se do našeho Party receptáře, kde najdete pár receptů, které se hodí i pro malé děti a dají se mezi zdravé zahrnout.

chtěla bych poradit s programem na oslavu 18. narozenin....pro 6-10 lidí...děkuji

Dobrý den,
pro oslavu k osmnáctinám lze doporučit několik možností. Populární mezi mladými je tzv. Karaoke show, kterou lze zorganizovat přímo jako objednávku u firem, které ji provozují nebo si lze zapůjčit sadu pro domácí použití (500,- Kč pronájem na 3 dny) .
Zajímavá forma oslavy může být i "Koktejlová party", kterou Vám můžeme nabídnout i našim prostřednictvím, kde se mohou děti i dospělí zábavnou formou naučit namíchat pár (v tomto případě asi nealko ) koktejlů, Cena Koktejlové party přímo od profesionálů je 6 800,- Kč + cena za koktejl (30,- nealko + 40,- alko). V ceně je zahrnuto použití mobilního baru, případně i party stan pro venkovní použití, zkušený profesionální barman, barmanská show, veškeré potřebné věci pro míchání koktejlů včetně ovocných ozdob, party výzdoba a drobné pozornosti, tisk a návrh koktejlových lístků, spyce cap - kouřící skleničky na suchý led (skvělý efekt s bublinkami a kouřovým efektem). Více informací Vám můžeme sdělit na základě Vaší poptávky.

prosim abyste mi napsali nejaky kraticky rymovany slogan na padesatku dekuju skarupova

Omlouváme se, ale opravdu nejsme "básníci". Každé přání by mělo být nějakým způsobem spjaté s konkrétní osobou a tudíž originální a jedinečné. Obecné formulky jsou příliš obecné na to, aby opravdu oslovily ty, kterých se oslava týká. Příkládáme sice jakousi veršovánku, ale pokud znáte oslavence, kterého se "padesátka" týká více než my, určitě zvládnete přáníčko mnohem lépe.

"Padesátka" není víc než hora lidských zkušeností,
všechno zvládáš s přehledem a netrápíš se nad blbostí...
Každou minutu už lépe zvažuješ, lépe vnímáš, cítíš, miluješ...
Přejeme stále zdraví, plno síly a talent užít si života
v každé další chvíli...

Dobrý den, ráda bych uspořádala Halloween night. Pro děti a dospělé, nevím jak uspořádat program, napadlo mě večerní hledání pokladu pro děti nebo něco takového. Aby se bavily děti i dospělí. Nějaké soutěže, nevím jak přesně Halloween probíhá! Masky, dýně apod.Díky

Halloween jako svátek není v Čechách příliš rozšířený. Přesto tenhle tajemný, strašidly a mýty opředený svátek začíná u nás nacházet své první příznivce.
Oslava většinou neprobíhá podle žádných striktně zažitých rituálů, které ctí v tradičním pojetí v jiných zemí – viz náš portál – Druhy oslav. Jediné co se při podobných oslavách u nás respektuje, je pojetí Halloweenu jako svátku, kde není nouze o masky a hrůzostrašné výjevy. I dýně zcela jistě patří mezi zvyklosti, které i u nás k Halloweenu patří.
Jak oslavit Halloween i v našich končinách většinou záleží na samotné fantazii organizátorů akce. Pořádají se tajemné „dušičkové bály“ v maskách. Organizují se soutěže o nejkrásnější dýně i kouzelné kostýmy. Pořádají se noční pochody se zapálenými lampiony apod. Kdo tvrdí, že Halloween je vetřelec, který k nám nepatří, se možná jenom nerad baví. Myslím, že pokud se domluví parta přátel, které i se svými dětmi promění na chvíli svá obydlí v strašidelná zákoutí, upečou roztodivné halloweenské speciality s „hrůzostrašnými názvy“ a pak si vzájemně vyhodnotí, kdo vytvořil nejstrašnější pohoštění“, pak to může být skvělým odreagováním na které se jen tak nezapomíná. Můžeme např. vytvoři dětský strašidelný sněm, který bude udílet body rodičům za nejchutnější lektvary. Určitě bychom neměli zapomenout na rozsvícené vydlabané dýně, která si každý vyzdobí podle své fantazie. Ty mohou na zšeřelé zahradě vytvořit úžasnou atmosféru. Pokud pro děti schováme pár sladkostí na strašidelné cestě , kterou mezitím připraví rodiče, určitě se budou „bát“ a zároveň bavit opravdu všichni. Myslím, že nejen děti budou na podobné zážitky rádi vzpomínat. Halloween sice není žádný romantický svátek plný roztomilých srdíček a krásných zbytečností, ale kdo by si občas nechtěl zopakovat táborovou stezku odvahy z našich dětských let.

Nevíte jaké hry bych mohla připravit na narozeninovou párty pro děti od 11-15 let??? Prosím o rychlou odpověd!!!

Zabavit děti v tomto věku není opravdu lehké:-) Vždy záleží na skupině a jaké zájmy u ní převažují. Sportovce zabavíte vytvořením improvizovaných sportovních a herních disciplín , které mohou být vymysleny s vtipem a nadsázkou. Rekvizity můžete nakoupit i v našem party shopu. Pokud si troufáte organizovat s dětmi hry, doporučuji také tento odkaz na našich stránkách v kategorii Party průvodce , http://www.mojeparty.cz/index.asp?menu=1231 . V dané kategorii i v kategorii Druhy oslav najdete i další typy pro zvládnutí domácích oslav.
Další vhodnou možností pro tuto věkovou skupinu je zapůjčení nebo zakoupení sady pro domácí karaoke show. Přístroj zapojíte k televizi a na obrazovce běží text spolu s hlasitým hudebního doprovodem. K sadě patří dva mikrofony a není vůbec těžké vytvořit si doma třeba improvizovanou Superstars.
Půjčovné této sady včetně hudebních podkladů známých písniček je 500 Kč na 3 dny a patří k službám, které v rámci svých aktivit nabízíme. Objednat půjčovné si můžete na telefonním čísle 602961214. Vyzvedává se v naší vzorkovně v Praze 10, Pod Rapidem 3. V nejbližší době plánujeme i další formy zábavy, které si budete moci pro pobavení vlastní i svých dětí v rámci oslavy u nás v budoucnu zapůjčit. Bohužel to pro Vás asi bude aktuální až pro další plánované oslavy.

Slavíme se ženou 40 narozeniny v kruhu svích blízkých.Potreboval bych poradit s proslovem.Děkuji

Proslov v rodinném kruhu by měl být zbaven přílišných oficialit. Kdo lépe by mohl říci pár neformálních vět svým blízkým, než vy sám a Vaše paní. Vy dva nejlépe znáte prostředí i všechny přítomné, kteří se rozhodli oslavit s Vámi Vaše jubileum. Stačí opravdu pár jednoduchých vět, kterými poděkujete přítomným za to, že přijali Vaše pozvání, poděkujete za případné dary a přidáte několik, klidně i vtipných vět, o Vašem společném soužití, které Vás přivedlo oba k společné bráně čtyřicítky. Nepouštějte se do zbytečné velkých a složitých proslovů, pokud nejste dokonalý řečník. S manželkou se můžete i o projev podělit a vyzvat pak společně ostatní ke společnému přípitku.

Kde se dají nafouknout balónky héliem a jak zjistím cenu?

Pokud chcete balónky nafouknuté héliem , bude nejlepší obrátit se na odbornou firmu. Balónky nafouklé héliem lítají, takže už k nim nepotřebujete žádné plastové držáky. Hélium ale prchá povrchem balónků mnohem rychleji, takže balónek vydrží lítat cca 12-16 hodin. Nafukování héliem je výrazně dražší, než nafukování vzduchem. Nafouknutí jednoho balónků Vás bude stát cca asi 15 Kč. Záleží však na velikosti balónků. V odborných firmách, které se zabývají zapůjčování hélia, Vám jistě s výpočtem spotřeby hélia pro Váš počet balónků poradí. U nás si můžete zakoupit velmi oblíbený Balloonnkit. Jedná se o nízkotlakou lahev helia na jedno použití, pomocí které můžete nafouknout až 30 balónků. Tato sada se prodává včetně barevných balonků. Více informací najdete v našem Party shopu, sekce Novinky.


Nafukovani_balonku_Praha
Nákupní košík je prázdný